IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
17. jan 2011

@jerryjanka
@mirus11
@zuzanka7834
@strelicia
@katy33
@apolenka6 Huráááá. Máme srdiečko ♥♥♥. Bilo ako zvon! Bolo to niečo nádherné, hned som povedala,: "Bábika naša, veľmi ťa ľúbim!" Máme 1,7 cm. A samozrejme sme dostali aj fotočky. Dám ich do albumu trošku neskoršie. Na dalšie sono ideme v 13tt do helíka. Zajtra vyrážame do poradne. Sme v 8tt+1, termín porodu 26.8. teraz som veľmi unavená, idem si trošku oddýchnuť. Večer tu budem určite. dakujem vám všetkým za podporu! 😉

mirus11
17. jan 2011

@fomarik no vidis ze malinkemu bije pekne srdiecko.ok tesime sa na vecer,ked uvidime tvojho milacika 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
17. jan 2011

@fomarik gratulacia velikánska

adikasala
17. jan 2011

@katy33 dakujem za oprivytanie.uz vas pozorujem od leta ako sa to tu zacina rozbiehat tak som si povedala ze sa musim ku vam pripojit,ved rok 2011 musi byt stastny pre vsetky cakatelky.

adikasala
17. jan 2011

@fomarik gratulujem z celeho srdca!!!! a tolko si sa bala...jujj uz aby som aj ja mala take pekne zazitky.terazsom uz doma po mojej 2 iui a lebedim s nohami hore.mala som 5 vajok stoho 2 dobre tak dufam ze motyka vystreli ako ty hovoris....dakujem za povzbudenie

adikasala
17. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzanka a vsetky babenky tak som po iui bola bez bolesti ,nic som necitila ale ked som zisla z som citila take tlaky v podbrusku,myslim ze to je ok ved bola ovulacia.aj teraz mam este taky zvlastny pocit ako ked cakas mrchu.pri prvej som citila bolest iba pri zakroku.prajem aj tebe uspesnu iui budem na teba myslet a drzat palceeeeeeee vsetky aj na nohach.daj vediet kedy...PS.zijem nedaleko Milana v meste Monza.

zuzanka7834
17. jan 2011

@mirus11 obvodacka, ale u nej som bola s chorobou, co na mna lezie uz od minuleho tyzdna, tak som dostala este aj atb 😒 Ale dobra sprava je, ze v heliku nam napriek tomu povolili IUI a doky povedal, ze tie antibiotika mi neublizia - teda ani dietatku, ak by sa podarilo, tak som stastna ako blcha 🙂 🙂 🙂

Som inac nasla super stranku babenky tehulky, ak Vas pocas tehu chyti nejaka choroba, tak tu mate zoznam atb, ktore sa mozu brat v jednotlivych trimestroch 🙂 http://www.antibiotika.sk/img/stranka/44.jpg

zuzanka7834
17. jan 2011

@fomarik Huráááá! Az mi vosli slzicky do oci, tak sa tesim 🙂 🙂 🙂 Vsetko je a bude v ukazkovom poriadku a tak to ma byt 🙂 🙂 🙂 Srdiecko, nam nakoniec povolili to IUI, takze dnes vecer idem na pregnyl a v stredu mi budete drzat palceky🙂

adikasala
17. jan 2011

@zuzanka7834 kedy ides na iui???

zuzanka7834
17. jan 2011

@adikasala Jeeej, Milano je jedna z mojich srdcoviek, ale vzdy ked som tam bola, prsalo 🙂 Mozno pojdeme aj teraz koncom marca s drahym, mal by tam mat nejaku konferenciu tak ja sa k nemu na takychto cestach rada pridavam, bolo by super, keby sme sa stretli na nejakej kave a pokecali ako dve tehulky 😀 😀 😀 Dobra motivacia, nie? 😉 😀 😉

zuzanka7834
17. jan 2011

@adikasala v stredu, o siedmej ide drahy odovzdat matros a IUI bude potom o deviatej. Uf, uz aby to bolo... a aby sme boli obaja zdravi, lebo sa bojim, aby sa mm odo mna nenakazil...
Ozi, kolko stoji iui v IT?

katy33
17. jan 2011

@fomarik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..jabadabaduuuuuuu...ja som to vedela, teraz to už pôjde ako po masle a tt ti budu pekne krasne pribudat..takže v auguste bbudete mat letničiatko - Slniečko, tak ako je i maminka 😉 Zlatinko, držte sa nam, opatruj fazulku a budte zdravunkiiiiii 😉 😉 😉

strelicia
17. jan 2011

@mirus11 ja som bola dnes u obvodnej a tiez nenamietala, praveze mi oddych doma schvaluje - je vacsia sanca ze sa to ujme.

strelicia
17. jan 2011

@fomarik jeeeeeeeej uzasneee. takze uz vies aj termin a uz teraz asi dostanes na poradni aj matersku knizku. 🙂 a budete mat letne dietatko. ja by som uz asi rozmyslala co budem v lete nosit ake satocky s bruskom 🙂

fomarik
17. jan 2011

@zuzanka7834 jeeej, to ma veľmi teší, že ti to takto vyšlo. tak dnes pekne pregnyl a v stredu sa dostan pod ruky Krajkoviča 😉 Neboj, všetko zvládneme,a j to nemožné: Ved sme sa celkom pekne rozbehli 😉 . Hlavne nech ťa tá choroba prejde...ale ved aj apolenka bola chorkaná a vypálila to tiež!

fomarik
17. jan 2011

@katy33 zlatko, tomu som trošku nepochopila. tvoja maminka je v auguste? či? Lebo ja nie. Ale ...to je jedno...dakujem velmi pekne!

fomarik
17. jan 2011

@strelicia no veru, konečne som sa dozvedela aj nejaké fakty. Neviem či už zajtra dostanem knižku, ale bola by som velice rada. Takže vieš, že teraz si na rade ty? Po tebe zuzanka 7834. No to bude plodný rok!

fomarik
17. jan 2011

@adikasala nielenže motyka vystrelí, ale aj žaby začnú padať! Mne sa skutočne osvedčil ten klud po IUI, žiadne stresy v práci. Len som si tak lebedila a oddychovala. 5 vajok... ty si nám už aká nosnica?! 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
17. jan 2011

@apolenka6 ja som ti včera zabudla gratulovať k narodeninkám. Takže opozdene ale predsa... Všetko najlepšie ti zo srdca želám, aby sa ti splnilo všetko, po čom túžiš ! 😉
Tak ako si dnes dopadla s tou PN-kou? Máš ju? A dnes sa ako cítiš. Inak včera večer som myslela na to, prečo máš prezývku apolenka..potom ma napadlo tvoje pravé meno a hned mi to šlo dokopy, že Jéééjeje, kde pak ty fajn holky jsou...

zuzanka7834
17. jan 2011

@fomarik uz som sa ho pytala, ci by mi to mohol urobit on, tak sa zasmial, ze to mam len povedat na recepcii a spravi to 😉 Boze, Luci, ja sa tak bojim... bojim sa sklamania 😒 Okrem toho som zacala brat atb, ale Krajko povedal, ze tieto nespravia ziadnu neplechu, tak mu verim...

adikasala
17. jan 2011

@fomarik no budem tieto dni doma ale asi stvrtok budem musiet ist do prace. co uz.budem sa snazit setrit sa.No tie vajka aj mna prekvapili ale iba 2 dorastli na velkost na ovulaciu.ja som si pichala lieky.doktorka mi povedala ze som mala dobru odozvu na lieky ze bezne to nemavaju.ja totizto nemam ziadny problem som ok aj manzel a aj tak sa nam zatial nepodarilo.uz\sa neviem dockat tych zab co budu padat 30.1

adikasala
17. jan 2011

@fomarik no na koniku su tie fain folky co mi davaju optymizmussssss

adikasala
17. jan 2011

@zuzanka7834 u nas iui stoji okolo 150 euro cez poistovnu ale sukromne aj 700eur.v stredu ti budem drzat palceeee.to by bolo super keby nam to vyslo a potom by sme sa stretli parada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a rovnaky termin tiez. 🙂 🙂 🙂 🙂

fomarik
17. jan 2011

@jerryjanka janka, prosím ťa , nevieš aké sono sa robí v 12tt? Mne to Krajko aj hovoril, ale rozumela som len nejaku krčnú bublinku či-čo 😕

adikasala
17. jan 2011

@fomarik v 12,13 tyzdni sa robi jedno vysetrenie dolezite aby sa zistilo ci nebude mat nejaky postich napr down,tak asi to myslel.ja to viem lebo moja svagrina to absolvovala uz 2x,zajtra sa na to popytaj lebo tu to zvyknu nerobit mladym tehulam lebo je male percento pripadov.a tu si to musi kazdy hradit zvlast.

zuzanka7834
17. jan 2011

@adikasala a z akeho sr mesta pochadzas? do it si sa vydala?

adikasala
17. jan 2011

@zuzanka7834 som z nitry,pred 9 rokmi som sa vybrala do it za pracou a som tu zostala a pred 5 rokmi som sa tu vydala.manzela som spoznala sylvestrovsku noc 2001-2002 v nitre

mirus11
17. jan 2011

@zuzanka7834 tak drzim palce,nech vam iui na prvy sup ko nam vyjde 🙂

zuzanka7834
17. jan 2011

@adikasala slovak? ja odpadnem 😀 A kolko mate obaja rokov?

mirus11
17. jan 2011

@strelicia no aj ja som bola tiez hned doma po iui a vydis,podarilo sa.ale to aj doktori odporucaju,nech ta zena po iui oddychuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre