IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
10. mar 2012

@tinasc nebojkaj, ant ti pomozu a vsetko ti prejde...skus aj cibulovy sirup, ten je naozaj skvely...a calciovy sirup ti neodporucili??? to su take veci, ktore vzdy vedia pomoct...!

walta
10. mar 2012

@tinasc ahoj.... kaslala som uz predtym, asi od 15.tt, a v tom 19.tt som isla k dr., uz sa to nedalo vydrzat, a to krvacanie mi sposobilo to, ze som sa namahala od toho kasla, strasne som ja kaslala. Chvalabohu je to za mnou a teraz sa uz musim sustredit na den D, ktory onedlho pride 🙂 🙂 🙂 Neboj nic, tebe to prejde, a skus este aj ludove medicinky, napr. cibulovy caj, cibulu s medom- sirup, alebo chren si nastruhaj do salky a zalej ho s medom a kazdy den si daj rano a vecer po lyzicke. Je to stiplave, ale pomaha to.

tinasc
10. mar 2012

@walta ďakujem vyskúšam 🙂

walta
10. mar 2012

@tinasc nedakuj moja, len nech ti to pomoze.... na zdravicko 😉 😉 😉

bobinka77
10. mar 2012

@majca55 ahoj tak ako zvladas injekcie? Ja si ich picham sama ty? Určite to teraz vyjde, verím tomu. Už si na PN?

bobinka77
10. mar 2012

@cmelica To je úžasné že kontrola ti tak dobre dopadla, teším sa s tebou 🙂 len tak ďalej. Ja už picham 10 injekciu a v pondelok idem na krv a sono. Moja tebe toto ivf vyšlo na 1 krát? A mala si aj tu predlzenu kultivaciu či ako sa to volá? Opatruj 3 cm fazuľku :
-)

omnia23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majca55
10. mar 2012

@bobinka77 ja si tiež picham sama super zatial teraz čakam kedy príde mrcha a potom začnem ešte menopur 😝 verím tomu ajja že to vinde 😵 ešte tento týžden budem pracovať potom už doma v klude 😵

cmelica
11. mar 2012

@bobinka77 ahoj moja!!!Dakujem moooc!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak tebe uz ide pichanie ako po masle,ze??ides na prve sono???a keby by ti mal zhruba vyjst OPU????
drziiiim moooc palce a verim,ze to bude tutovecka aj s @majca55 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
hej nam na prvy krat tuk tuk tuk 🙂 a mali sme aj PK 🙂 aj vy si budete davat,ci???

walta
11. mar 2012

bre raaaanko, dievcence... ako sa dnes mate? 😉 😉 😉

majca55
11. mar 2012

@cmelica dakujem moja 😵

majca55
11. mar 2012

@walta dakujem moja za opýtanie celkom fajn akurát by som po tých injekciach stále spala 😝 ale ty to už možeš mať každú chvílku držkám moc palce a teším sa na bambulkine fotečky 😨 inak sa ako cítiš?

cmelica
11. mar 2012

@majca55 mojka neie je za co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verim tomu mooooooooc 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
11. mar 2012

@cmelica ja tiežžžžžžžžžžž až moc 😉 😵 😵

cmelica
11. mar 2012

@walta peknu nedelu prajeme 🙂 🙂 mame sa v celku fajn,a dnes si to chystam pekne uzit s kolegynkami 🙂 🙂 🙂
a ty ako sa citis???uz sa ti hadam aj tazsie chodi,ci???

walta
11. mar 2012

@majca55 ahojky.... aj ja som bola unavena po injekciach, ale to sa da vydrzat... no, ja to uz mam za par, musi vydrzat, i ked uz "lamentujem", ze ma vsetko boli a to je fakt, najma tie klby... po porode sa snad tej bolesti zbavim, verim tomu 😉

walta
11. mar 2012

@cmelica ahojky.... jujha, mas ty pravdu, veru, chodim uz tazsie, tak tarbavo, raz darmo, kila navyse su kila navyse a niekde sa to prejavit muselo... po porode sa to snad zlepsi... a treba aj vypnut, narazam na tvoje kolegynky, ze s nimi dnes pobudnes, treba aj to 😉 😉 😉

ursula5
11. mar 2012

@walta tak sa Ti to pomaličky blíži, držím palce 😉
@majca55 tak čo ako pokračujete, kedy bude OPU? nech pekne vajka rastú a dozrievajú nech sú čo najviac kvalitné 😉

majca55
11. mar 2012

@ursula5 dakujem pekne ja odpadnem že už 19tt krásne moja 😵 som ospalá ale celkom sa dá mám dlhý protokol teraz už čakám od zajtra mrchu tak niekedy koncom marca OPU 😵

ursula5
11. mar 2012

@majca55 no veru za chvíľku som v polovičke 😀, hodne pi čistej vody ja som vtedy ospalá nebola ale fakt som jej vypila na mraky 😉 držím moc palce

majca55
11. mar 2012

@ursula5 dakujem moja vieščo ani mi sladké vody nechutia a robím si aj citronády budem veľa piť a teším sa už verím tomu 😵

ursula5
11. mar 2012

@majca55 treba si hlavne veriť!!! mne voda prestala chutiť asi v prvom mesiaci už som ju nemohla ani cítiť ale teraz už je v pohode 🙂

majca55
11. mar 2012

@ursula5 no po tomto pití riadnom neviem či budem chcieť ešte piť 😀 a to chodenie na WC hruza 😝 ale pre miminko všetko 😵

bobinka77
11. mar 2012

@majca55 ja som mrchu už dostala a zajtra idem na krv a sono, potom uvidím kedy mi povedia že si mám začať pichať gonal. Ináč všimla som si že ty máš iné názvy liekov, ja som mala proveru, teraz decapektyl a začnem gonal. Ktovie podľa čoho? Tak budeme oddychovať za chvíľu, ja budem PN už od tohto tyzdna 🙂 🙂 kedy čakáš mrchu? Dúfam že od nej už budeme mať pokoj na 9 mesiacov!!! 🙂

bobinka77
11. mar 2012

@cmelica moja zlata približne koncom marca. 🙂 asi je lepšie mať tu PK
vsak? Zrejme to budeme chcieť ak je to o niečo väcsia šanca. Zajtra idem na 1.kontrolu a krv a potom dám vedieť. Dobrú noc babenky 🙂 🙂

kuspitka
12. mar 2012

@tinka9075 ahoj.dnes držím palce,aj malá... 😀

walta
12. mar 2012

@ursula5 ahoj, bre raaaanko.... dakujem za palce 🙂 dnes sa chystam k dr. na poradnu 😉 😉 😉

kuspitka
12. mar 2012

@walta dúfam,že ti povie všetko dobré...

walta
12. mar 2012

@kuspitka ahoj.... no, som hlavne zvedava, ako je na tom moj krcok, pred tyzdnom sa uz zacal skracovat... a ostatne bude v poriadku, urcite 🙂 🙂 🙂

kuspitka
12. mar 2012

@walta joj moja tak to už bude o nedlho....
u nás to tak letí dnes je to 7rokov čo sme manželia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre