IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kiss35
17. jan 2012

@majca55 ahoj to mi je strasne moc luto 😢 verim ze coskoro bude v brusku zdrava fazulka 😉
no uz som tam volala a povedali mi ze 4,1 teda den po iui mi prisli vysledky z hematologie a mam zlu zrazanlivost kkrvy a preto mi poslali hned recept na ten fraxipirin aby som si ho pichla, ale mne prisiel az vcera (neviem co s nim robili na poste)noa tak mi povedala dr ze uz teraz si ho nemam davat az ked teraz budem 2iui robit tak mi ho predpise a budem ho pichat

dasaa
17. jan 2012

@mirka2010 Ahoj moja ako si dopadla uz mas nie co nove?

majca55
17. jan 2012

@kiss35 tak si ho vyber až máš do zásoby lebo niekedy to treba pichať aj 3 mesiace a niekedy aj celé tehu moja 😨 ešte budeš testovať?nebojkajkaj určite to vinde a budeme tehulky ja som sa musla teraz tiež ztoho dostať,ale moc chcem tak idem dalej 😵

dasaa
17. jan 2012

@cmelica Ahoj mojo vcera som tu nebola flakala som sa s mm bo mal volno.A domov som prisla dost neskoro.Tak ako co mas nove?Stale myslim na teba co a ako. 🙂

majca55
17. jan 2012

@dasaa ahoj ako sa máš moja?

mirka2010
17. jan 2012

@majca55 ahojky, no zatial to vyzera stale na cisarsky...takze ziadna zmena...uvidime..co bude ked ma hospitalizuju...aj tak je najdolezitejsi nas malicky....tak nech ide na svet tak, aby jemu dobre bolo....

dasaa
17. jan 2012

@majca55 Ahoooooj 😉 dobre sa mam len ma boli hlava ☹ maly mi spi tak som tu prisla na skok co mate nove bo vcera som tu vobec nebola 😢 a chybali ste mi 😉
A ty moja ako sa mi mas a bola si u lekara ?

kiss35
17. jan 2012

@majca55 hm uz nemozem lebo ten recept bol vypisany 5,1 a da sa vybrat do 3dni a uz je 17,1 takze uz mi to nikde v lekarni nedaju..ale ved neva ja ked to budem pichat vsak oni mi ho predpisu
moja jasne je to velka bolest mne rvalo velmi dlho kym som sa spamatala zo straty fazulky hadam aj rok..:(
hlavne musis byt silna a ist dalej a nedivat sa dozadu a urcite to vide 🙂

dasaa
17. jan 2012

@mirka2010 prave som citala vcera clanok ako privolat porod.Moja je to na stranke NAJMAMA je to tema tehotenstvo 🙂

majca55
17. jan 2012

@mirka2010 presne tak mamička a možeš sa dať pichnuť do chrbta a budeš malinkého hned vidieť 😵 teda ak chceš jasne ale držkám ti moja palce každý den na teba myslím 😵

majca55
17. jan 2012

@dasaa ano dnes aj v helíku Gaťova si ma rovno zavolala a všetko vybavila zlatá bola aj krv mi vzala a mám sa objednať ked dostanem mrchu do 16 dc cyklu a nastavia ma 🙂 zajtra idem zas k svojej gynekologičke tak uvidím a moc ťa bolí?chúda vela musíš piť

majca55
17. jan 2012

@kiss35 moja hlavu už mám hore a pokračujem dalej túžba je preveliká 😵 pojdeš na IUI hned další cyklus?

kiss35
17. jan 2012

@majca55 🙂) spravny postoj 🙂) velmi sa tesim ze to tak beries 🙂
no ano cakam na mrchu a potom 3dc clostil a 10dc na folikulimetriu a uvidime ake bude vajko a na iui a pichat ten fraxipirin..ale som rada ze aspon uz viem co nam asi branilo mat babenko a co asi aj sposobilo potrat prvej fazulky

dasaa
17. jan 2012

@majca55 jeeeeej to je supeeeeer dobre je ze mame tam taku dobru doktorku ako je ona 🙂 Vcera ma bolela tiez hlava je pravda ze vcera som malo vody pila.Ale dnes ked som vstala tak ma nebolela az pri malemu ked mi zacal vystrajat tak ma zase rozbolela.No az tak velmi ma neboli da sa.Juuuuj som velmi stastna uz nech pride menzes 🙂

majca55
17. jan 2012

@kiss35 presne tak je dobre poznať príčinu 😵 ideme dalej 😵

majca55
17. jan 2012

@dasaa juj moja ja som hrozne rada,že chodím ku nej som nechápala aj dnes všetko pekne vysvetlila a bola tam aj Mikulová čo snou robieva soná a už ma poznala všetko spolu načasovali som taká spokojná verím,že tentokrát to bude tutovka 😲 😲 moja len vela pi a ked ti vezmu malého tak si pospi to ti pomože 😵 brušenko rastie?

kiss35
17. jan 2012

@majca55 verim ze o mesiac sa pudeme tesit obe s // na testiku a potom z rastucich fazuliek

majca55
17. jan 2012

@kiss35 jasné moja verím tomu ajja tfuj tfuj na naše fazulky 😵 😵

dasaa
17. jan 2012

@majca55 tie dve sa nasli veru su perfektne 🙂 Urcite to bude tutovka verim tomu skor povedane verime tomu vsetky babenky.No budem musiet pit este viac vody ako doteraz.Brusko rastie aspon teraz tak trosku zacalo nevidno to az tak velmi ale je tam nacrt ze mam trosku brusko 😀.Uz mam aj fotky ale moj mm zle odchotil tak su neostre.Urobime nove a potom ich tu dam 🙂

dasaa
17. jan 2012

BABENKY @majca55
@kiss35 budem vam drzat vsetky prsteky aby ste boli nase tehulky tfuj tfuj tfuj 😉

sijust
17. jan 2012

@mirka2010 som zvedava a strasne moc na vas myslim,opatrujte sa zlaticka moje 🙂

kiss35
17. jan 2012

@dasaa dakujeeeemeeee mooc 🙂)

majca55
17. jan 2012

@dasaa jej teším sa na ne 😵 dakujeme,že nám držíš palce 😵

sijust
17. jan 2012

@adikasala ja si tiez myslim,ze je to zbytocne a hlavne v lete...chudatko malicke bude cele spotene...mozno jednu kupim,ak teda este bude,lebo bola v akcii za 5€...len aby za tolko aj nestala 😀 vies co,ja nechcem ani dupacky,mne sa to nepaci...ja som taka cákla,ale mamina si uz zvykla,tak okolo dupaciek v obchode ani nejde 😀 ...a mm sa ma tak jemne spytal,ze ci mu nebude zima,ked bude mat hole nohy 😀 moj zlaty...

dasaa
17. jan 2012

ved @majca55 @kiss35 aspon tak vam mozem drzat prsteky.Ved sme tu ako jedna cella rodina 🙂

sijust
17. jan 2012

@majca55 zlatko,no trosku uz nakupujem...a vcera som tu zavinovacku zbadala v Tescu,bola zlava...sa tam maminy zbiehali pri tom,ja som to ani zapnut nevedela 😀 ale myslim si,ze letne babatko ju nepotrebuje...aj ja som myslela na tie potnicky 😒 mozno jednu kupim,ak sa mi este ujde...da sa to pouzit aj ako paplonik...ale citam,ze ty mas moja dobre spravy a ze si nabrala druhy dych na dalsi boj...velmi sa tesim 🙂

dasaa
17. jan 2012

@sijust ahoj bola si v 16 tt na triple testy?A ako dlho sa caka na vysledky nevies nahodou ?

kiss35
17. jan 2012

@dasaa to ano 🙂) ste velmi zlate babule 🙂)

dasaa
17. jan 2012

@kiss35 aspon tak si mozme pomahat 🙂

majca55
17. jan 2012

@sijust ano moja Gaťová mi dodala vela sili a už buduci mesiac má ide nastaviť po mrche a boli naozaj dnes s Mikulovou zlaté a mám všetko zatím ok tak mi povedala,že možeme pokračovať hrozne ma potešila a mm jej povedal,že už ani inú doktorku či dokrora ku mne nepustí 😀 😀 že vy ste naj lekárka takže aj krvičku mi dala vziať ešte na dalšie vyšetrenie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre