• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. septembra 2017 
@dasaa gratulujem a teším sa kolko dievčatiek je tu paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ahoj no kráti ešte som netestovala :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj mám sa ok tak dievčatko budete mat juuuuuuuuj krásne :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica zatial mame 2 mena ale este sa nevieme rozhodnut ktore ved ked tak sa vezme este mame aj cas.Termin porodu mi zostava tak ako na zaciatku.
Ale ty sa pochval ako sa mi mas a co malinke ? :slight_smile:
23. feb 2012 o 06:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 tak to ano zatial su tu same dievcatka trebalo by aj chlacov tak sup sup nech sa k nam uz pridas :slight_smile:
23. feb 2012 o 06:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moja tak uz sa ti to blizi a ako sa citis boli ta nie co ?Juuuj a kedy budes tesovat? :slight_smile:
23. feb 2012 o 06:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoj moja prepac zabudla som ta tiez tam napisat.Ako sa mi mas a co mas nove ? :dizzy_face:
23. feb 2012 o 06:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ešte stále špiníš? koľký týždeň už máš??? no ja som sa prestala pozorovať až keď ma ukľudnila moja doktorka, že pokiaľ nekrvácam ako pri menzese nemám sa stresovať, skúšala si papať ten ascorutin?
Prídem z práce e tiež spím manžel včera prišiel z práce a vraví "Vývojové centrum spí" no tak ma pobavil.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa jeeeeeej, to je kraaaasa, srdecne gratulujemeeee :slight_smile::slight_smile::slight_smile: to tu mame dalsiu frajerku pre naseho maleho...jupiiii...a hlavne je, ze je zdravucka, to je to najpodstatnejsie :slight_smile: ako sa inak citis???
23. feb 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojky, drzime palce na dnesne sono...daj vediet, ako si dopadla :slight_smile:
23. feb 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa nevadi :slight_smile: mam sa celkom dobre, az na sucasnu mrchu, pri ktorej ma strasne boli cela prava strana podbruska :confounded: a tesim sa, ze budes mat dievcatko, aj ja by som chcela dievcatko Julinku, ale vestica mojej mame a mojej sestre povedala, ze budem mat chlapcov-dvojky :grinning: :grinning: pekny den
23. feb 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa gratulujem k zdravuckej babike,velmi sa s tebou tesim :slight_smile:
23. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13
@cmelica
@dasaa
@kostickabonnie
@majca55 a ostatné čaute babenky dnes som testla lebo včera som pichla poslednú injekciu tak som musela otestovat či si mám dat predpísat dalšie a je tam slabá čiarka možno sa uhniezdilo neskôr ešte testnem cez výkend tak uvidím zatial sa ešte neteším :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@tinka9075 jasne, ze sa uhniezdilo :slight_smile: , a co vlastne pichas?
23. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoj pichám fraxiparín mám zlú zrážanlivost krvi bez injekcíj bábo neudržím :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moooooooooc držím palce :wink: , bože koľko vecí existuje človek by ani neveril, tak sa drž a pekne pichaj :wink:
23. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa @ursula5 @mirka2010 @sijust @buba13 @majca55 @tonka9075 @kostickabonnie
kocky tak mame sa dobre!nespinim,nekrvacam,ale mozme zacat kedykolvek bo ta hnusna zrazenina je tam stale :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale fazulka nam rastie a krasne jej buchoce srdiecko,tuk tuk tuk :slight_smile: :slight_smile: sice sme ho nepoculi ale je to krasne vidiet na sone,dr nerad pocuva srdiecka,ze to nici ten ultrazvuk zarodocne bunky...mame uz aj knizocku a fazulka ma 14,8mm a sme v 7tt+6dni :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@cmelica mojinka zlata, tak super sprava ze babika rastie...to je to najdolezitejsie..ze je tam ta zrazenina, to nie je nic moc...ale hlavne je ze fazulka je v poriadku...a co ti k tomu povedali? co sa s tym da robit?
23. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahojky, tak super...aj slabucka ciarka je ciarka...budeme mooooc drzat palce :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahooj!!!aku mate krasnu fotecku s Maroskom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no nic sa stym neda robit,bud sa vstrebe,alebo pojde von...tym ze sa bude maternica roztahovat,tak ju asi bude vytlacat :frowning2: je to mimo gestacneho vacku,tak je dobre a mimi to neublizi...len ja ked zacnem krvacat tak sa stres a panika ci je to z toho...
a vy sa ako mate??
23. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica zlatko,tesim sa velmi...len sa opatrujte a hladkam brusko :wink:
23. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak ako ste dnes dopadli?
23. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moja,snad je to na dobrej ceste,drzim palce :slight_smile: a to si ake injekcie picháš?
23. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ano nieco mi tie dve mena hovoria. asi z pocutia tety. hlavne, ze to riesite pekne a si presvedcena, ze to bude dobre. netreba sa vzdavat. jet o super. jasne pekny vylet do Prahy budete mat. urcite sa dozviete pricinu a verim, ze to nebude take strasne toho coho sa obavas :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust Dakujem moja!!! a vy ste boli znova na to sone,ci to bude ta bambulka?? :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jaaaj tak budete mat princeznu :slight_smile: meno uz mate vybrate?
23. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 juuu moja tak to sa potichucky tesim a pockam si na silnejsie kolajnicky tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ahoooj!!!mame uz knizocku a fazulka ma 14,8mm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len ta zrazenina tam je este stale :angry: :angry: :angry:
a ty uz si v praci??
23. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica neboli sme este,ale myslim si,ze to bude Stellinka...lebo sa hrozne vyhadzujem,brusko mi nejde do spica a mam neskutocnu chut na sladke...az by som zabijala :grinning: ale pojdeme...do 30tt nevydrzim...
23. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 parada! je to este skoro, ale tak som verila, ze tam bude ciarocka. len nech predpisu dalsie :slight_smile: a zajtra ides na krv?
23. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok