IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
17. feb 2012

@majca55 juchuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 tesiiiim sa mooooc s tebou 😀

cmelica
17. feb 2012

@adikasala juuu tak pekne rastiete 🙂 🙂 🙂 no malinka musi mat riadne pohodlicko 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
17. feb 2012

@cmelica ahooj presne tak už len klud 🙂 ja zatial ok len ma velmi bolia ceci a bruško a sem tam ma aj napne a chce sa mi stále spat tak uvidíme 🙂 🙂

majca55
17. feb 2012

@renka5 v pohode ved tu sa každá pýtame od 16 DC začínaš liekmi pred mrchou musím ísť idem do obchodu papa

majca55
17. feb 2012

@cmelica dakujem moja moc letím do obchodu mm čaká 😀 😀

cmelica
17. feb 2012

@tinka9075 juu tak to je dobre znamenie 🙂 🙂 drzkam mooooc palce 🙂 🙂 🙂 aj budes testovat????????

tinka9075
17. feb 2012

@cmelica verím že je to dobré znamenie asi testnem a uvidím čo tam bude ale to mám ešte týžden čas 🙂 🙂

walta
17. feb 2012

@majca55 to je super pristup, ze sa inj nebojis, ved nie je sa ani coho bat.... my zeny vydrzime vsetko. Malicka kope, je to uzasny pocit, uzivam si to... niekedy ma poriadne kopne teda, fuuu, vtedy si myslim, ze uz chce ist von 🙂 . Len nech este vydrzi chvilu 😉

walta
17. feb 2012

@mirka2010 presne, vybavicka pre babatko je draha zalezitost... ja mam nakupene aj ruzove veci, ale vacsinou uz budem dokupovat farby neutralne pre nu, aby bolo aj pre druhe babatko, ved co ked bude chlapcek. Kocik mam neutralny a ostatne veci, ako vanicka, autosedacka- na farbe mi nezalezi... vajicko budem mat teraz pozicane od kamosky a je modro-oranzove, ona ma chlapca, ale mne to voooobec neprekaza, do auta je to jedno. Hlavne je, ze ho nemusim kupit. Lebo na ten moj kocik ROAN vajicko stoji 100€, a tolko za to nemienim dat.

tinasc
17. feb 2012

@cmelica ahoj, veľmi sa teším, že ste v poriadku, držím palce, nech už je všetko v najlepšom poriadku 🙂

dasaa
17. feb 2012

Ahoooooj moja @cmelica som velmi rada ze si uz doma a ze je vsetko v poriadku. 🙂

dasaa
17. feb 2012

Ahojteeee babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@majca55 tak to som velmi rada ze si mala super pocit.Ved to je najdolezitejsie.A ako sa mi mas? 😉
@buba13 moja ako tehulkujes a co malinke?kedy nam ukazes fotecku ? 😉
@mirka2010 mamina ako sa mi mas a ako sa ma marosko?A co ranka hoji sa dobre? 😉
@sijust ako sa mame a ako malinke? 😉
@kostickabonnie ako uz si docitala knihu a ako sa mi mas? 😉
@tinka9075 moja tak zachvilku budes testovat a ako sa citis?posielam tehu virusiky suuuup suuuuup suuuup 😉

sijust
18. feb 2012

@cmelica zlaticko,vitaj...som velmi rada,ze ste v poriadku...odpocivaj 🙂
@majca55 mojinka,tesim sa s tebou...vsetko bude dobre,uvidis 🙂 drzim palce
@dasaa ty si zlata,ze na nas myslis....mame sa fajn,dakujeme...uz mam hore skoro 6kg...jemine,budem ako gula 😝 ....malinke kopka,milujem ho neskutocne 🙂 a vy ako moja?dobre sa citis?

majca55
18. feb 2012

@walta juj tak nato sa teším ajja 😵 😵 som rada že ste obe ok 😵 😵

majca55
18. feb 2012

@dasaa moja dobre a ked už viem na čom som tak superrrrrrrr 😵 😵 ale ty si včielka pracovitá 😅

majca55
18. feb 2012

@sijust dakujem moja tak ty pekne priberáš ale tak to má byť teším sa 😵 😵

mirka2010
18. feb 2012

@zuzana151 ahojkyyy, takt o ma mrzi, ze mate taketo koliky a tak pravidelne...to vies, ze aj my s tym mame problem,ale nie nastastie kazdy den, tuk, tuk, tuk...ale ja som si vsimla, ze velmi zavisi brusko babatka od toho, co maminka papa a pije...ja vobec nejem ziadne drazdive veci, nic co by mohlo sposobovat vetry a vobec nepijem mineralky, len si dam troska dzusika a dolievam hodne vodou. potom s malym cvicim dost casto na nozicky, aby sa mu prdiky pustili, no a este neviem co by mohlo pomoct....a co sa tyka tej vahy, ja neviem, nejako mi to zmizlo, ale tych 2,5 kg nie a nie dole...uvidime, ako to pojde dalej...ja este necvicim, bolio ma ta jazva este stale, takze potom zacnem, ked budem viac zahojena...a inak, my maleho uspavame tiez len v zavinovacke, je to perfektna vec...hlavne ma pevne hlavicku, neviem, ako to bude bez nej....chodievate teraz von??? moooc vas pozdravujeme a posielame boztek 🙂

mirka2010
18. feb 2012

@sijust mojinka zlata..tak som stastna, ze sa aj s tatinom takto krasne vytesujete...lebo naozaj tehulkovanie je jednym z najkrajsich obdobi zivota a hlavne, je len raz, alebo dva krat za zivot...( pre niekoho aj viac ), ale je to velmi vzacne obdobie...my dnes mame mesiacik...taaaak ten cas letiiiii 🙂 a ten nas zazrak sa zacina na maminku s ocinkom smejkat, tak sme z toho uplne bez seba 🙂 ako sa inak citis?? vsetko v poriadku? ako spinkanie?

mirka2010
18. feb 2012

@walta ach, veru...vsetko je drahe pre tie nase poklady...ale stoji to za to...🙂 ja si velmi uzivam to, ze mame pre maleho vsetko take novucke, krasne, podla predstav...az tak si hovkam, ked ho vidim vo vsetkych tych krasnych vecickach....🙂 a potom ked ich ogrcka...tak to je radost 🙂 my mame cierny kocik, teda je to trojkombinacia, takze je to univerzalne, aj pre dievcatko...sestricku Maroskovu 🙂

mirka2010
18. feb 2012

@dasaa ahoj zlaticko...mame sa fajn, tuk, tuk, tuk....akurat sme prisli z prechadzky a sme u nasich, tak mi je fajn..malicky este spinka, ale uz budeme papat...takze zachvilku pustime mliekaren 🙂🙂🙂 inak rana dnes bolka troska viac, lebo asi aj to pocasie mi na nu vplyva...neviem veru...ale ako sa mas ty, tehulka nasa????

majca55
18. feb 2012

@mirka2010 dufam moja ale že máš ranu už v poriadku a zahojenú?pozdravujem vás aj Maroška cmuk 😵

mirka2010
18. feb 2012

@majca55 mojinka si zlata ako na mna myslis...ranka je uz zahojena...takze super 🙂 aj ked este bolka, ale vsetko je dobre...a ty ako, mrska uz konci???

majca55
18. feb 2012

@mirka2010 ano už končí a bola riadne bolestivá otras ☹ ☹ ale hlavne že som ju dostala a možem pokračovať v ceste za svojím sníčkom 😲 😲 som rada,že je ok je to rez tak to moja budeš na počasie reagovať 😒

walta
18. feb 2012

@mirka2010 ahojky.. ano, take univerzalne veci su na nezaplatenie 😉 😉 😉 . A aku znacku kocika mas?

sheronka
18. feb 2012

Ahojte kočky. Viete mi poradiť? Minulý piatok 10.2. mi bol pichnutý Pregnyl 5000. Myslíte, že by sa ešte mohol objaviť v moči?

dadax84
18. feb 2012

@cmelica Ahoj, tesim sa s tebou ze si uz doma, a ze ste zdravi 🙂 To je super 🙂

kostickabonnie
19. feb 2012

krasnu nedelu vsetkym babenkam v teme prajem 🙂 🙂
@cmelica super, ze si späť, pekne oddychuj, nech najblizsia navsteva nemocnice je az v porodnici 😉
@majca55 ten koniec marca sa momentalne zda dost daleko, ale urcite to zbehne strasne rychlo...inak mne sa zda, ze ten februar je nekonecny
@dasaa uz som precitala 3 knihy, ale od marca zacinam novu pracu, tak uz do 4-tej sa asi nepustim (teda ano, lebo je to pokracovanie 3-tej 😀 )
@tinasc @tinka9075 ako sa mate? kedy testujete?

ostatne snazilky - pripomente nam svoje terminy, viem, ze teraz je vas okolo 5-6, ktore odratavate 14 dlhych dni 😉

mirka2010
19. feb 2012

@walta ahojky, my mame kocik casual playmoon, mam ho aj v albume...je inak skvely, aj na tazkom snehu, aky je momentalne von sa s nim ide uplne v pohode 🙂 takze spokojnost, tuk, tuk, tuk...uvidime, ako to bude na jar a v lete...a ty mas aky kocik?

walta
19. feb 2012

@mirka2010 Ahoj moja... aj ja som vyberala kocik s velkymi kolesami, do rozneho terenu, nie len na upravene chodniky 😀 Objednany mame kocik ROAN MARITA, mam ho aj v albume. Objednany ho mame v jednom obchode, pride koncom marca a potom si ho tam pojdeme zobrat. Neobjednala som k nemu vajicko, bolo dost drahe, na vozenie sa v aute mi vajicko pozicia moja kamaratka, ved aj tak som nemala v plane vozit malu vo vajicku na kociku- kvoli chrbatiku. Vajicko bude len do auta. 🙂 🙂 🙂

ursula5
19. feb 2012

@cmelica tak moja už si doma? to som rada myslela som na Vás dúfam, že teraz už bude všetko OK a nemocnica bude až pri pôrode 🙂 pekne odpočívaj a drobčeka hladkaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre