IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. mar 2012

@dasaa
@kostickabonnie
@adikasala
@cmelica
@mirka2010
@kuspitka
@buba13
@majca55 čaute babenky tak dnes som bola u dokiho zobral mi krv tak v pondelok budú výsledky ale povedal že podla príznakov je to gravidita no keby mal pravdu 🙂 🙂 sono mi robot nechcel že sa tam nebude štuchat možno má pravdu ved krv nám ukáže na čom som 😉 😉

adikasala
8. mar 2012

@dasaa super tabulku si vymyslela aspon si cakatelky mozu vybrat stafetky 🙂

adikasala
8. mar 2012

@tinka9075 jaj do pondelka by som zosalela cakat 😀 nejako to vydrzis... 🙂

apolenka6
8. mar 2012

@tinka9075 a ku komu chodíš? myslím dr. koho máš ved vieš ,že ja som z TO.....a ja ti to hovorím,že tam niečo je 😲 😀

mirka2010
8. mar 2012

@tinka9075 mojinka zlataaaa....ale to je uzasna sprava...ja sa tak s tebou tesim...urcite to musis poriadne prezivat, ved to je nadhera....urcite krvicka ukaze ze v brusinku je vas pokladik...neviem sa dockat, kedy to na milion percent napises 🙂

apolenka6
8. mar 2012

@adikasala keby to tak išlo si vybrať štafety 😕 a keby sa to tak dalo "šup,šup sa pridať" .....

tinka9075
8. mar 2012

@mirka2010 dakujem uvidím čo mi ukáže krv ja sa len čudujem že to nejak velmi neprežívam ked bude bude netreba na to velmi mysliet ešte že chodím do roboty tam nemám čas mysliet na to čo sa so mnou deje 🙂 🙂

tinka9075
8. mar 2012

@apolenka6 ahoj ja chodík k nám do Bošian k Nemčíkovi ja som s ním velmi spokojná chodila som do TO k Pospíšilke ale tá bola o ničom 😒 tak som hned menila doktora a nebanujem 🙂 🙂

kuspitka
8. mar 2012

@tinka9075 joj moja.tak sa tesim a tisko drzim palce

tinka9075
8. mar 2012

@kuspitka dakujem aj ja ti držím palce ako sa cítiš po iui? 🙂 🙂

cmelica
8. mar 2012

@tinka9075 drziim palce na pondelok 🙂 🙂 🙂 a testik si mala silno pozitivny??daj foto 🙂 🙂 🙂 podla mna je to isteeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

kuspitka
8. mar 2012

@tinka9075 unavená a tak čudne-boli ma hlava strašne a stale mám pocit ,ako keby niečo tieklo zo mňa ,ale ja sa teším steba joj to je super moja....prečo ti nemohol povedať krv dnes?ved ,keby napísal,že rýchlo možno by ti do dali aj dnes...

apolenka6
8. mar 2012

@tinka9075 no to si dobre spravila,že si odišla od Pospíšilovej ,lebo na ňu som nič,nič dobre nepočula,len zlé je to najslabšia dr. o akej som počula a vie 😠 zanedbať zdr. starostlivosť ...
a toho tvojho dr. nepoznám ja chodím k dr. Košeckej ,ale chodila som do Bánoviec ale som tam nemala čas chodiť autobusom ,bolo to nepohodlné tu mám dr. na skok ked tu bývam ....a aj ja idem dnes poobede do práce 🙂

tinka9075
8. mar 2012

@cmelica dakujem práveže nebol až tak silno pozitívny aj som ho zobrala k dokimu a on tam čiarku videl hned a ja som musela prikúkat 🙂 🙂 ale dnes som stretla kamošku a tej meškal menzes tri týždne a test jej robil doki a druhú palicu videl až pod lupov a bola tehu tak uvidíme a test som nechala u dokiho no ja si počkám na krv 🙂 🙂

lasalete
8. mar 2012

@kostickabonnie hm za tie roky sa to prirodzene nestalo tak neverím..a žiadosť by mala byť už budúci týždeň ..tak uvidíme..lebo vôbec si neviem predstaviť čo ma čaká pri tom IVF

tinka9075
8. mar 2012

@apolenka6 vieš mna najedovala tým že ked som bola tehu a potratila som tak mi povedala že na kyret pôjdem v pondelok a u nej som bola vo štvrtok v piatok mi bolo velmi zle tak som šla na pohotovost a museli ma hned čistit a záver plod sa mi rozkladal v tele a mala som otravu krvi tak som prišla v poslednej sekunde tak ona je o ničom 😒 😒

tinka9075
8. mar 2012

@kuspitka mne nebolo po iui nič ani ma nič nebolelo krv posielajú niekde to nie je ako v centrách že poobede vieš výsledok ale nevadí ked som už tolko čakala tak ešte počkám 🙂 🙂

apolenka6
8. mar 2012

@tinka9075 no vôbec ma to neprekvapilo ,čo mi o nej píšeš 😠 😠 😠 bez komentára a nie si sama ,žiaľ Bohu 😖
a ty robíš u vás v Bošanoch? ja tu v meste v automobilke určite vieš kde 😀 už nie som v obchode

kuspitka
8. mar 2012

@tinka9075 joj moja,ale tesim sa...verim,ze si tehotna

tinka9075
8. mar 2012

@apolenka6 nie v Bošanoch nerobím ešte nedávno som robila na úrade ale zmenila som to tiež robím v automobilke ale v Práznovciach bola som aj v meste ale riadna nahánačka u nás to je klud a pianko tak som spokojná 🙂 🙂

tinka9075
8. mar 2012

@kuspitka nooo keby si mala pravdu 🙂 🙂

kuspitka
8. mar 2012

@tinka9075 neboj si tehotna...mozno neskor sa zahniezdilo a teraz pekne bojuje..

apolenka6
8. mar 2012

@tinka9075 no u vás v robote robí aj moja svokra a svokor sem tam pomáha je bufetárka 😀 😀 ja som tu v meste už robila potom bola kríza a prepúšťali tak som išla do obchodu a teraz som sa vrátila soboty som doma a hotovo 😝

tinka9075
8. mar 2012

@kuspitka to mi povedal aj doki že sa naskôr zahniezdilo len nech bojuje dalej 🙂 🙂

tinka9075
8. mar 2012

@apolenka6 ja som sa nemohla stažovat robotu som mala dobrú ale niekedy sme sa velmi nahánali ale zase si odrobíš ráno a poobede a máš pokoj 🙂 🙂

apolenka6
8. mar 2012

@tinka9075 áno máme pokoj ,síce sa viacej narobím ja som na kolotoči ....a kupuješ si aj bagetky od svokry ?

tinka9075
8. mar 2012

@apolenka6 ja som na príbloku tak pohoda ale v meste som robila na klipoch a s chalanmi a bola som spokojná my sme prebrali všetko od varenia až po sex? bagetky si kupujem a sú velmi dobré mnam 🙂 🙂

kuspitka
8. mar 2012

@tinka9075 dohovaraj mu ,že nech bojuje....
@apolenka6 a ty co ,ako pokracujes

kuspitka
8. mar 2012

ozaj je to pravda ,že clostilbegyt znizuje sliznicu?

tinka9075
8. mar 2012

@kuspitka ved mu dohováram nech pekne zostane v brušku 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre