• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. októbra 2017 
@tinasc ja som čítala a kukala všetky kriminálky :grinning: :grinning: :grinning: a vydržala som!!! dá sa to
24. jan 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 určite áno :slight_smile: budem čítať, pozerať telku, spať... nejako ten čas prejde :slight_smile: ale sranda, že počítač sa neodporúča, ale telka je v pohode...
24. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Ahoj moja vcera som mala navstevu tak som tu nemohla prist.Mam sa dobre zajtra idem na krv.A ty ako sa mas ? :dizzy_face:
24. jan 2012 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ty moja nemožeš spávať?takto skoro hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala ahojky... veru, nejako sa to na mna lepi vsetko.. sa stavim, ze keby nie som tehu, tak nic take nemam, ani to, co ma trapilo uz predtym... ale co uz, uz je to za mnou, dnes som bola aj v praci, musela som uzatvorit znamky, polrok je uz tu, chvalabohuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: . Od 13. 2. som uz na materskej
24. jan 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojky.... ano, uz som relativne fit, uz aj v praci som dnes bola- uzatvorit znamky, polrok je uz tu, a od 13.2. som uz doma na materskej. Sa tesiiiiiiiiim :wink: :wink: :wink:
24. jan 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@walta no super tak uz len vydrzat tie dva tyzdne :slight_smile: :slight_smile: a potom si oddychnes na par dni...a potom to len zacne o zabavu postarane :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no tak to bude už dobré :slight_smile: len tak ďalej :slight_smile:
24. jan 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeee babenky @cmelica @majca55 @tinka9075 ako sa mate ? :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoooooooooooooooj!!!!!!!!mam sa v pohodicke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty ako moja???????????
24. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica jeeeeeeeej ty si tu to je super :dizzy_face: .Ja sa mam dobre len ten tlak ma zlosti :grinning: preto ma hlava boli sem tam ale inak v pohode.Som zvedava na zajtra.A ako sa citis ?uz len 7 dni a uvidis fazulku a nam ukazes fotecku :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj moja dobre boli sme s krsniatkom na chatke úplna paráda :dizzy_face: a ty?
24. jan 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ty ides zajtra k dokimu,vska??som zvedava ci ti bude robit sono :slight_smile:
ja v pohode,nic zvlastne...neviec ci ju uvidim moja..to by bolo asi moc skoro nie???
24. jan 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 uzivas si s krsniatkom to je parada ved treba aj to :slight_smile: A sankovali ste sa ? Mam sa dobre zajtra idem na krv :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa držím palce daj vedieť ako si dopadla,moja sánkovali muž jej urobil iglu úplna pohodička a ked prišli rodičia jej za nami len snami chodila a všetko sme snou museli robiť aj krmiť ju :dizzy_face: :dizzy_face: a mm tak takú chcem láska :dizzy_face: aja mu tak takú mať budeme :dizzy_face:
24. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica ano moja zajtra idem ale len na krv ku gynek.idem az 2.2.No ja si myslim ze uz tam bude nie co vidiet ako aj nam bolo len dr.Gatova to este nechcela povedat.Cakala na vysledky z krvi :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ok dam vediet.Jooooj to je take mile ale pekne si mu povedala budete mat :dizzy_face:
24. jan 2012 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no to teda budete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa moja este musi byt na testiku aspon duch,aby bolo na sone nieco vidiet :slight_smile:
tak zajtra len krvicka na ten triplletest???
24. jan 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky na dobru naladu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MICHEL TELO' - Ai Se Eu Te Pego www.youtube.com.
24. jan 2012 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano moja aspon dufam ze ten triplle test mi budu robit.Ale na sone to uz bude vidno taku malicku bublinku skor vajko :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte @cmelica @dasaa @majca55 ako travite vecer? ja tradicne pri Panelaku...dnes prisla mrcha ale taka bolestiva, ze som od rana na tabletkach ....ale uz mam termin do Prahy na imuno....na Jozefa :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa mojka este nepredbiehajme :slight_smile: i ked predstava je to krasna :slight_smile: ty si vydela vajko???
24. jan 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja sa pridavam k tebe tiez mam taky vecer pri panelaku.Joooooj ja som to tak neznasala ked mi prisla mrcha a tiez som mala bolestivu :angry: este dobre ze su lieky. :slight_smile: To je super ze uz termin mas :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2012 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahooj!!my tiez frcime na panelaku...to je kedy na Jozefa????? a inde imuno neni len tam???
24. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano a vydel aj mm a povedala nam aj dr.Gatova ze mam zostalo mi vajko
24. jan 2012 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ako ,ze ti ostalo vajko???
24. jan 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no to ona mi pvedala ked som prisla na 14 den k nim a robila mi sono tak hovorila ze mam tam.Ale ze si pockame na krv co ukaze
24. jan 2012 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie vau tak potom dáš info?my tiež panelák :dizzy_face:
24. jan 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa aha ..takze nie ze ti tam ostalo,ale ze tam je v maternicke :slight_smile: :slight_smile: uz chapem :grinning:
24. jan 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok