• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. septembra 2017 
@dasaa Dakujem moooc moja :slight_smile: mam sa celkom dobre az na bolest v podbrusku a prs...ale to ubehlo rychlo,vsak :slight_smile: len toj som pisala ze zacinam :slight_smile:
a ty moja ako sa mas??co si porabala??
11. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja sa uzdravujem a potom uvidime, co dalej, ale teraz si Ty priorita c. 1, lebo dalsie tehu virusy pojdu od teba :wink: :wink: :wink:
11. jan 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc kedy a co planujes najblizsie? inak, citala som, ze beries prednison, bola si na nejakych imuno testoch? lebo ja zvazujem, ze by som sla do Prahy este pred dalsim pokusom IUI ci IVF
11. jan 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie na bud. týždeň začnem pichať, tak uvidím ako dopadneme... na imunotestoch som bola v centre, zistili mi protilátky... takže preto :wink:
11. jan 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ale na testy ta poslali kvoli predch. neuspechu, ze? Ja by som si chcela spravit tie testy preventivne, lebo si myslim, ze v GF potrebuju najprv zarobit na neuspesnych pokusoch a potom navrhnut aj takuto moznost, ci sa mylim?
11. jan 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie mne to robili kvôli potratu... neviem, či najprv potrebujú zarobiť na predchádzajúcich neúspechoch, ale preventívne to robiť nebudú, inak aj u druhých doktorov sa testy robia niekedy až po druhom potrate, takže ja som rada, že mi spravili testy... ale určite na tom niečo bude, ale ja nad tým nerozmýšľam, lebo všetci by sa mi zdali, že sú podvodníci :slight_smile:
11. jan 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc trochu som v poslednej dobe citala o vplyve slepeho creva (teda po jeho vyoperovani) na autoimunitu voci zahniezdeniu, tak som si povedala, ze radsej investujem 200 eciek do kompletnych imunotestov ako 3-4 nasobok do IVF, ktore v pripade existencie protilatok nebude uspesne. A budes si pichat sama, ci zapojis ako @cmelica aj svojho mm? :wink:
11. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja som si prvé ivf pichala sama, takže budem v tom pokračovať... a aký to malo vplyv ten slepák na autoimunitu? to by ma zaujímalo...
11. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie jasne len sa uzdrav porob vsetky vysetrenia a hura do stimulky :slight_smile: a jasne ,ze ak budem mat s radostou vam ich poslem :slight_smile:
11. jan 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem pekne tento rok to dáme moja :dizzy_face:
11. jan 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj moja dnes mi je lepšie doktorka ma povzbudila a že som v poriadku takže horsa do boja :dizzy_face: a ty moja sa máš ako?
11. jan 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie moja my budeme všetky tento rok tu tehulky :dizzy_face: ked chcem mimi musím bojovať :dizzy_face:
11. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj mam sa dobre len teraz mi je nejak divne napina ma na vracanie.Tak to mas pravdu rychlo to zbehlo a to je super.Len som oddychovala a skladala puzzle :slight_smile:A ty moja co si dnes robkala :wink:
11. jan 2012 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jeeej to je super ze si v poriadku a ze ides dalej bojovat.Velmi si ma s tym potesila :wink: Mam sa dobre len teraz mam taky pocit ako keby ma napinalo ale inak sa da.Zajtra idem na kontrolu k svojmu gynek. :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a ty aký motív puzzli staváš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa moja si nieco spapala ked takto na vecer?? skus zjest niaky suchy keksik :slight_smile:
ja som nic nerobila len odpocinok som mala naordinovany :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babenky ja nestíham ako chodím do roboty nejak nestíham :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jooooj ja mam taky blby obrazok :confounded:,Su tam tatry,tmave stromy,domceky a orandzovozltehnede listie :cry:
11. jan 2012 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojky... jasne, mas cas, nemusi to byt uz aj.... a dakujeeeeem :wink:
11. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja som rada že to nevzdávaš a ideš dalej neboj ved ti budú držat palce závisláčky z koníka :slight_smile:
@cmelica zajtra budem držat palčiaky nie je to nič hrozné len zaspíš a o chvílku ta zobudia tak som to vnímala ja :wink:
@dasaa zajtra nech ti kontrola dopadne dobre budem na teba mysliet :wink:
11. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica uz som skusala zjest aj jablko.Tak sa mi zda ze nejak poslednom case mam problemy zo zaldkom :frowning2: .Tak to je dobre ze si dnes oddychovala zajtra ta caka velky den :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem moja a ty ako sa mas?
11. jan 2012 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj ja v pohode mne sa normálne v robote začína páčit a hlavne koleginky ktoré sú strašne fain :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 tak to je super ze sa ti zacina pacit v praci ved takto by to malo byt aj nadalej :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved to aj mi normálne bude lúto ked pôjdem na peenku :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem mooc!!!a ty ako??kedy uz zacinas??
11. jan 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juj zlatko to si drobciatko vybera co bude papat :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ešte musím čakat na mrchu a potom idem na 9DC na sono a potom iui :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ato je kedy???stihas tento mesiac??
11. jan 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica asi nestíham iui bude začiatkom februára nevadí ja si počkám :slight_smile:
11. jan 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok