• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@dasaa si mu teda riadne stresy narobila :slight_smile: ale aspon si si pobuvala :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 zajtra mas volno alebo ides do prace?
13. jan 2012 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici juuu to pojdeme priblizne rovnako na KET. ja cakam na aprilovu mrchu a idem na toooo :slight_smile: este davam sancu posledne mesiace sa vyburit a potom jej razne poviem, ze uz ju nechcem vidiet na 9 mesiacov :grinning:
13. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa zajtra volam 8.15 :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa ze vyburit..to si pekne napisala :grinning:
13. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano uz len na to plus vo februari idem na preventivnu :D ale to berem ako vybavene :D
13. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica treba im verit, ja som sa na dialku s nimi rozpravala a dodavala energiu :wink:
13. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa hej hej. ja pockam na mrchu v marci, ale mam dostat koncom marca, cize ket vidim na polovicu aprila :D tak uvidime :D
13. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica veru aspon uz prisiel domov. :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici super budem drzat moc palce!!!tfuj tfuj tfuj :slight_smile: mas peknu fotecku :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa mm hovori aby som na to tak nemyslela,no neda sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj im slubujem,ze sa pekne o ne postaram a u mna im bude dobre :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica moja musim koncit bo ideme na navstevu zajtra popiseme :slight_smile: Pekny vecer a dobru nocku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem... no ja budem teraz mysliet velmi na teba :D
13. jan 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa zajtra som doma žiadne soboty robit nebudem dnes som to oznámila :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne moja aj tebe a pekne si to uzi...dobru nocku :pensive:
13. jan 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dakujem moc :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no, takto... po porode budem byvat u nasich, lebo budem rodit v TO a nasi byvaju pri TO, a moja mamina mi bude pri porode, je porodna asistentka a uz sa tesi, ako mi pomoze s malickou. A ja som jej uz teraz vdacna. A ona sa chysta ten prvy mesiac, co budem u nej, ze bude malu prebalovat do platenych plienok, ze to je najlepsie na bedrove klbiky, tak ju necham, nech sa vyziva, a samozrejme, ze sa to naucim aj ja, nebude to na skodu ani pre mna. Tak zo zaciatku sa budu plienky vyvarat a zehlit, ako volakedy. Samozrejme ze budem pouzivat aj pampersky, to je jasne. Len este kocik neviem aky. Mne sa paci ROAN MARITA, len ho chcem vidiet na zivo, nechcem to kupit cez net. Jedine kriterium mam, aby vanicka bola dostatocne dlha, tych 80 cm a viac. :wink: :wink: :wink:
13. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja moc kočíky nepoznám takto podľa značky, teraz tieto moderné sú mi neznáme :wink: ja som pri malej používala papierové plienky, ale v prvých mesiacoch som jej dávala ešte také špeciálne nohavičky na suché zipsy, aby bola pekne zabalená na široko, takže to bolo super, lebo som nemusela ju všelijako komplikovane šnurovať do nejakých poštoliek, alebo iných nohavičiek... takto bola v suchu a bola aj naširoko zabalená... to som objavila v jednej predajni, aj v nemocnici a u doktorky sa čudovali, čo to mám, že také ešte nevideli, tak som bola rada a bolo to úplne jednoduché, a nožičky sme mali poriadku :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ty robievas aj soboty? :frowning2:
13. jan 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 nie nerobím :wink: :wink:
13. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ahoj moja tak ty si tu dlho nebola takže moja v apríli to dáme spolu ja idem na genetiku v utorok :dizzy_face:
14. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte vsetky babenky :slight_smile: dnes nejak nie je co citat co to hmmm :grinning:
@tinka9075 ako si sa dnes mala skladala si puzzle?
@cmelica halllloooo kde siiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@majca55 ako sa mi mas ?A ako bolo na oslave?
@mirka2010 moja ako este stale nic daj nam vediet :slight_smile:
@buba13 ako sa mas?a co mas nove a malicke ako?
14. jan 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahojcek :slight_smile: mam sa dobre a asi aj male. konecne sme boli aj na krvi prvy krar. sranda, ze uz mam dva ultrazvuky za sebou a az potom krv. 27.1. idem do poradne a dostanem tam aj knizku. a vy ako sa mate?
15. jan 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoj moja mám sa dobre oslavy dopadli super veľká sranda som sa odreagovala super :dizzy_face: :dizzy_face: teraz má čaká týžden vyšetrení tak dúfam,že na niečo prídu :fearful:
15. jan 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa ahoj ešte neskladám puzzle musím si dat trošku oddych na skladanie času dost :wink:
15. jan 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ahooooj na krv si bola preco prvy krat.Ja idem az 25.1.na krv po prvy krat.Mam sa dobre a male tiez.Dnes idem na oslavu aspon trosku vypadnem z domu. :slight_smile:
15. jan 2012 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja som nebola vobec na krvi v tehotenstve. vzdy som si myslela, ze najprv na krv a az potom na sono ;) aj ja by som vypadla z domu, ale tak sa mi nechce a este k tomu muz zehli prvy krat, tak sq bojim ci nezhorime alebo na pohotovost nepojdeme :wink:
15. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 aha no mne by mali teraz robit Tripple test tak som zvedava ci ho urobia.Moj manzel vobec nezehli ale chcem to zmenit ked budeme mat babo.No ked ti mam povedat pravdu mne sa vobec nechce ist na oslavu u nas je neskutocna zima a pritom fuka tak hnusne vietor aj ako ze zo snehom brrrrr :unamused:
15. jan 2012 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojky, podla mna je aj tak najdolezitejsie, aby malicky bol v poriadku, takze uvidime, co nam zajtra ppovedia...mozno to pojde este prirodzene :slight_smile:
15. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ahoj moja zlata...dalho si tu nebola....no my sme este stale 2v1, s tym nasim pokladikom milovanym....uz ho prehovarame ako sa da...ale nejako sa mu nechce...ako sa mas ty???
15. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok