IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 mne nic nepovedali,ze mam ist na krv..

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka zakaždým som mala ísť 11 alebo 12 deň cyklu na krv a ultrazvuk a pobede si volať pre výsledky. možno Ti to ešte len povedia.

dasaa
29. feb 2012

@silvik1 verim ti tak to mas pravdu cakanie je hrozne a dlhe.Ale urcite to vydrzis len si najdi nejaku pracu aby si na to nemyslela a ani sa nenazdas a budes uz tesovat 😵

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 ja idem teraz v piatok na Utz som 7den
lebo minule som bola na 10den a uz skoro praskol tak som mala ist skor teraz.
kde chodis do centra

silvik1
29. feb 2012

@dasaa testovať určite nebudem. no budem chodiť do práce, tak ma to snáď zabaví 🙂

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka do GynFivu v BA. aj berieš nejaké lieky ?

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 hej beriem clostylbegit

dasaa
29. feb 2012

@silvik1 to vazne nebudes testovat ani na 14 den ?Ved sice ani ja som netestovala 🙂

kuspitka
29. feb 2012

ja by som to asi neprežila netestovať

dasaa
29. feb 2012

@kuspitka ale urcite ano prezila by si. 😵

silvik1
29. feb 2012

@dasaa no na 14 deň idem už do centra na kontrolu. neviem či to vydržím - uvidíme 🙂

kuspitka
29. feb 2012

@dasaa joj bojim sa,že zas zto odložia.už nech je piatok..

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka aj ja som brala dve denne. tak mi zastimulovala, že som mala 7 folíkov, tak tento mesiac som išla bez liekov a jeden sa mi urobil. asi tam boli ešte nejaké účinky z predchádzajúceho mesiaca.

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 tak ja som brala a mala som na nepriechodnej strane 1ks a teraz neviem,ked budu dve chcem aj tak IUI

dasaa
29. feb 2012

@kuspitka piatok mas IUI ?

dasaa
29. feb 2012

@silvik1 hlavne je nech sa to podari aby si bola tehu a aby si mohla poslat stafetu dalsej babenke. 🙂 🙂 🙂

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka vraj IUI robia po max. 3 folíky. mne to neodporúčali pri tých siedmych.

silvik1
29. feb 2012

@dasaa určite budem informovať 😉

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 tak to hej moja..

@dasaa piatok mam sono toho sa bojim sona,ze zas tam bude nieco preco IUI nemoze byt

ursula5
29. feb 2012

@buba13 vyskúšaj mne to pomáha 🙂 ja sa cítim dobre úplne normálne ako aj keby som tehu nebola 😀 a ty???

apolenka6
29. feb 2012

@silvik1 Ahoj! ja som po IUI tiež niekedy mala krv na papieri ,je to normálne ,ale to prestane zajtra to bude už bez krvičky 😉 a veľa šťastia nech sa vám to podarí 🙂

silvik1
29. feb 2012

@apolenka6 ďakujem. aj ste to ešte doma poistili 🙂 neviem či máme, aj keď lekárka vravela, že hej, ale keď je tam tá krv ... neviem

apolenka6
29. feb 2012

@silvik1 no ja som bola na IUI 4 x a 1x -druhý pokus sa nám podaril(ale ,len krátko) 😒 a zrovna vtedy ked som otehotnela tak vtedy sme to nepoisťovali ,bola som chorá ,ale ostatné pokusy sme poisťovali a nič 😕 je to o šťastí a ako rozhodne ten tam hore 😀 😉

walta
29. feb 2012

@sijust ahoj moja.... no, kupila som si tu salviu a poctivo kloktam hrdlo,a musim povedat, ze mi to pomohlo- klopem na drevo klop, klop, klop 🙂 🙂 🙂 a uz neboliiii... len som cela taka zahuhnena, ked rozpravam, tak total pocut, ze mam zmeneny hlas. A sustavne cajickujem, snad mi to prejde o par dni celkom... ty sa mas ako? dufam, ze taketo nieco ta obide na kilometre 😉

majca55
29. feb 2012

Ahojte babenky tak ja od dnes stimulujem začala som s proverou 😵

apolenka6
29. feb 2012

@majca55 júúú tak sa teším s tebou 😅 😅 😅

renka5
29. feb 2012

@majca55 super drzim ti palceky nech je stoho 😲

majca55
29. feb 2012

@apolenka6 dakujem moja ako sa máš? 😵

majca55
29. feb 2012

@renka5 dakujem verím že bude 😵

apolenka6
29. feb 2012

@majca55 no mám sa celkom dobre ,choroba zatiaľ neprepukla klop,klop,klop 😕 nech je tam kde má byť ,kúpila som si kvapky imunol tak ich beriem 😝 ááááá beriem ma strááášne spať 😔 😀 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre