• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. januára 2017 
@tinasc nebojkaj, ant ti pomozu a vsetko ti prejde...skus aj cibulovy sirup, ten je naozaj skvely...a calciovy sirup ti neodporucili??? to su take veci, ktore vzdy vedia pomoct...!
10. mar 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ahoj.... kaslala som uz predtym, asi od 15.tt, a v tom 19.tt som isla k dr., uz sa to nedalo vydrzat, a to krvacanie mi sposobilo to, ze som sa namahala od toho kasla, strasne som ja kaslala. Chvalabohu je to za mnou a teraz sa uz musim sustredit na den D, ktory onedlho pride :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj nic, tebe to prejde, a skus este aj ludove medicinky, napr. cibulovy caj, cibulu s medom- sirup, alebo chren si nastruhaj do salky a zalej ho s medom a kazdy den si daj rano a vecer po lyzicke. Je to stiplave, ale pomaha to.
10. mar 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ďakujem vyskúšam :slight_smile:
10. mar 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nedakuj moja, len nech ti to pomoze.... na zdravicko :wink: :wink: :wink:
10. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahoj tak ako zvladas injekcie? Ja si ich picham sama ty? Určite to teraz vyjde, verím tomu. Už si na PN?
10. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica To je úžasné že kontrola ti tak dobre dopadla, teším sa s tebou :slight_smile: len tak ďalej. Ja už picham 10 injekciu a v pondelok idem na krv a sono. Moja tebe toto ivf vyšlo na 1 krát? A mala si aj tu predlzenu kultivaciu či ako sa to volá? Opatruj 3 cm fazuľku :
-)
10. mar 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 ja si tiež picham sama super zatial teraz čakam kedy príde mrcha a potom začnem ešte menopur :stuck_out_tongue_closed_eyes: verím tomu ajja že to vinde :dizzy_face: ešte tento týžden budem pracovať potom už doma v klude :dizzy_face:
11. mar 2012 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bobinka77 ahoj moja!!!Dakujem moooc!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak tebe uz ide pichanie ako po masle,ze??ides na prve sono???a keby by ti mal zhruba vyjst OPU????
drziiiim moooc palce a verim,ze to bude tutovecka aj s @majca55 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hej nam na prvy krat tuk tuk tuk :slight_smile: a mali sme aj PK :slight_smile: aj vy si budete davat,ci???
11. mar 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bre raaaanko, dievcence... ako sa dnes mate? :wink: :wink: :wink:
11. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica dakujem moja :dizzy_face:
11. mar 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta dakujem moja za opýtanie celkom fajn akurát by som po tých injekciach stále spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty to už možeš mať každú chvílku držkám moc palce a teším sa na bambulkine fotečky :fearful: inak sa ako cítiš?
11. mar 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 mojka neie je za co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verim tomu mooooooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ja tiežžžžžžžžžžž až moc :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta peknu nedelu prajeme :slight_smile: :slight_smile: mame sa v celku fajn,a dnes si to chystam pekne uzit s kolegynkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty ako sa citis???uz sa ti hadam aj tazsie chodi,ci???
11. mar 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 ahojky.... aj ja som bola unavena po injekciach, ale to sa da vydrzat... no, ja to uz mam za par, musi vydrzat, i ked uz "lamentujem", ze ma vsetko boli a to je fakt, najma tie klby... po porode sa snad tej bolesti zbavim, verim tomu :wink:
11. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojky.... jujha, mas ty pravdu, veru, chodim uz tazsie, tak tarbavo, raz darmo, kila navyse su kila navyse a niekde sa to prejavit muselo... po porode sa to snad zlepsi... a treba aj vypnut, narazam na tvoje kolegynky, ze s nimi dnes pobudnes, treba aj to :wink: :wink: :wink:
11. mar 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak sa Ti to pomaličky blíži, držím palce :wink:
@majca55 tak čo ako pokračujete, kedy bude OPU? nech pekne vajka rastú a dozrievajú nech sú čo najviac kvalitné :wink:
11. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5 dakujem pekne ja odpadnem že už 19tt krásne moja :dizzy_face: som ospalá ale celkom sa dá mám dlhý protokol teraz už čakám od zajtra mrchu tak niekedy koncom marca OPU :dizzy_face:
11. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no veru za chvíľku som v polovičke :grinning:, hodne pi čistej vody ja som vtedy ospalá nebola ale fakt som jej vypila na mraky :wink: držím moc palce
11. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 dakujem moja vieščo ani mi sladké vody nechutia a robím si aj citronády budem veľa piť a teším sa už verím tomu :dizzy_face:
11. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 treba si hlavne veriť!!! mne voda prestala chutiť asi v prvom mesiaci už som ju nemohla ani cítiť ale teraz už je v pohode :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 no po tomto pití riadnom neviem či budem chcieť ešte piť :grinning: a to chodenie na WC hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pre miminko všetko :dizzy_face:
11. mar 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ja som mrchu už dostala a zajtra idem na krv a sono, potom uvidím kedy mi povedia že si mám začať pichať gonal. Ináč všimla som si že ty máš iné názvy liekov, ja som mala proveru, teraz decapektyl a začnem gonal. Ktovie podľa čoho? Tak budeme oddychovať za chvíľu, ja budem PN už od tohto tyzdna :slight_smile: :slight_smile: kedy čakáš mrchu? Dúfam že od nej už budeme mať pokoj na 9 mesiacov!!! :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja zlata približne koncom marca. :slight_smile: asi je lepšie mať tu PK
vsak? Zrejme to budeme chcieť ak je to o niečo väcsia šanca. Zajtra idem na 1.kontrolu a krv a potom dám vedieť. Dobrú noc babenky :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj.dnes držím palce,aj malá... :grinning:
12. mar 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ahoj, bre raaaanko.... dakujem za palce :slight_smile: dnes sa chystam k dr. na poradnu :wink: :wink: :wink:
12. mar 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta dúfam,že ti povie všetko dobré...
12. mar 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj.... no, som hlavne zvedava, ako je na tom moj krcok, pred tyzdnom sa uz zacal skracovat... a ostatne bude v poriadku, urcite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta joj moja tak to už bude o nedlho....
u nás to tak letí dnes je to 7rokov čo sme manželia....
12. mar 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok