• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
@cmelica ďakujem pekne :slight_smile: Ty teraz čakáš na výsledok ?
19. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujem za radu :wink: .este mi prosimta povec podla coho určuju kolko dni a inekcii si budem pichat?
19. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ahoj :slight_smile: a do akeho centra chodis?
19. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa do GynFiv - Drábekovi. myslím, že aj Ty k nemu chodíš - z diskusii :slight_smile:
19. jan 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 nooo pocet hormonov a mnozstvo urcuju podla vysledkov krvi, hormonalneho profilu a tak... a mnozstvo ti mozu menit aj pocas pichania.. podla toho ci reaguje tvoje telo tak ako si predstavovali, ci lepsie alebo horsie..
ale co je meeega podstatne ked zacnes pichat, tak denne vypi 3L tekutin..
19. jan 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 @cmelica @majca55 @dasaa ahojte baby, tak od dnes som pn. rano som mala 38,1 teplotu a boli ma cely clovek. takze lezat a pit budem ;)
19. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 hej chodim :slight_smile: tak to nebude presne ako napisala cmelica.. zaciatok je vsade rovnaky. pridete s muzom. nam povedali na 7. muz ide dnu odovzda spermosky. (pytaju sa ci tam chces ist s nim). ak nie cakas na chodbe. muz moze potom odist alebo cakat s tebou. zhruba okolo 8,30 som isla na zakrok. vylezies na kozu, (musis mat poloplny mechur) sestricka sa ta pyta na muzove meno datum narodenia.. a tak.. doktor medzitym robi inseminaciu tj vpichne do maternice ocistene spermosky (v centrifuge ich precistia - zabavia sa :slight_smile: a zostanu len tie najzdatnejsie) .. oblecies sa ides domov... ziadne lezanie.. v GF sa po IUI nelezi ako v martine...
19. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 tak sa skoro uzdrav.. spravne vela pit a oddychovat..
19. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ja už beriem dlho hormony a mne začali škodit. Ale teraz si kusok odnich odpocinem tak dufam ze inekcie budem dobre znašat :frowning2: .Dakujem ti za radu stou vodou. :slight_smile:
19. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa máš takýto zákrok za sebou ? a čím Ti to tam vpichne ? to tam vpichnú viacej spermií (nehrozí potom "viacnásobné" tehotenstvo ? dalo sa to vydržať ? kopec otázok (možno aj blbých) ja viem, len som z toho trochu v strese :slight_smile:
no tak už len nepomýliť sa pri mene a dátume mangela :slight_smile:
19. jan 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa dakujem. potim sa ako somar v kufri :grinning:
19. jan 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 hej, mam to za sebou 3x. ale zial neuspesne. budem ti drzat palceky. neboj je to uplna brnkacka.. oproti IVF (umelemu oplodneniu) vpichuju to tam takou dlhokanskou trubickou, ktora ma na konci ihlu. viacnasobne tehotenstvo je iba v pripade ak mas viac dominantnych folikulov ale nemusi. ja som mala 4 a aj tak nic. a este ak mas v rodine dvojcata.. ale to by sa mohlo stat aj pri prirodzenom otehotneni.
dalo sa to vydrzat. mna to sice bolelo ale je tu aj vela bab ktore nic necitili. a aj ked sa pomylis nic sa nedeje, oni len upriamuju na seba pozornost, aby si si nevsimala co robi doktor. ked uz budes na koze a sestricky sa ta budu vypytovat, tak ti doktor povie teraz zakaslite a vtedy pocitis take pichnutie. to je to pichnutie spermosiek do maternice. a vyzera to nejako takto http://www.youtube.com/watch?v=QBceZcZO-sE&feature=endscreen&NR=1 :wink:
ja som potom zvysok dna uz len prelenosila a prelezala. pre istotu - aby som si nemusela vycitat ze som pre to neurobila maximum :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa a mala si šťastie na Drábeka alebo Ti to robil niekto iný ? prežili iné - prežijem aj ja :slight_smile: teraz sa chystáš na IVF ?
19. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 jasne ze prezijes. je to fakt uplne v pohode.
no ja som si vyskusala 1IUI harbulak, 2IUI stenova - nemam dobru skusenost, 3IUI drabek. doktori boli v pohode, stenova bola neprijemna. to je taka blondina. ale vytvor si nazor sama. to je iba moj uhol pohladu..
uz 1IVF mam za sebou. vlozili mi 2 embryjka ale neujali sa. ale mame nastastie este 3 zamrazene, tak niekedy na prelome aprila maja, ako tak pocitam a kukam do kalendara asi skor v maji, si chcem ist moje zmrzlinky vyzdvihnut :slight_smile:
19. jan 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak Ti držím palce aby sa zadarilo :slight_smile:
19. jan 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 aj ja tebe.. aj na nohach :slight_smile:
19. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ďakujem. ešte som sa chcela jednu vec opýtať - prečo sa Ti stále menil lekár - mala si zákroky cez víkend ? som myslela, že keď je to cez týždeň v normálny pracovný deň tak Ti to robí tvoj lekár.
19. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 robi ti to ten, ktory ma prave sluzbu.. v piatok napriklad viem ze drabek vobec nerobi, tak ak ti to v piatok vyjde. tak s drabekom nepocitaj vobec... a hej vyslo mi to aj cez vikend a tusim 2x... a aj odber vajicok mi robili v nedelu :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no podľa mojich výpočtov by to malo byť v pondelok ale ktovie či sú správne :slight_smile: veď uvidíme.
19. jan 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 uvidis, ja som si to tiez myslela. a bum isla som aj bez pichnutia pregnylu.. ale drzim palcoky
19. jan 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa prosim ta čo stoji IVF v iskare?
19. jan 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 joooj to neviem. ja chodim do Gyn-Fivu
19. jan 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa a to je kde? A tam kolko stoji IVF?
19. jan 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ahoj och moja len sa nam daj dokopy aby si bola zdravucka.Spravne vela oddychuj a pi cajik :slight_smile:
19. jan 2012 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 tak moja len pekne ležat a potit sa nech ta manželík pekne obskakuje :slight_smile:
19. jan 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj čo nové u mna všetko v pohode :wink:
19. jan 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj ja nemam zatial nic nove :slight_smile: A ako sa mas?
19. jan 2012 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 uz si dostala menzes?
19. jan 2012 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja ako sa mi mas a ako sa citis? :dizzy_face:
19. jan 2012 o 17:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj mám sa dobre včera som si myslela že prišla mrcha už som mala také špinenie a dnes nič ale ceci bolia riadne dám si vínko červené a snád sa mi rozbehne už by bolo na čase ked na nu človek čaká tak akurát nechodí :slight_smile:
19. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok