• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@tinasc moja ako sa maju embrijka????
9. feb 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja ako sa maju embrijka????

@buba13 moja uz je dnes lepsie???
9. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust juu mojka tak si to pekne uzivas,ze??tak uz brusinko pekne podrastlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte tak hlásim výsledky..moč bol dobrý, krv na hematologii nie velmi ale je to take v norme a dnes poradna super male podrástlo ako malo, len malo prekrizene nohy tak pohlavie nevieme. Inak vsetko ok tak sa tesime
9. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenisko1 supeeeeeeeeer tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: tak sa nechcelo ukazat??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere veru, veru...ani sa nenazdas a malicka pride...:slight_smile: tak naozaj vam prajeme len to naj, nech je malickej v brusku co najlepsie a nech je tam tak dlho ako treba :slight_smile:
9. feb 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @dasaa @majca55 @tinasc @tinka9075 ahojky, ja som sa zabrala do knih, co mi tu nanosila susedka a neviem sa od nich odtrhnut...potrebovala som asi zmenit dej alebo co...hoci, ked som jednu otvorila a zacala tym, ze hlavna hrdinka je tehotna, tak som ju odhodila nabok, ale neskôr som to "prežula" a uz som v tretej knihe :slight_smile: vy sa mate ako? @tinasc zajtra Ti budem drzat palce, nech je zakrok rychly, ale hlavne uspesny
9. feb 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ahojcek, dnes je uz lepsie, ale rano mi bolo divne tiez a potom som sa riadne najedla a uz je dobre a vela musim pit.
ako ty dnes? co si robila?
9. feb 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja dobre som sa dnes mala a ty? :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenisko1 teším sa s tebou,že je všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13
@majca55 kocky ja som dnes len odpocivala a teraz odisla navsteva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 tak v tom bol problem :slight_smile: hladna si bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica a mne prišla zase :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica asi len v tom. ale mne tak vcera nic nechutilo. ach. tebe je hej. aj ja by som odocivala, ale... dnes som bola za sefom, ci by mi nevedel zmenit smenu o hodinu neskou a on hned to sa neda a bla a bla. nastvem sa a idem za riaditelom hoc aj domov :angry:
9. feb 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 vsetkosa da ked sa chce mu povec a moze byt rad ze tam vobec chodis este :slight_smile: :slight_smile:
no je mi hej...len sa valam,nic ine mi mm nedovoli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak makas az do tej 21.00???
9. feb 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie ahoooj!!!ja som zacala citat pustny kvet a hned sa mi aj zacalo driemat pri nej...mna knihy nehorazne uspavaju :slight_smile:
9. feb 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@buba13
@majca55
@kostickabonnie
@mirka2010 čaute babenky aj všetky ostatné iui mám úspešne za sebou folík bol jeden prasknutý a druhý nie ale velmi ma to bolelo pri zákroku ale dalo sa to vydržat tak teraz nech len spermoše oplodnujú :grinning: :grinning: :grinning: a robila som si ovu testy aj dnes aj včera a palice riadne potom sem dám foto tak verím že sa to už podarí :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@tinka9075 tak tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa dakujeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ako dopadli embryjka? drzim silno palceky. dali ste aj PK ci nie? kedy bude ET?
9. feb 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 supeeeeeeer!!!drzim mooooc palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 držím moc palce :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa
@cmelica tak ako sme dopadli... z tých 6 vajok boli len 2 zrelé, tie sa oplodnili,takže máme len dve na vklad, PK nebola však načo... zajtra ideme na vklad, tak držte palce nech tieto zabojujú, lebo všetko bude v keli :wink: keď som dotelefonovala s embryologičkou tak mi to aj ľúto prišlo, som si aj poslzila, dokelu ešte som nemala viac vajok, do zásoby ani nehovorím...
9. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otázočka, ak nevyjde IUI na prvýkrát, kedy sa môže proces opakovať? je potrebné tam nechať nejakú pauzu? ďakujem vám :wink:
9. feb 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 môžeš ísť hneď od ďalšieho menzesu...
9. feb 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ďakujem ... a koľkokrát sa to môže opakovať, kým nie je "diagnóza" umelé oplodnenie?
9. feb 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 asi tak trikrát, ak sa nevydarí, tak sa odporúča IVF... ja som bola 4x a potom na ivf, už mi IUI neodporúčal, že keď sa doteraz nepodarilo, tak je to zbytočné postupovať...
9. feb 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ďakujeeeeeeeeeem veľmi :wink: držím ti palce, aby IVF dobre dopadlo :wink:
9. feb 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica
@tinasc dakujem babenky ste zlaté :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc zajtra ti budem držat palce podarí sa uvidíš :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok