IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. feb 2012

@sijust ahoj jeeej tak ze mas v brusku sibalku malu 🙂 Ja sa mam dobre a dufam ze aj malinke.Neviem ci som nahodou necitila v brusku take malinke ako keby kopnutie.Mala som ruku na brusku a citila som nie co take ale ci to bolo kopnutie alebo sa mi to zdalo tak to neviem.

majca55
9. feb 2012

@tinasc moja držím palce verím,že tie sú tie pravé ktoré zabojujú 😲 😲

majca55
9. feb 2012

@tinka9075 to si hovorím ajja moja 😀

buba13
9. feb 2012

@dasaa no skor asi nenajedenie. vcera akosi mi nic nechutilo a nejedla som moc. no oddychovat jedine v praci budem 😒 to som velmi rada dasi, ze sa citis fajn a odpocivas. aj ja by som velmi chcela

tinka9075
9. feb 2012

@majca55 ale všetci si myslia že som bola dnes na zákrok s kolenom a lutujú ma velmi no bude to zábava ked im potom donesiem peenku od gynekologa 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@mirka2010 jeeej tak ten cas ale leti co ked Marosko uz ma 3 tyzdne.Ved len pred nedavno si prisla s Maroskom domov z nemocnici.Juuuuj tak ste si uzili prechadzku ved kto by nie ked sa trosku oteplilo 🙂
Ja mam zatial vsetko po starom mam sa dobre sice trosku som unavena bo poslednom case chodim rano do prace skor do pizzerky a domov chodim okolo16 hod.Ale zato spim ako drevo 😀 😀 😀 😀

fifitko25
9. feb 2012

@tinka9075 ahoj, môžem sa ťa opýtať, ako to prebiehalo dnes? ako dlho ste skúšali pred týmto zákrokom? vďaka 😉

majca55
9. feb 2012

@tinka9075 to bude teda riadna 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
9. feb 2012

@cmelica ahoj moja ako stale ja som mala zase behaci den bo mm bol dnes doma 😀 😀 😀.Som normalne rada ze uz som doma 🙂A velmi sa tesim na svoju postel.A ty moja ako sa mi mas a aky den si ty mala? 😉

tinka9075
9. feb 2012

@fifitko25 ked sme prišli tak mi robil sono a muž bol odovzdat spermoše potom sme čakali asi pol hodinku kým ich prečistili a spravili mi zákrok celkom rýchlo to šlo a v pohode 🙂 🙂 ja mám za sebou viac potratov tak preto sme skúsili iui 😉 😉

tinka9075
9. feb 2012

@majca55 tak to teda bude sranda a poriadna 😀 😀

dasaa
9. feb 2012

@buba13 ahoj moja mozno ze ti teraz nechuti papat ale mala by si aspon menej ale trosku castejsie.Moja ta co nemozes odpocivat a nechystas sa na PN?

cmelica
9. feb 2012

@dasaa moja ty ked mas toho mm doma tak sa len flakas 😀 😀 😀 😀 ale konecne si ho mozes uzivat 🙂
ja ako vzdy..doma a mala som navstevu tak sme sa trosku pobavili 🙂

dasaa
9. feb 2012

@kostickabonnie jeeej tak ze si zacala citat knihu ved to je super 😉 .No ja sa mam dobre len trosku krize ma zlostia 🙂

fifitko25
9. feb 2012

@tinka9075 aha, takže ti dali čisté spermošky a potom ťa poslali domov? a bola si prvý pokus na IUI? môžem sa ešte opýtať, koľko taký zákrok stojí? - asi nás to totiž neminie, mm má pomalých bojovníkov ☹

tinka9075
9. feb 2012

@fifitko25 po zákroku som ležala asi 15minút a dal mi správu a šli sme domou platila som 75eur 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@cmelica veru moja moj mm ma znici 😀 😀 😀 😀 chce aby som v noci dobre spala 😀 😀 .Ale viem ze zajtra uz nikde nepojdem jedine na kavicku k susedke uz ma nikto nevytiahne do prace alebo do mesta 🙂.Aspon si nebola sama doma a aspon cas ti zbehol 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 moja to je super tak drzim prsteky a posielam tehu virusiky suuuuup suuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuup suuuuup k tebe 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa tak aspon si na cerstvom vzduchu a medzi ludmi 🙂 🙂 🙂 ved to aspon ten cas trosku zbehne 🙂

fifitko25
9. feb 2012

@tinka9075 Vďaka mojka. a v ktorom meste alebo centre ti to robili?

dasaa
9. feb 2012

@cmelica ved to ten cas tak rychlo mi ide ved ani som nevedela ze uz je stvrtok 🙂 Tak to mas pravdu ze som aspon na cerstvom vzduchu ale aj trosku premrznuta 🙂 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem verím že sa podarí ved mám tolko tehu vírusikov som ich schovávala do skrine 🙂 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@fifitko25 v Iscare v blave 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak toto bude tutovka 😉

tinka9075
9. feb 2012

@dasaa to teda bude len aby neboli dvojčatá 😀 😀

buba13
9. feb 2012

@dasaa to len jeden den minechutilo. neviem co sa dialo... zatial sa nechystam, ale ked nebudem vladat, zase vhupsnem na pn aspon na tyzden 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinasc ahoj zajtra ti drzim vsetky prsteky aby dopadlo vsetko v poriadku.A posielam ti tehu virusiky suuuuup suuuup suuuuup suuuup suuuup suuuup suuuuup suuuup suuuup 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@tinka9075 to je jedno ci budu dvojcata hlavne je nech si tehulka a nech budu zdrave 🙂 🙂

cmelica
9. feb 2012

@dasaa juuj no bola som chvilku na balkone a zima mi bola este hedinu po tom 🙂

dasaa
9. feb 2012

@buba13 len si davaj pozor na seba a ziadny stres.A ked prides domov tak si oddychni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre