• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinasc jeeeej tak to by bolo super keby si isla v piatok.Daj nam potom vediet :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2012 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kočky, idem odtiaľto, som strašne unavená, tak nakuknem zajtra, papa :slight_smile:
8. feb 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to by bolo super... pretože práve 10.2. sme mali približný termín pôrodu nášho anjelička... tak čakám, že nám pošle za seba náhradu... :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa kuknem panelak a kosti..pockam mm kym pride z roboty a pojdem spat...uz by som aj teraz pospala,ale je este skoro :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc Dakujem moja a hned ako to bude mozne poslem virusiky :slight_smile: drzkaj sa!!!
8. feb 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ok budem :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nikdy nie je neskoro na spanie.Mna tiez berie na spanie uz len cakam nech zacne panelak a pojdem spat.Normalne sa tesiiiiiiim na spanok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dobru nocku a prijemny vecer :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa si poobede nespala,ci??a co ta zaha moja??
8. feb 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica od rana som bola v pizzerke a domov som prisla okolo 16 hod.Zatial zaha je v pohode ale aspon som uz prisla na to co nemozem jest koli zahe.A ked mam chut na to aj tak si to dam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ved sa predsa nebudes obmedzovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale vraj ked je je zaha tak babatku rastu vlasky :slight_smile: aj Miruska to tak mala a aha Marosko kolke vlasky ma :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica juuuuj tak moje babo bude pravde podobne dlhovlase :grinning: :grinning: :grinning: bo za tie per dni co ma palila zaha to bolo nie co neskutocne :unamused:
8. feb 2012 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa veru nechame sa prekvapit a pamataj si na tieto pismena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hlavne,ze je vsetko v poriadku,nie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne tak ako pises najdolezitejsie je ze vsetko je v poriadku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moja budem koncit mm prisiel domov.Tak ti prajem pekny vecer a dobru nocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojcek, dnes nejako divne. tak len lezim a lezim. vy v pohodicke?
8. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dobru nocku a pekny vecer :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
@buba13 ahooj!!moja a ceze je??
@cmelica ahojcek :slight_smile: brucho boli, potom v nom aj picha a aj tak na odpadnutie mi je :unamused:
8. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj moja mám sa dobre práce dosť tak nestíham :dizzy_face: držkaj sa
8. feb 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc moja moc moc držkám palce a nech všetky zabojujú :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 juuuj moja tak pekne leskaj a cajickuj :slight_smile: babatko si robi miestecko :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica som v praci, ak ani moc nemozem lezat, len taka pokrutena nejako.... a strasna zima mi je. no veru dufam, ze babenko si robi miesto :slight_smile: a ty ako moja?
8. feb 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 juuj ty si v praci este?no tak ked prides domov hned do postele :slight_smile:
ja v pohode...uz nech je utorok :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica veru este a neviem sa dockat hrozna. mam na neho taku chut. juuuj to bude radosti v utorok. mozno aj srdiecko uvidite :wink:
8. feb 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ved uz za chvilku koncis,nie??zavolaj mm ze nech ta uz caka aj s cajikom :slight_smile: :slight_smile:
no dufam,ze uz ano :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica on pre mna do prace pride, takze cajik si robim sama a taky matovy mnaaam :wink: koncim o tri minutky :grinning: krasny vecer ti prajem a pohladkaj malinke :wink: ahojcek
8. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba13 ahoooj!!pekny vecer a dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive: aj ty pohladkaj drobcatko :slight_smile:
8. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vo výťahu stojí upratovačka.
Na 1. poschodí k nej pristúpi mladá, zjavne bohatá dáma, strekne na seba voňavku a arogantne poznamená:
,,Chanel No. 5. Londýn, 50 eur za mililiter."
Na 2. poschodí nastúpi mladá herečka, tiež zjavne bohatá, strekne na seba voňavku, pozrie sa na obidve a povie:
,,Gucci Romance. Peking, 100 eur za mililiter."
Na 3. poschodí upratovačka vystúpi, nahlas si prdne a povie:
,,Brokolica, Lidl - Ružomberok, 50 centov za kus. :D:D:D

Aby sta sa zasmiali :wink: :grinning:
8. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@cmelica
@dasaa dakujem babenky ste zlaté už asi spinkáte ja odpisujem až teraz :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj,dakujem pekne za opytanie...mame sa fajn,si zlata,ze na nas myslis :slight_smile: malinke sa hybe,kopka,vyduva sa...je to maly šinter :wink: uz mozem spat len na bokoch,ked si lahnem na chrbat,ide mi z neho vyskocit :grinning: a ty moja ako?este necitis motylikov?
9. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok