• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. júla 2017 
@tinka9075 moja kedy ideš na IUI? :astonished:
29. jan 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 v piatok idem na 9DC na sono tak uvidím kedy mi povie že bude iui :slight_smile:
29. jan 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 a na kolký ti robili predtým IUI?
29. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 prvý krát na 13 a druhý na 15DC :wink:
29. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica krasne silnie kolajnicka :slight_smile: testujes rano?
30. jan 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ahoooj!!!dakujem :slight_smile: uz nebudeme testovat...zajtra rano mame krv + sono,tak snad uz neni potrebne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty sa ako citis???
30. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahojcek, mam sa dobre. konecne :slight_smile: a ty ako. kedy ides na iui?
30. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano ano pamatam a budem ocakavat spravu a budeme potichucku oslavovat :slight_smile: ja som to dnes sefovi oznamila. taky bol soknuty
30. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba13 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hej,ze soknuty :slight_smile:
a budes tahavat len ranky ci aj poobede??
30. jan 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nooo neviem, ak zahram, ze mam problem s rankami, tak ma asi hodi na tie poobedky :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 a nie su lepsie ranky??
30. jan 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 tak to musel byt krasny Vianocny darcek-ten najkrajsi :wink: dakujem za opytanie,mam sa fajn :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Drzim palce,aby ti homeopat pomohol :slight_smile: a ako to bude prebiehat?co bude s tebou robit?
30. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja nechcem strašiť, ale aj jedno embryjko sa môže zdvojiť :slight_smile: a budú jednovaječné dvojičky :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka2010 Zlatinko,to je dobre,ze mate vela mliecka,moja kamaratka nemala ani deci,bola z toho hotova...celu matersku davala len na mlieko :confounded: dufam,ze ranka sa rychlo hoji,ze ta nic nebolka a ze sa tesis z dubacika malinkeho krasneho...pomojkaj ho za mna :slight_smile: co sa tyka toho kocika,zajtra ideme s maminou na lup...aj postielku uz kupit,matracku,plachticky a tak...z toho kocika mam ale vazne obavy... :confused: dufam,ze vyberieme dobre a nebudem si potom hlavu trieskat...mam par podmienok a kriterii,len neviem,ci sa to bude dat zhrnut vsetko do jedneho :wink:
30. jan 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc moja a tebe sa ako dari?ako pokracujes v stimulke?vsetko ok?
30. jan 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust super ty už robíš riadne nákupy ja zatiaľ len handry na seba :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust snáď áno :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ani nie. rada si pospim a muz moze prist neskor do prace, ale tak uvidime ako to budem zvladat
30. jan 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust najkrajsi ako hovoris :slight_smile: ale tak dufam, ze vsetko bude ok a na dalsie vianoce budeme traja :wink:
30. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte. dnešná kontrola po stimulke na IUI dopadla tak, že môj lekár IUI neodporúča, nakoľko mám troľko folíkov, že by som mohla rozdávať a hrozili by nie dvojičky ale troj a viac. bola ste na tom niektorá podobne ? vraj mi až moc "zašlapal" clostil.
30. jan 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ja som raz mala 5 folikulov a iui mi robili a nepodarilo sa aj tak... takže nie vždy je to také hrozné :wink:
30. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 no ja som taka,ze na vsetko musim mat cas,neznasam robit veci na poslednu chvilu ako mm,dufam,ze to tu necita :grinning: dr.mi povedala,ze sa na ten jun uz nemam moc spoliehat...uz v 12tt mi posuvala termin dopredu,tak uvidime vo stvrtok,co nam povedia :slight_smile: ten kocik riesim uz teraz,lebo niekedy sa musi nan dlhsie cakat,tak aby som bola spokojna a nemala nervy,lebo sa mi stale snivaju sny,ze som prisla domov z porodnice a nebola tu ani jedna plienka-nic :grinning: to mam taku nocnu moru...na seba som si kupila tehu rifle,ale este mi padaju...mala som si kupit o cislo mensie...inak najradsej nosim leginy... :slight_smile: moja,uz si bola na screeningu?
30. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no ja neviem koľko ich mám (presný počet lekár nepovedal) ale mal riadne popísaný papier :slight_smile: vravel, že je ich hrozne veľa a tento mesiac IUI neodporúča a zvážime aj dávkovanie clostilu. ale určite si mám ešte o druhej zavolať po výsledky a tam mi povedia aj konečný verdikt na tento mesiac. no prinajhoršom skúsime niečo doma :slight_smile:
30. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 tak uvidíš, možno budúci mesiac :slight_smile:
30. jan 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no iné mi asi nestáva. ďakujem :wink:
30. jan 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja už ti netreba,lebo je to TUTOVEčKA :astonished: :astonished: :astonished:
30. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ahooj!!tak ty uz takto nakupujes???a mas recht aspn budes mat vsetko pekne na poriadku a pripravene :slight_smile: juj a zachvilku ides na tu veliku prehliadku :slight_smile:
30. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 moja ja by som ti o tom mohla rozprávať raz som mala až 7 folíkov a nezostala som a pri piatich len jedno sa chytilo takže neviem či by ti vadili dvojičky,ale ak nie ja by som do toho išla :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jee no tesim sa na zajtra aj mam obavy...ja som taky strachoprdko :grinning:
30. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok