• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. marca 2017 
@cmelica ale myslim take co moze aj tehulka inak by som vobec nebrala.Neviem co budem pozerat nic take dobre nedavaju ale nastastie mm dnes konci skor v praci :slight_smile:Budem prepinat hore dole alebo si pustim film.A ty moja co budes robit vecer a ako sa ma mm?
5. feb 2012 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa my tiez asi budeme stukat...alebo tych anjelov a demonov...neviem este co....ako vzdy nedela a nic v telke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma sa uz lepsie,len ten kaslisko je hroza :rolling_eyes: dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
moja a tvoj???
5. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica este ho boli hrdlo ale uz sa to lepsi :slight_smile:
5. feb 2012 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja budem koncit idem vonku.Tak sa zatial maj a prajem vam pekny vecer :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj tebe moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
5. feb 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie to máš dobrú kombináciu spredu aj zo zadu je ti teplúčko :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete držím palce nech je HCG vysoké!!!
5. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky boli sme na popravkách bolo fajne zajtra idem do práce držte mi palce nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc vám prajem všetkým
5. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majca55 ja zajtra začínam dlhý týždeň v práci až 5 dní som zvedavá ako to prežijem minulý týždeň som bola len 3 dni :slight_smile:
5. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 ahoj moja a dobru nocku :pensive: zajtra az ti to rychlo ubehne :slight_smile:
5. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 tak sa pekne drzkaj a moc to neprehanaj :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nepreháňam, celkom je to v pohode ale poobede už cítim únavu takže prídem domov a hodím vždy šípku na gauč aspoň na 2 hodinky :slight_smile:
5. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 viem si to predstavit :slight_smile: ale ved odpocivat tiez treba :slight_smile: a ako sa citis??
5. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 takže ti prajem až to obidvaja vydržíte :dizzy_face:
5. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica cítim sa úplne v pohode, už som prestala grgať od kedy neberiem tie hormóny je to lepšie, začínam priberať ale inak fakt sa cítim fajn, začali sme 4 mesiac tak teraz už budem asi rásť rýchlejšie....
celkom je mi dobre manžel sa o mňa stará, každý sa s nami teší taký dobrý pocit mám :grinning:
strašne si to užívam aj preto, že nie sú žiadne problémy a konečne sa o mňa niekto stará .... prvé tehotenstvo som mala dosť stres :wink: :wink:
5. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 super moja len si to uzivaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved tak to ma byt byt stastna a by babatenko molo spokojne a aj vsetci okolo :slight_smile:
ja to zatial niako nevnimam ...
5. feb 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica neboj začneš to aj ty vnímať, keď bude srdiečko a pôjde všetko hladko .... ešte si len na začiatku hlavne veľa oddychuj :wink: nebýva Ti ani zle ani ťa nič netrápi?? mňa začal strašne brať hlad v tej dobe :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 oddychujem asi az vela ako je zdrave :slight_smile: nie praveze zacinam mat strach co bude v utorok na sone ..
ach jaj uz zas strach ...to by som mala byt podla ms 5tt+6 dni...
5. feb 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak ten oddych už aj mňa zabíjal pomaly som od lenivosti ani z gauča nevstala, ale bola som hladná tak som aspoň jedla :grinning: :grinning: :grinning: to bude vidieť ešte len dutinku či gestačný vačok s takou malou bodkou, srdiečko vidno až od toho 7 týždňa :wink:
vôbec nemaj strach ten neprospieva, ber to tak ako to ide, šetri sa mysli pozitívne, hladkaj si bruško, aby boli drobčekovi dobre ..... :grinning:
5. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 snazim sa,no cim sa to viac blizi tym je to viac na strach :unamused: ale ano musim sa vschopit a pekne dohovarat fazulke aby nam krasne rastla :slight_smile: :slight_smile:
14.2 mam kontrolu u svojho dr..myslis ze by uz mohlo byt srdiecko??
5. feb 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica v koľkom týždni budeš 14.2. ja mám v ten deň poradňu :grinning:DD možno už bude niečo vidieť :grinning:
ono to srdiečko niekedy vidno aj skôr ja som bola na sone 7tt+3 a bilo o sto šesť :wink:
prosím ťa nestrachuj sa pokiaľ je to zdravučké tak to bude všetko super!!! to moje drobátko tiež už svoje prežilo aj zamrazené bolo a drží sa krásne :grinning: tak hore hlavu neboj dobre bude :slight_smile: ver si však si nejaká ženská nie padavka :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem za povzbudenie :dizzy_face: :dizzy_face:
to budem 6tt +5...pytam sa preto bo keby je uz srduecko by som nemusela ist uz do martina ...ale ked nie,tak koli srdiecku kludne :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica možno by už mohlo,ale ja to neviem presne :grinning:
5. feb 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 jasne..nechame sa prekvapit :grinning:
5. feb 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo-po-tyzdnoch/466-7-tyzden-tehotenstva aj tu píšu, že už je srdiečko :grinning:DD ak pôjdeš k svojmu doktorovi tak nech Ti to kukne a do Martina už nemusíš :slight_smile: ja som to tak urobila :grinning:
5. feb 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 super dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len ci to bude sediet aj podla sona na tt :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica idem už od PC, tak žiadny strach jasné!!!
dobrú noc :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica to je tiež pravda, neviem ako Ti to bude sedieť to máš pravdu ale mne to sedí presne na deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ved to ,ze uz by sme potom nemuseli podstupovat cestu do Martina :slight_smile:
5. feb 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok