• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. júla 2017 
@dasaa možno si otvorím obchod :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust dakujem zlatko :slight_smile: som si trosku podriemala poobede a teraz som taka naspidovana,ze sa mi ani nechce :slight_smile: este pokukame telku a ideme do hajan :pensive:
11. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dve mena nie..najskor musime zistit co mame v brusku a potom nieco vyspekulujeme... :slight_smile:
@cmelica o kolkej stavas?
@dasaa ked mna tie puzzle nebavia :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máš aj dalšie?
11. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust o pol 6tej..ked sa nemusim malovat to bohate staci :slight_smile: dam sprchu , obleceme sa a mozme ist :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 tak ty budes vysivat :grinning:
11. jan 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica juj ani to nie,ja rada šijem :dizzy_face: takže na chatku si pošijem závesy a vankúšiky :dizzy_face:
11. jan 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 nie len toto mam mna skor babia take ako delfini
11. jan 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja som do Heliku stavala vzdy pred piatou...potrebujem hodinku na vychystanie a tahanie mm z postele :grinning: lebo do prace vstava az o 6tej...uz som rada,ze tam nemusime chodit...lebo to bolo dost unavne,ale zas na druhej strane...som stastna,ze mame drobceka v brusku :slight_smile: verim,ze sa vam to podari na prvy sup ako nam,moc drzim palce :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa takže dalšie budu delfíny hmhm pekné :dizzy_face: aj si to niekam zavesíš?či to len tak pre dlhú chvílu?
11. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust to my nie ..mysi radi pobuvame ked mozme... :slight_smile: a ja ked ideme do heliku,tiez mi to teda riadne trva kym si urobim ksychtik ,ale na zajtra ho nepotrebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem a dufam,ze mas pravdu :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 ju ty sijes??no chatku budete mat krasnu :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ked budu delfiny tak si to dam do detskej izby :grinning:
11. jan 2012 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala ahojcek :slight_smile: Veru, vecicky z Tesca su najlepsie, su celkom kvalitne, uz aj ja som nieco kupila,ale len bodinko a pyzamko, boli zlacnene, no nekup to :grinning: Len chcem si nechat poradit, co mam nakupit, predsa len, rady od skusenych mamiciek su nenahraditelne :slight_smile: Moja mamina uz zacala s latkovymi plienkami, uz mi ich aj poprala, no co, prva vnucka, tak sa tesi. A budem aj pri nej rodit, lebo robi na porodnej sale, tak mam v nej obrovsku oporu. Na nu sa mozem spolahnut, zato moja svokra to je ine kafe. To je blazon, s nou absolutne neratam, to je nadlho, preco je to tak. :grinning:
11. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ano rada ale není času a hlavne všetko sa dá teraz kúpiť lacnejšie :dizzy_face:
11. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @sijust tak to mas pravdu tiez sa pripajam.Som tiez rada ze som chodila do Heliku ale to vstavanie a cestovanie bolo nie co neskutocne.Tiez som musela tahat mm z postele.No my sme vstavali o 3:30 a o 04:00 uz sme isli prec.Este jednu kontrolu tam pridem a uz budem chodit len k svojemu :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak peknú detskú izbičku bude mať miminko,som zvedavá čo ti povedia zajtra na kontrole :dizzy_face:
11. jan 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to cestovanie je na tom najhorsie...a teraz v zime obzvlast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 urcite nic bo som bola v Heliku stvrtok.Dam mu papier co mi dal doktor a moc.Ale som tiez zvedava co mi povie :cry:
11. jan 2012 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ale vytúžené malé vonavučké uzlíčky zato stoja babulky :dizzy_face: my aj tých našich drahých vytiahneme z pelechu :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa nebojkaj dobré veci usmievaj sa :dizzy_face:
11. jan 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no jasne aj keby som ho mala prebrat poharom vody tak vstane z tej postele... :slight_smile: :slight_smile:
inac kocky teraz sa tu o tom bavime a my zajtra zaspime :grinning: :grinning: :grinning: tak to by bola aka supa...by ma rozthalo, asi :angry: :angry: :angry:
11. jan 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak to veru clovek musi byt ovela viac opatrny na cestach.Jooooj kolko raz ideme bud do Martina alebo z Martina tak stale stretnebe blbcov na cestach.Ako obehuju ine auta ale pri tom oproti nim ide auto.Moj mm sa tak zlosti ze pre takych blbcov :angry: :cry: :angry: sa moze stat cokolvek a stale nevinni na to doplati
11. jan 2012 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne ,ze dobre ti len povie :slight_smile: :slight_smile: na ine ani nemysli :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujem len ja mam taku smolu na tych mojich lekarov.No dufam ze som toto dobreho uz nasla :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa presne toto hovori aj moj mm :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja nemyslim na nic zle ale ked som prisla na kontrolu tak ma ani pozriet nechcel.Povedal ze to bude zbytocne ked som bola v Heliku a ze oni sa na to pozreli.Az potom sa pozrel ked som mu povedala ze mam tam zrazeninu.Preto si myslim ze ked mu zase ukazem papier co mi dal doktor v Heliku tak zase mi povie ze nemusi mi robit sono.
11. jan 2012 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica @dasaa juj aj to my ked ideme pod Strečnom tak mm niekedy sa nestačí diviť a zúri :angry: aja vždy trpím či dorazíme načas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa taj ja mám dobrú gynekologičku a možem sa jej opýtať hoci čo aj ju požiadať vždy mi poradí :dizzy_face:
11. jan 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok