IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
26. feb 2012

@cmelica dobru nocku moja papa 😵 😵

dasaa
26. feb 2012

@majca55 mam sa dobre len sem tam ma bolia dost krize.Ale da sa to v pohode zvladnut.A ty moja co mas nove uz si pichas injekcie vsak nie kde som to tu citala

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 ahoj moja gratulujem som velmi rada ze mas tam krasne dva //.Este si budes testovat alebo uz nie?A ako sa mas? 😵

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa ahoj síce čiarka slabá ale je 🙂 🙂 cítim sa ako kedy včera mi bolo tak zle ako by som sedela na kolotoči tak sa mi točila hlava mrcha mala dorazit v stredu a nič a stále chodím čúrat v noci sa stále budím 😉 😉

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 ale je tam a to je supeeeeer 🙂 A testovat este budes alebo nie?

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa ešte skúsim tak za tri dni a uvidím 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 a na kontrolu kedy ides ?Tak potom ciarocky budu uz len silnejsie 🙂

majca55
26. feb 2012

@dasaa moja od stredy začínam s tabletkami 😵 ale mala som ukážkovú ovulku tak by to mohlo byť aj prirodzene 😀 😀 ale určite už idem nato 😵

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa docent mi kázal robit test na 17den po iui a to je dnes tak uvidím zavolám mu a možno pôjdem len môjmu dokimu ked som u neho bola vo štvrtok po injekcie tak mi kázal príst za 10dní už bude na sone niečo vidiet tak uvidím 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@majca55 jeeej to je super tak ze by sa to mohlo podarit aj samostatne to by bolo super.Ale som rada ze ides do boja 🙂 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 juuuj uz si len pockame na tvoju fotecku jeeeeej drzim prsteky 🙂 A do prace chodis ?

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa ták fotečka dúfam že bude do práce chodím a velmi rada dobre sa tam cítim mám super kolegyne aj mi bude lúto íst na pn ked budem musiet 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 to je super ked sa v praci citis dobre ze mas taky skveli kolektiv.Aspon ti zbehne cas 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa velmi mi uteká čas a teraz robím s jednou babenkou tak preberieme všetko od varenia až po sex 😀 😀

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 eeeeeej ha pekne debaty mate aspon sa zasmejete 🙂

majca55
26. feb 2012

Babulky moje idem ajja do hajan zajtra práca dobru nocku vám prajem 😵 😵

dasaa
26. feb 2012

@majca55 aj tebe dobru nocku a krasne snicky.Zajtra ti prajem prijemnu pracu 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa júj nasmejeme až moc ale treba sa smiat nie len mysliet na zlé veci 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa musíme mysliet pozitívne 😉 😉

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 ved to hlavne je ze by sme mali mysiet na pekne veci 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa presne len na pekné veci v piatok sme boli s kamoškov na nákupoch trochu sme sa odreagovali 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 este dobre ze mame kamaratov a rodinu 🙂

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa presne tak je dobré ked ta má kto podržat v stredu nám dorazila chladnička sme kupovali novú tak som vytešená 🙂 🙂

dasaa
26. feb 2012

@tinka9075 a my sme kupili skrine minuly tyzden 😀 😀 😀 Moja budem koncit tak sa mi zatial maj a prajem dobru nocku a prijemnu pracu na zajtra.Ako robis zajtra poobede?

tinka9075
26. feb 2012

@dasaa ahoj dobrú nocku zajtra mám ranku tak poobede tu budem 😔 😔

walta
27. feb 2012

☹ Dobre ranko, dievcence.... zas som neni vo svojej kozi- boli ma hrdlo a soplím, to je uz zly sen... Poradte mi, co si mam dat na to hrdlo? K lekarovi nepojdem, chcem to zvladnut bez neho. Mozem uzivat aj nejake lieky, co by mi predali volne v lekarni? Kazda rada od vas ma potesi.... dakujem

tinasc
27. feb 2012

ahojte kočky, ja viem, že som vás dlho nechávala v napätí, takže... v piatok hcg 239, ale vôbec sa z toho neviem tešiť, stále som prechladnutá, ten kašel je šialený, už sa bojím čo z toho bude... niekde som čítala, že zo silného kasľa sa dá aj potratiť, pomoooooc 😉 hrozne ma šteklí v krku a to mi spôsobuje záchvaty kašľa... tak neviem čo bude... ach jo, snáď to naša fazulka ustojí a bude v poriadku... už beriem Mucoplant a do nosa Pinosol, stále pijem čaj, med, citrón...

tinasc
27. feb 2012

@walta skoré uzdravenie, no ja len homeopatiká, inak netuším, aj ja mám problém sa z toho dostať...

walta
27. feb 2012

@tinasc do nosa si kupim sprej Quixx, ci ako sa to pise, ten mozu aj tehotne.... lebo aj nos mam cely zavaleny a na to hrdlo netusim co... doma mame septolete, tak to cmulam, snad mi to neublizi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre