IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
tinka9075
11. jan 2012
@dasaa možno si otvorím obchod 😃 😃 😃
cmelica
11. jan 2012
@sijust dakujem zlatko 🙂 som si trosku podriemala poobede a teraz som taka naspidovana,ze sa mi ani nechce 🙂 este pokukame telku a ideme do hajan |-|
sijust
11. jan 2012
@tinasc dve mena nie..najskor musime zistit co mame v brusku a potom nieco vyspekulujeme... 🙂
sijust
11. jan 2012
@cmelica o kolkej stavas?
majca55
11. jan 2012
@dasaa ked mna tie puzzle nebavia :-p a máš aj dalšie?
cmelica
11. jan 2012
@sijust o pol 6tej..ked sa nemusim malovat to bohate staci 🙂 dam sprchu , obleceme sa a mozme ist 🙂
cmelica
11. jan 2012
@majca55 tak ty budes vysivat 😃
majca55
11. jan 2012
@cmelica juj ani to nie,ja rada šijem x-) takže na chatku si pošijem závesy a vankúšiky x-)
dasaa
11. jan 2012
@majca55 nie len toto mam mna skor babia take ako delfini
sijust
11. jan 2012
@cmelica ja som do Heliku stavala vzdy pred piatou...potrebujem hodinku na vychystanie a tahanie mm z postele 😃 lebo do prace vstava az o 6tej...uz som rada,ze tam nemusime chodit...lebo to bolo dost unavne,ale zas na druhej strane...som stastna,ze mame drobceka v brusku 🙂 verim,ze sa vam to podari na prvy sup ako nam,moc drzim palce 🙂
majca55
11. jan 2012
@dasaa takže dalšie budu delfíny hmhm pekné x-) aj si to niekam zavesíš?či to len tak pre dlhú chvílu?
cmelica
11. jan 2012
@sijust to my nie ..mysi radi pobuvame ked mozme... 🙂 a ja ked ideme do heliku,tiez mi to teda riadne trva kym si urobim ksychtik ,ale na zajtra ho nepotrebujem :-p
🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem a dufam,ze mas pravdu 🙂
cmelica
11. jan 2012
@majca55 ju ty sijes??no chatku budete mat krasnu 🙂
dasaa
11. jan 2012
@majca55 ked budu delfiny tak si to dam do detskej izby 😃
walta
11. jan 2012
@adikasala ahojcek 🙂 Veru, vecicky z Tesca su najlepsie, su celkom kvalitne, uz aj ja som nieco kupila,ale len bodinko a pyzamko, boli zlacnene, no nekup to 😃 Len chcem si nechat poradit, co mam nakupit, predsa len, rady od skusenych mamiciek su nenahraditelne 🙂 Moja mamina uz zacala s latkovymi plienkami, uz mi ich aj poprala, no co, prva vnucka, tak sa tesi. A budem aj pri nej rodit, lebo robi na porodnej sale, tak mam v nej obrovsku oporu. Na nu sa mozem spolahnut, zato moja svokra to je ine kafe. To je blazon, s nou absolutne neratam, to je nadlho, preco je to tak. 😃
majca55
11. jan 2012
@cmelica ano rada ale není času a hlavne všetko sa dá teraz kúpiť lacnejšie x-)
dasaa
11. jan 2012
@cmelica @sijust tak to mas pravdu tiez sa pripajam.Som tiez rada ze som chodila do Heliku ale to vstavanie a cestovanie bolo nie co neskutocne.Tiez som musela tahat mm z postele.No my sme vstavali o 3:30 a o 04:00 uz sme isli prec.Este jednu kontrolu tam pridem a uz budem chodit len k svojemu 🙂
majca55
11. jan 2012
@dasaa tak peknú detskú izbičku bude mať miminko,som zvedavá čo ti povedia zajtra na kontrole x-)
cmelica
11. jan 2012
@dasaa to cestovanie je na tom najhorsie...a teraz v zime obzvlast :-p
dasaa
11. jan 2012
@majca55 urcite nic bo som bola v Heliku stvrtok.Dam mu papier co mi dal doktor a moc.Ale som tiez zvedava co mi povie 😢
majca55
11. jan 2012
@cmelica ale vytúžené malé vonavučké uzlíčky zato stoja babulky x-) my aj tých našich drahých vytiahneme z pelechu 😃 😃
majca55
11. jan 2012
@dasaa nebojkaj dobré veci usmievaj sa x-)
cmelica
11. jan 2012
@majca55 no jasne aj keby som ho mala prebrat poharom vody tak vstane z tej postele... 🙂 🙂
inac kocky teraz sa tu o tom bavime a my zajtra zaspime 😃 😃 😃 tak to by bola aka supa...by ma rozthalo, asi ]-( ]-( ]-(
dasaa
11. jan 2012
@cmelica tak to veru clovek musi byt ovela viac opatrny na cestach.Jooooj kolko raz ideme bud do Martina alebo z Martina tak stale stretnebe blbcov na cestach.Ako obehuju ine auta ale pri tom oproti nim ide auto.Moj mm sa tak zlosti ze pre takych blbcov ]-( 😢 ]-( sa moze stat cokolvek a stale nevinni na to doplati
cmelica
11. jan 2012
@dasaa jasne ,ze dobre ti len povie 🙂 🙂 na ine ani nemysli 🙂
dasaa
11. jan 2012
@majca55 dakujem len ja mam taku smolu na tych mojich lekarov.No dufam ze som toto dobreho uz nasla 🙂
cmelica
11. jan 2012
@dasaa presne toto hovori aj moj mm 🙂
dasaa
11. jan 2012
@cmelica moja nemyslim na nic zle ale ked som prisla na kontrolu tak ma ani pozriet nechcel.Povedal ze to bude zbytocne ked som bola v Heliku a ze oni sa na to pozreli.Az potom sa pozrel ked som mu povedala ze mam tam zrazeninu.Preto si myslim ze ked mu zase ukazem papier co mi dal doktor v Heliku tak zase mi povie ze nemusi mi robit sono.
majca55
11. jan 2012
@cmelica @dasaa juj aj to my ked ideme pod Strečnom tak mm niekedy sa nestačí diviť a zúri ]-( aja vždy trpím či dorazíme načas :-p
majca55
11. jan 2012
@dasaa taj ja mám dobrú gynekologičku a možem sa jej opýtať hoci čo aj ju požiadať vždy mi poradí x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli