IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
12. jan 2012

@zuzancek22 moja zlataaaa...tak ja som nevedela vobec ze vy cakate dvoch chlapcekov...to je uzasne....hlavne nech su zdravucki....a konecne, naozaj tu budu aj chlapi...lebo bola obrovska prevaha divcatie a takto troska vyrovname skore....a brusko....nooooo, mne vsetci vravia, ze ci tam je naozaj len jedno...nechcu ani verit, ze cakam len jedno, take ho mam velke...a nic si z toho nerob...hlavne ze su tam vytuzene pokladiky, to je najdolezitejsie...a na brusko si zvyknes, aj ja som si...bolo to sice zo zaciatku troska tazke...ale vsetko sa da vydrzat....praveze mi bude aj chybat....to brusinko, kde sa stale milacik nas mrvi 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@cmelica mojinka, len pekne oddyhuj, nech si ako buduca mamicka pripravena na babatko 😀

tinasc
12. jan 2012

@cmelica teším sa že už to máš za sebou 🙂 10 vajok to je super, budem myslieť na Teba i na ne, aby sa všetky pekne oplodnili a pekne sa delili 🙂

tinasc
12. jan 2012

@zuzancek22 tak to je krásne, 2 chlapci, to nevadí, že sa budeš len gúľať, hlavne, že budú zdraví 🙂

sijust
12. jan 2012

@cmelica uz som sem musela nakuknut,som nevedela vydrzat....som rada,ze to mas za sebou a ze si ok...hovorila som,ze to nic nie je 🙂 takze 10vajok a vsetky prirodzene ano?nie icsi...drzim palceky,aby sa pekne vsetky delili... 🙂

dasaa
12. jan 2012

Ahojte babenky @cmelica @tinka9075 @mirka2010 @majca55 tak kontrola dopadla dobre aj ked mi sono nerobil.Z mocu mam dobre vysledky a na krv idem 25.1.Doktor mi povedal ze je vsetko v poriadku. 🙂
@cmelica mojko to je uzasna sprava tak drzim prsteky aby sa krasne oplodnovali posielam ti tehu virusiky suuuup suuuuup suuup. 🙂 🙂 🙂 🙂

ursula5
12. jan 2012

@sijust veru podarilo zajtra končím 10tt a v utorok mám prvú poradňu, som doma na PN a už som taká lenivá, že sa mi z gauča ani vstať nechce 😉 😀

ursula5
12. jan 2012

@zuzancek22 mám sa fajn len mi je už doma dlho a som strašne zlenivela z toho vylihovania 😀

mirka2010
12. jan 2012

@dasaa tak super, mam velku radost, ze je vsetko v poriadku...len tak dalej...srzkajte sa 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@ursula5 jeeeej, ty uz koncis 10tt????? to je neuveritelne, ako to rychlo leti 🙂 a ako sa citis???

alibabaa
12. jan 2012

@mirka2010 a ty kedy mas termin? uz je to cela vecnost co cakam ze uz konecne porodiis 😀 myslim na teba kazdy den 🙂

mirka2010
12. jan 2012

@alibabaa moja zlatucka, dakujem, ze na mna-nas myslis....nooo, my sme podla sona, ktore nam urcovalo cely cas termin uz po termine...ale podla MS mame este do 16-teho cas 🙂 takze tak 🙂 zajtra mame kontrolu, budem mudrejsia...a ty sa ako mas????

sijust
12. jan 2012

@ursula5 moja,tak gratulujem strasne moc!!!a velmi sa tesim! 🙂 opatrujte sa...hladkam brusko na dialku 🙂

sijust
12. jan 2012

@mirka2010 zlatinko,malinky pride vtedy,ked bude na to pripraveny,nic sa neboj...zatial este neprenasas,nic sa nedeje...ja viem,ze uz by si to chcela mat za sebou,neviem co budem robit ja...aj tak to dobre znasas,moja hrdinka 🙂 moja,je mozne aby som uz citila pohyby?asi pred hodinkou sa mi zdalo na pravo(na lavo viem,ze su creva-to neriesim,lebo tam mi zblka)som citila take jemnucke klepkanie...som uplne ostala stuhnuta...a uz nic...tak teraz neviem co to bolo 😕

tinka9075
12. jan 2012

@buba13 hurá tak to som rada že srdiečko už bije 😉 😉

tinka9075
12. jan 2012

@cmelica krásne si to zvládla aj ja som mala 10vajok neboj oplodnia sa všetky 🙂

tinka9075
12. jan 2012

@dasaa super správa ved som držala palce aby všetko dobre dopadlo 😉

majca55
12. jan 2012

@dasaa juj to som rada že kontrola dopadla ok a platila si za ten moč zase? 😉

majca55
12. jan 2012

@buba13 gratulujem a držím moc moc palce 😵 teším sa stebou moja 😵

majca55
12. jan 2012

@ursula5 držím palce len tak dalej moja až do deviateho mesiaca 😵 zostaneš stále PN?asi by si radšej mala 😵

majca55
12. jan 2012

@cmelica vau vau to ale bude detičiek moja 😵 držím palce možno si jedno zoberiem 😀

buba13
12. jan 2012

@majca55 dakujem. ako sa citis?

majca55
12. jan 2012

@mirka2010 dakujem moja si velmi zlatá dúfam,že aj po porode tu občas príde tvoja podpora mi vždy úsmev vyčarí 😵 😵 tak malinky šup šup do náručia maminky 😵 teším sa na fotečky 😲

cmelica
12. jan 2012

@tinasc dakujem moooc 🙂 🙂 🙂 verim ze budu silne a budu bojovat 🙂
@sijust dakujeeeeeem 🙂 veru nic to nebolo,ale ta ruzova pirulka by sa mi zisla aj teraz 🙂 hej vsetky prirodzene 😵
@dasaa jee som rada,ze si v poriadku a vsetko je tak ako ma byt 🙂 🙂 dakujem moooc a tehu virusiky teraz moooc potrebujem a preto vdaka za ne 🙂 🙂
@ursula5 Gratulujem a drzkajte sa!!! 🙂
@tinka9075 dakujem moja 🙂 len boli tam aj trojkove tak dufam,ze bojuju vsetky 🙂

tinka9075
12. jan 2012

@cmelica neboj zabojujú mne sa oplodnilo 9 a jedno som mala trojkové aj to sa oplodnilo pošlem im pozitívnu energiu 😉 😉

cmelica
12. jan 2012

@majca55 Dakujem mojka!! 🙂 🙂 🙂 nebojkaj moja coskoro budes mat tolko deticieeeeeeek 😀 tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂
ale ved by stacilo aj jedno 😵 a to coby dub 🙂

cmelica
12. jan 2012

@tinka9075 jee tak to si mala super 🙂 🙂 ste mali ICSI?

tinka9075
12. jan 2012

@cmelica nie nemali nebolo treba spermošky si vajká oplodnili samé 🙂 🙂

majca55
12. jan 2012

@buba13 už mi je lepšie idem v utorok na genetiku tak dufam,že budeme múdrejší a druhý cyklus pokračujeme dalej doktorka nám to odobrila 😵

cmelica
12. jan 2012

@tinka9075 je tak to si mi dala velku nadej,dakujem..aj mi mame prirodzene 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre