IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. mar 2012

@petuska123 tak super, nas malicky bude mat kamosa 🙂 inak tu je to skor vynimkou mat chlapceka, same baby su tu 🙂 tak drzime palce, nech vsetko ide ako ma a nech sa narodi zdravucky, to je to najdolezitejsie 🙂

adikasala
5. mar 2012

@sijust
@tinasc
@walta @apolenka6
ahojte kocky ozyvam sa po 3 krasnych dnoch stravenych zo sestrou naozaj mi to dobre padlo po pol roku vidiet sestru.uzili sme si ho ako sa patri ved nam aj pocasicko doprialo.mali sme 23 stupnov a krasne slniecko 🙂 🙂 🙂 tak sme si urobili par vyletikov.v okoli mame krasne jazera kde to naozaj stoji za to pri peknom pocasi.mame sa ok atb dobrate a zda sa mi ze aj zabrali,nechodim uz tak casto na wc 🙂 valentinka kopka o 106.a dnes sme sa dozvedeli ze svagrina bude mat chlapceka takze bude maly spunt co bude ochranovat nasu valentinku 🙂

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 dakujem vám zlatíčka 😵

alibabaa
5. mar 2012

@majca55 fiiiha uz zacnes pichat tie vcely??? ach jo.. drzim palce nech krasne vajka rastuuuu 🙂 🙂 a ako sa citis?

kuspitka
5. mar 2012

dievčata chcem sa opýtať môže mi pichnuť pregnyl aj manžel?

majca55
5. mar 2012

@alibabaa ano začínam dakujem za opýtanie trochu som unavená ale to je asi aj jarná unava 😝 ale pripravená na všetko som 😀 verím tomu že všetko dobre dopadne 😵 a tebe to v máji kedy vychádza už sisi to vyrátala?

majca55
5. mar 2012

@kuspitka može mne ho tiež pichal 😀 😀

kuspitka
5. mar 2012

@majca55 možno otehotniem,keď mi ho pichne 😀

majca55
5. mar 2012

@kuspitka tak to by bolo super 😀 len pozor ak to tu budu čítať iné kočky bude u vás doma veľká rada 😀 😀

alibabaa
5. mar 2012

@majca55 ale moze to byt aj proverou. nezabudni veeela pit... ja som inak odkedy som zacala pichat diphereline, bola smadna ako tava.. tak som to aj dodrzala.. ale inak by som s tym mala mega problem.. ked ja vypijem denne tak jednu salku caju a jednu kavu. nastastie mam tu salku-hrncek 0,5l... tiez to nie je vyhra... mala by som viac pit. ale zabudam na to nejak..
kedy? noo niekedy v polovici mam dostat poslednu mrchu mrchatu ale stale neviem kedy, este sa mi od toho ivf neupravil cyklus.. pijem alchemilku tak sa to mozno upravi. necham sa prekvapit. mavala som cyklus tak 29-31 dni... teraz som ho od ivf nemala dlhsi ako 26.. ale to sa nestazujem.. len nech chodi.. lebo potom sa tu neukaze dalsich 9 mesiacov 😀 😀 😀
tu pisem optimisticky.. ale az tak to nevyzera.. to si prajem aby to tak bolo... 😅

kuspitka
5. mar 2012

@majca55 u nás nemá byť kto.....joj dievčatá tak ma bolí chrbát

majca55
5. mar 2012

@alibabaa neboj bude uvidíš a za chvílku sme tehulky 😵 juj moja ajja som zatial opimistický naladená ale potom isto prídu nervičky čakania poznáš to 😝 potom tu mrchu nechcem ani ja vidieť 9 mesiacov 😀 ale teraz si dám klud a pojdem na PN radšej

apolenka6
5. mar 2012

@adikasala tak to ma teší,že ťa sestra potešila a aj počasie bolo krásne a aj u nás bol víkend krásny slnečný 🙂 mala kopkala o 106 ked cítila,že mamička je šťastná 😵 no 3 dni je veľmi málo,škoda ,že nemohla zostať dlhšie 😔 by ste si mali stále čo povedať a by si mala aj spoločníčku ....
Ja som prišla z práce mám tento týždeň poobednú smenu 😉

kuspitka
6. mar 2012

ahojte.manžel pichol dobre som na žive... 😀

adikasala
6. mar 2012

@apolenka6 ahojky moja no bolo to kratko 3 dni ubehli ako voda 😒 ,ale nevadi,lepsie ked bude moct prist ked bude valentinka na svete...koli volnu a dovolenke si nemohla dovolit viacej. potom v lete pride aspon na dlhsie aby si uzila neterku 🙂

apolenka6
6. mar 2012

@adikasala áno,áno potom si bude malú užívať 😵 😵 ved to pracujúci človek nemôže mať toľko voľna a hlavne kedy chce 😒 a pozerám ,že sa ti to kráti kedy máš vlastne presne termín?

adikasala
6. mar 2012

@apolenka6 ved teraz mi iba doniesla vybavycku od nastavajucej babky 🙂 ale potom si to uzije urcite 🙂 no uz sa mi to krati termin mame 5 maja....za 8 tyznov tu uz bude nasa bambulka,uz sa neviem dockat 🙂

sijust
6. mar 2012

@adikasala zlatik,som rada,ze ste mali pekny vikendik...videla som fotky...ste krasne sestricky a to brusinko tvoje... 🙂 pribrala si ty vobec?ved si ako cervicek len brusko vytrca...moja...ja som za mesiac pribrala 4kg uz mam hore 8...a neviem z coho,jem tak ako predtym...zacinaju mi puchnut prsty,tak si myslim,ze mi telo zadrziava vodu...co myslis? 😕 a dnes od rana sa mi tak zle dycha... 😒

sijust
6. mar 2012

@mirka2010 milacikovia,krasne fotecky...moc dakujem,veru ste mi zlepsili naladicku,lebo dnes sa necitim moc dobre...ste krasna rodinka a Marosko je na spapanie,mnam 😉

mirka2010
6. mar 2012

@sijust moja zlatucka a co ta trapi? dakujeme za kompliment...nas milacik je naozaj na spapanie...vsak aj ja by som ho neustale pucila od lasky 🙂

adikasala
6. mar 2012

@sijust ahojky moja no uzili sme si trosku,bolo super mat niekoho z rodiny doma...no ja som naozaj ako cervicek,sestra skonstatovala ze som zjedla loptu 🙂 ale nie moja vaha pred tehu bola 50 kg potom som schudla od 3 mesiaca som mala 48 a teraz mam 55 kg,tak tych 7 kileciek som dala hore v posledne tyzdne to nabieha viacej 🙂

sijust
6. mar 2012

@mirka2010 zle sa mi dycha od rana...zacali mi puchnut prsty...asi sa mi zadrziava voda,lebo za posledny mesiac som pribrala 4 uz mam 8 hore...a pritom to mam cele v bruchu...neviem z coho,snad aj z pohara vody to ide hore...uz sa bojim,ci nebudem mat tu tehu cukrovku,v pondelok idem tie testy... 😒

sijust
6. mar 2012

@adikasala tebe chudatku na zaciatku byvalo strasne zle,to si pamatam...aka si bola stastna,ked si udrzala v sebe kusok pomaranca...mne nebyvalo vobec zle...do 5teho mesiaca som priberala tak pomalinky a teraz 4 za mesiac...som z toho chora...najviac sa pribera v 8mom...ved budem ako slon...ale keby som sa prežierala,tak to chapem...ale ja jem ako predtym...nerozumiem tomu 😒

petuska123
6. mar 2012

@sijust no potom si napiseme ako nam dopadli vysledky z tehu testu

adikasala
6. mar 2012

@sijust no moja dobre si pamatas ako mi bolo zle velmi...a ja mam aj metabolizmus taky ze mozem aj slona zjest tak nepriberem.a mozno je to aj tym ze dodrziavam dietu cukrovkovu,teda mala by som 😀 niekedy sa mi to ale neda dodrzat taka som hladna tak valam. 🙂 no aj ja som si prave teraz vsimla ze za 10 dni som nabrala1.5 kila,prave dnes rano som sa vazila.ved som akurat vosla do 8 mesiaca 🙂
to tvoje priberanie moze byt naozaj ztej vody co ti opuchas.ja som zatial nemala take problemy,iba krce v nohach a nato berem magnezko tak to je v pohode.

mirka2010
6. mar 2012

@sijust zlaticko, je mi luto, ze sa necitis dobre...ale mojinka, ja som mala presne to iste...to ze sa ti zle dycha je preto, lebo mala ti tlaci na branicu...to tak bude az do konca..jeden den bude lepsi, druhy horsi...lebo ako sa ona hybe, tak od toho to zavisi...pekne zhlboka dychaj a vela oddychuj...aj mne prsty puchli a dokonca aj priserne trpli, az som vobec nenosila svoju obrucku uz ku koncu...len manzelovu 🙂 hlavne si meraj tlak kazdy den aj dva-tri krat, je to dolezite si ho sledovat...a nad cukrovkou ani neuvazuj, nebojkaj, urcite si v poriadku...to ze si pribrala 4 kg je troska viac, ale nic vynimocne....takze si polezkaj, predyhaj a potom sup von na vzduch...to pomoze 🙂

walta
6. mar 2012

@mirka2010 ahojky moja.... ano, slniecko uz vykukuje, je cas na spacir s kocikom... my sme boli s manzelikom u mojich rodicov, boli sme pozvani k obedu v nedelu a zostali sme do pondelka vecera. Moja mamina oslavovala jubileum. Drahy zmontoval postielku pre malú, uz chystame izbicku u nasich, lebo po porode zostavam isty cas tam, moja mamina mi velmi pomoze zo zaciatku, ved mama je len mama a este aj pri porode mi bude, kedze pracuje na porodnici. Verim, ze vsetko mi dobre dopadne. A druhu postielku bude mat nasa malá uz v novom dome, aj ta sa uz o chvilu bude montovat 😉

walta
6. mar 2012

@sijust ahojky... no priznam sa, ze uz dost casto nad tym premyslam, ako to bude. Verim, ze ci uz klasika, alebo cisar, tak zvladam. Veru, ja uz o par dni idem na vec... vcera som bola na poradni a som chcela vediet, ze kolko mala vazi, a dr. mi povedala, ze 2300 g... ze to je ok, ale mne sa to zda nejako malo, nie? Sice este nejake 3-4 tyzdne ma na to, aby pribrala, tak snad, ked sa narodi, bude mat aspon 3 kg. Verim v to 😉

kuspitka
6. mar 2012

@walta ja som mala cisársky a neviem,ale chcela by som aj pri druhom.nebolo to až také hrozné.ja som musela mať ,lebo mala už nedýchala tak,ako mala..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre