IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
15. feb 2012

@majca55 jasné že ti odovzdám aj ked velmi neverím že budem tehu necháme sa prekvapit 🙂 🙂

majca55
15. feb 2012

@tinka9075 tak čierne myšlienky preč a myslí pozitívne tfuj tfuj na fazulku 😵 😵 dobru noc idem spať

tinka9075
15. feb 2012

@majca55 jasné len mysliet pozitívne dobrú nocku 😔 😔

alibabaa
15. feb 2012

@majca55 noooo, tak ja som sa rozhodla, ze ja to odkladam na maj...maaaj laaasky cas 😉 😉 😉 😉 😉 ale to uz bude tutovka 🙂 niekde v polovici ma navstivi posledna mrcha.. a potom az o 9 mesiacov 😀 ale to na veci nemeni, ze to budem s tebou prezivat ... mam teraz hodne vela prace a aj sa este crta nova... tak som sa rozhodla, ze to nebudem znasilnovat, lebo potom by som si vycitala ze som neurobila maximum...

alibabaa
15. feb 2012

@majca55 daj vediet ako si dopadla 🙂 A cmelicu pozdravujem a prajem skory navrat domov... a hlavne nech uz je vsetko v poriadku... z jednej temy v ktorej je s nami aj cmelica mame zrazu 2 baby v nemocnici.. nic prijemne... ☹

dadax84
15. feb 2012

@majca55 Tak ty budes zachvilku tehulka, parada uz sa tesim na dobre spravy 🙂

petuska123
16. feb 2012

@sijust 12.3??ides na sladku vodu??ja tiez mam taky termin na 8:15

ketere
16. feb 2012

@majca55 🙂) veľmi veľmi držím palčeky 🙂 a posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

ketere
16. feb 2012

@walta krásny domček🙂 ...hihi, náhoda, aj ja mám maminu sestričku v porodnici🙂)))

bobinka77
16. feb 2012

@majca55 Ahoj moja, dlho som tu nebola.... 😢 Aj ja pôjdem na PN, len neviem ešte kedy, už som sa objednala na 20. 2. na konzultáciu ku koordinátorke (nevieš čo tam budú riešiť?) To budem mať 12 DC tak to stíham 🙂 🙂 🙂 Veru bude nás viacej na IVF, ale aj ja dúfam že to vyjde hneď na prvý krát 😵 😵 😵

bobinka77
16. feb 2012

@cmelica Aj mne je to ľúto, predsa som mala malulinkú nádej ale nič ☹ ☹ Takže IVF, už som objednaná 20.2. ideme na konzultáciu ku koordinátorke, uvidíme čo tam bude...a čo nám povedia 😵 😵 😵 Dlho som tu ináč nebola, ako sa držkáš a čo nové??? 🙂

kostickabonnie
16. feb 2012

@majca55 ty si tak pozitivne nabudena, ze nepotrebujes ani injekcnu stimulaciu 😉 vsetko dobre dopadne, uvidis 🙂 🙂 a odkaz @cmelica nech sa rychlo zotavi, lebo nam tu chyba ... ale aj tak dobre, aspon si oddychne od pocitaca 🙂

kostickabonnie
16. feb 2012

@alibabaa aj ja by som mala mat komplet vysledky asi v maji, takze budeme mat asi rovnake terminy 🙂 do ktoreho centra chodis?

kostickabonnie
16. feb 2012

@tinka9075 no aj ked ty neveris, my ti verime 🙂

sijust
16. feb 2012

@petuska123 ano 🙂 ja tam musim byt na 6.30 😒 mam si zobrat mineralku citron,2€ a casopis 😀

walta
16. feb 2012

@majca55 ahooooj, jaaaaaj, neboj, myslim na teba a treba ist do toho s vierou, ze to vyjde.... moooc, moc drzim palce moja.... injekcie sa daju zvladnut, mne ich pichal moj manzelik a aha, uz o mesiac a pol idem rodit 🙂 🙂 🙂

walta
16. feb 2012

@mirka2010 ahojky... ano, moja mamina je priamo na porodnej sale, tak mam istotu. Ved uz o nejaky mesiac a pol idem rodit... ale to ubehlo, ty brdooooo 😀

walta
16. feb 2012

@ketere ahoj... dom je prakticky, nic navyse v nom neni, ziadne hluche miesto, tak ho vyuzijeme naplno. Tak aj ty mas maminu na porodnici? Srandaaa... predpokladam, ze budes aj u nej rodit. A v kt. porodnici pracuje?

ketere
16. feb 2012

@walta samozrejme, bude to dobrá psychická aj fyzická opora🙂 v bratislave 🙂

mirka2010
16. feb 2012

@walta jemine, to mas skveleeee....taku podporu mat priamo pri porode...ze svoju maminku...to sa budes citit uplne perfektne...sama viem, ako by mi to pomohlo...aj to ze je odbornik, aj to, ze tam bude...a manzela tam chces mat tiez??? lebo, mna kym zobrali na cisarsky, tak som mala kontrakcie nieco okolo 4-5 hodin a mne to neskutocne popmohlo, ze tam moj manzel bol pri mne 🙂

walta
16. feb 2012

@ketere veru, bude to opora v kazdom smere. Ty uz to mas za par, mozno uz o dva tyzdne aj pojdes, to uz budes v 38.tt Tesis sa?

ketere
16. feb 2012

@walta teším, veľmi, a samozrejme zároveň bojím, čo ma čaká... 😒

walta
16. feb 2012

@mirka2010 moj manzelik nechce ist pri porod, to mi uz oznamil, ja ho nebudem nutit, ked nechce, tak nechce. 😀

walta
16. feb 2012

@ketere aj ja sa tesim, ja velmi takisto. Aj sa tesakujem a aj sa bojim, jedno ide s druhym 🙂

adikasala
16. feb 2012

@majca55 no moja tesim sa stebou ze mrcha sa ukazala a mozes zacat boj s uspesnym koncom 🙂 drzim palciska kedy by si mala zacat asi?mas dlhy protokol? ochvilku tu budu volne stafety na na tehulko...sme na rade
@walta
@ketere a ja tak chytajte stafetky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
16. feb 2012

@walta
@ketere kocky ale sa nam to krati.... 🙂 🙂 🙂 uz sa velmi teskam,zacala som s predporodnym kurzom tak sa skolim co ma caka 😀 😀 v kazdom pripade najkrajsie obdobie v zivote 🙂

adikasala
16. feb 2012

@alibabaa ides do toho v maji???tak stafetka bude tvoja.... 🙂

walta
16. feb 2012

@adikasala veru, uz sa nam to krati, o par tyzdnikov su tu s nami nase deturence... jupiiiiii 🙂 🙂 🙂

mirka2010
16. feb 2012

@walta jasne, su muzi, ktori vedia odcenit svoje schopnosti a nechcu ist...na tom nie je nic zle..moj manzel chcel ist...a velmi som bola rada, ze tam bol..aj ked to islo inak ako sme chceli...ale co uz...hlavne ze tam budes mat maminku...to je dolezite 🙂 a o porode uz rozmyslas? bojis sa?

walta
16. feb 2012

@mirka2010 o porode obcas rozmyslam, neviem, este si hovorim, ze je to daleko 😀 , ale aj to viem, ze o par tyzdnov ma to neminie... uvidim, ako to cele pojde, ved nie som ani prva ani posledna, co pojde rodit. Netreba asi moc nad tym spekulovat. Bude to tak, ako ma byt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre