IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
22. okt 2010

@katy33 no takže som tu zo sona, ovulácia prebehla, a že mam celkom vysokú sliznicu, ževraj sa tam určite niečo deje, tak povedal že mam prísť tak o 10 dni na test či som .

fomarik
22. okt 2010

@zuzancek22 tak ako dopadlo sono? Dúfam, že všetko je v najsamlepšom poriadku.

fomarik
22. okt 2010

@zuzancek22 Jééj, a už mám aj odpoved. Voúpred ti nejdem gratulovať, aby sme niečo nezakríkli...budem silno držať palce!!!!!!!!!!!

fomarik
22. okt 2010

@jerryjanka Ty nám tu teraz dávaš tolko podpora a elánu do IUI... dakujem!!!!! ja som velmi váhala, či si zvýšim dávku clostilu, ale.............. zobrala som len o 2 tbl. naviac...nemala som na to gule! uvidíme v nedelu podľa sona. Moja norm. dávka je 3x1 a každý druhý den som si večer dala namiesto 1tbl - 2.

zuzancek22
22. okt 2010

@fomarik moc ďakujem, lahšie sa to všetko zvláda keď vidím, že sme v tom všetky spolu. a presne ako si písala je úplne super , že nás podporuje @jerryjanka fakt díki za elán, ktorý si tu priniesla.

fomarik
22. okt 2010

Teraz len- tak v skratke, aby v tom dievčatá mali prehľad 😉
My sa snažíme 4 a pol roka. Chodíme do Heliosu. od marca užívam clostil. O chíľočku nás , dúfam, čaká 2IUI ( prosím Pánbožka, aby nám dal aspon 1 vajko 😔 ). Minulý rok v decembri som bola na laparke, kde mi robili prefuk, driling vaječníkov. My IUI chceme skúsiť najviac 3x.... potom by sme radi absolvovali ICSI alebo IVF. Nechceme naťahovať čas a míňať peniažky. Takto nás to s cestou vyjde na jeden cyklus 220eur, a ked už investovať, tak do toho, čo má väčšiu pravdepodobnosť úspechu

zuzancek22
22. okt 2010

@fomarik budem moc držať pršteky a budeš mať aspoň dve vajká 😵 .

v555
22. okt 2010

@fomarik,ešte raz,IVF je umele oplodnenie a keď sú spermie pomale alebo sa nepohybujú vôbec ale majú všetko čo majú mať tak si môžeš priplatiť ICSI.Samotné ICSI neexistuje.

jerryjanka
22. okt 2010

@fomarik verim že k ivf sa nedopracujete - kludne ak maš problem s ovulkou vezmi aj 4- 5 clostilov denne

nr_martinka
22. okt 2010

@jerryjanka ved uvidim este skusim.ja to mam z nr blizko tak preto a moj doki ma tam poslal.

fomarik
22. okt 2010

@zuzancek22 pekná foto 😉 ... a dakujem... fakt, všetko sa to lepšie znáša, ked viem, že na svete sú moje spriaznené duše

jerryjanka
22. okt 2010

@fomarik ak môžem niečo k tvojmu prispevku
skus to viac ako 3x - možno to treba ani nebude o tom uvažovať ale fakt by som to skusila viac ako 3x
vy prečo tolko platite za jedno iui vlastne?

fomarik
22. okt 2010

@jerryjanka Pán Boh vyslyš tvoje slová 😉 Jerry, a aké si mala príznaky tehu, Ak si nejaké vobec mala.....

jerryjanka
22. okt 2010

nie - v podstate ked som začala mať duchov na testoch tak som nemala žiadne ine ako obyčajne
prvy priznak tehotenstva mimo pozitivny test bolo vracanie - od prveho riadne pozitivneho testu to potom trvalo skoro 5 mesiacov 🙄
dalšie ako podbruško, prsia to začalo až o dosť neskôr
ale každy to ma inak
ja keby som netestila ani by som asi nevedela že som tehotna

fomarik
22. okt 2010

@v555 Kiežby sme nič z toho nemuseli absolvovať. ja som to tak aj myslela, že ICSI je vrátane IVF, ide len o to, akú formu by nám navrhli. Dr. Galo pri 1 IUI spomínal metodu ICSI... že by to u nás bolo reálne. Ale pokiaľ viem ( ak sa mýlim, tak ma prosím oprav 😉 ), že to ICSI sa viacmenej robí pri zlom spermiograme. My máme spg vcelku dobrý, len tá moja ovulka.... 😠

fomarik
22. okt 2010

@jerryjanka ved ešte uvidíme. Možno to otočíme aj 10x...ktovie. No 100eur je norm. cena za IUI v heliose.
A ked budem nabudúce stimulovať, tak si určite zvýšim dávku. Teraz budem mať asi pauzu, pretože už 4 mesiac fičím na clostile. A po 4 mesiacoch mi vždy dávajú mesiac pauzu 😒

jerryjanka
22. okt 2010

jasne pauzu treba
no trenčin maš asi daleko že? tam to stoji len 40 eur

fomarik
22. okt 2010

@jerryjanka Do MT to máme 130km tam a 130km späť. Do Trenčína to máme dalej ☹

apolenka6
22. okt 2010

@zuzancek22 to je fakt supééér!!!! 🙂 tak spuštaš lavínu?tfuj ,tfuj,tfuj nech je to pavda a máme prve dvojičky!? 😀 inak dik za podporu...foto na -1* 😉

apolenka6
22. okt 2010

@jerryjanka gratulujem k bábätku!!! 5 clostilov to bola teda dávka a ja sa bojím zvýšit dávku na 3x1 ked pojdem o mesiac na 2 iui tak to spravím nech to má grády 😀 a hlavne uspech
@fomarik už nebudeš užívat clostil!vieš prečo?nebude ti ho treba posielam ti 0000 vajka 😉 Pán Boh vyslyší naše prosby....a naše detičky budu takto cmulat 😲 cumlíky

apolenka6
22. okt 2010

@katy33 už nech spolu tehulkujeme a potom pôjdeme aj spolu kočárovat 🙂 ked sme s jedného mesta. To ti nezávidím fungovat na vyvolávačkách ☹ už sa tešíš do MT?ake dialky musíme zdolávat ale my to máme ešte celkom v pohode no brala by som aj niečo v našom okolí ani som nevedela o Pieštanoch škoda 😒

aby
23. okt 2010

@jerryjanka ahoj kedysi sme spolu písali o problémoch, som veľmi rada že sa vám zadarilo a gratulujem 😀
my ideme dneska na prvé IUI tak som zvedavá heh 😀
tie hormóny fuuuu 😖 ale prežijem o nejak

fomarik
23. okt 2010

@apolenka6 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 cumlikátori to istia!!!

Inak čo sa týka tých vyvolávačiek, ja tiež mrchu dostanem len po duphastone alebo po agolutine. Sama od seba ešte nikdy neprišla. teda prišla, ale po 6 mesiacoch, vo výnimočných prípadoch po 4 mesiacoch.

fomarik
23. okt 2010

Dievčatá, ja už nemožem spávať. Zajtra ideme do Heliosu a ja mám bezsenné noci, bojím sa. Ale dúfam, že vajko tam bude, pretože včera v práci ma stráááášne bolelo na pravej strane, potom akokeby ma tam niečo svrbelo, štuchalo.... no všetko možné.Som myslela, že mi rozdrapí vaječník. Trvalo to asi 2 hodky.

cesto na domácu pizzu zamiesené, počkáme, kým vykysne a šup obložiť ju dobrotami, bo manžel príde ráno domov z práce a ja sa na neho nenormálne teším 😀 😀 😀

fomarik
23. okt 2010

@aby Držíme palce, silno, silno, silno. Pfuj, pfuj, pfuj.............. 😉 😉 😉

aby
23. okt 2010

@fomarik dík moc hádam sa zadarilo ked je ten spln.
Mudr.Gaťová klasička, zdvihla náladu, zlatá 😀
veríme tomu, že sme v tom heh
a držím ti moc prsty veľmi veľmi 🙂

zuzancek22
23. okt 2010

inak babenky ak moja 2 IUI bude uspešná tak začínam veriť na poveri, lebo odkedy som si kupila červené náramky (proti urieknutiu) tak je to ok, snád to pojde ok dokonca 😉, asi je dobré ked niekto v niečo verí 😵 😵 😵.

katy33
23. okt 2010

@zuzancek22 Ja verím a viem to, moja, že to vyšlo, už aj ta sliznica o niečom svedčí, ale pssssst 😉 Len tak potichučku,aby všetko dopadlo supeeer, joj, som viac nedočkava na hcg testy, ako ty, Zuzi 😀 Kedy presne ideš?

katy33
23. okt 2010

@apolenka6 Neboj, kočena moja, všetko bude, už sa k tomu blížíme 😉 Juj, ani mi nehovor, ako sa teším do toho MT, odratavam každu hodinu, ale ved to celkom fajn leti 😎 Pieštan je veru obrovska škoda, nik sa im nevyrovna ☹
@aby držím všetky palce, čo mame doma 😉 musiš nas potom podrobne informovat, sme nedočkave 🙂
@fomarik Tfuj, tfuj, tfuj vajko budeeee, ajajajaj 😉 Pizzu nespominaj, vidim ju v praci každy den 😅 Ale takej od Teba by som určite neodolala 😀

katy33
23. okt 2010

@zuzancek22 no a kde si zohnala taky naramoček 😉 tak to nakupujem na igelitky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre