• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@sijust ahoj moja ako sa mas a ako malicke?Zajtra uz by ste mali vediet co to bude vsak ?
30. jan 2012 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 kedy ides do Heliku ?
30. jan 2012 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja zajtra ides do Heliku vsak ?a mozes mi zistit ti pracuje aj dr.Gatova :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa zlatik,dakujem za opytanie...celkom fajn sa mame...v stredu zacinam 20tt a hned vo stvrtok ideme na to :slight_smile: sa tesim a viac ako co to bude ma zaujima,ci je vsetko ok...vzdy rano a uz aj tuto noc,ked som sa prevratila na chrbat...mi tak zvlastne stvrdne brusko a bud na jednu alebo druhu stranu sa mi spravi taky kopcek :grinning: neviem co to je...sem tam citim klopnutie...bublinky...tak uvidime ako sa slecna alebo mlady pan ma :wink: a ty moja?vsetko ok?
30. jan 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust vychytavky su veru potrebne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
je dakujem takze kyselinu nevisadzat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a magne B6 je na co???mne ho odporucila bylinkarka,ale neviem na co je ???
30. jan 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne moja ze zistiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa chystas za nou???a na horucky si nedavaj nic len pastu moja :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 presne tak a možno bude to pravé orechové prajem tfuj tfuj :astonished: :astonished:
30. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ked príde mrcha tak do 16 dc mám tam prísť už sa tešíííííííííííím :dizzy_face:
30. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica do konca prveho trimu kyselinu urcite papaj...magneB6 je magnezium+vitamin B6...je to na upokojenie,nespavost,krce v nohach a tiez na krce a kontrakcie v maternici...a B6 je dobry proti kazivosti zubov :wink:
30. jan 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust super dakujem :slight_smile: takze zajtra dokupujem vitaminky :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica magnezium si ale zlatko sama nedavaj...mne to kazala az dr.v 16tt uzivat...na prvy trim ti kyselina a babyplan uplne stacia...
30. jan 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust jeeej to musi byt super citit slecnu alebo maleho pana :slight_smile: :slight_smile: .Ja sa mam dobre a babo sama tiez asi dobre.Stvrtok idem na kontrolu tak som zvedava co mi povie dr.a ako dopadli testy :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust AHA :confused: no jasne,este ze ta tu mam :slight_smile: dakujeeeeeeeeeeem :grinning:
30. jan 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ano pojdem za nou ale az koncom februara :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 juuuj tesim sa uz nech pride cim skor :dizzy_face:
30. jan 2012 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa juu tak to je este caasuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: dnes co mas na plane??
30. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja ju tiež čakám ale ovulka už prebieha :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica asi vecer pojdem ku kamaratovi bo mi volal ze jeho manzelka a syncek su v nemocnici od soboty.A poobede neviem co budem robit.A ty ? :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nevadi pride druha :slight_smile: ale nech pride menzes :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no snad to neni nic vazne :confused: ja ani nic...pojdem si spravit taku ocistu tela trosku a uvidime co vymyslime do vecera,ale zatiaô plan je byt doma :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Moja presne aj ja som tak rozmýšľala že jej poviem pravdu, a že v robote sú stresy atď...A ty kedy ideš na krvný test potvrdiť bábo??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. jan 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 verim tomu,ze to pochopi a PN ti da :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zajtra ideme na krv aj sono :slight_smile:
a od gynekologa pytaj az potom ked obvodna nepochopi :grinning:
30. jan 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no neviem bo v sobotu uz isli do nemocnici a len mi stihol povedat ze mali hnackoval a aj vracal cely den.Tak som zvedava co mi povie dnes bo pojde este do nemocnici sa pozriet ako sa maju a ci vysledky uz tiez maju :slight_smile:.Najlepsie je ak clovek neplanuje nic :grinning:
30. jan 2012 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa presne tak a čo ideš dnes robiť?
30. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Tak Vám držím palčeky :grinning: :grinning: :grinning: A ozaj nevieš aké by malo byť vysoké to HCG aby sa úplne potvrdilo tehotenstvo????
30. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa presne tak,to je najlepsie :slight_smile: a ty ides do heliku koli niakym testom???
30. jan 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 moja tak to neviem,ale snad nad 200 bude...mam aj tabulku ale to je asi individualne....
kuk :www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/ludsky-choriovy-gonadotopin.html

Dakujeeeemeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 neviem co budem robit dnes ale vecer asi pojdem ku kamosovi.A ty co mas na plane dnes? :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie Cítim sa v pohode, bez zmeny... ale to by aj tak asi bolo skoro niečo cítiť nie???? A aké vyšetrenia si ideš dať ešte robiť ???
30. jan 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nie moja uz nie.Bola som dohodnuta dr.gatovou ze budem chodit k nim koli genetike.A ked som prisla 13tt tak mi len doktor odmeral babo.Tak to aj teraz mi budu merat babo.O vysledky idem ku svojmu teraz stvrtok :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok