IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
12. mar 2012

@tinka9075 len sa boji,že cervene vino nieco sposobi,keby som bola tehu

adikasala
12. mar 2012

@walta no vies co ako som precitala tvoj prispevok som si uvedomyla ze ta mame naozaj za par nejako mi to doposial nedochadzalo tak som zacala aj tasku balit 😀 😀 😀 uz som mala skoro vsetko pripravene len par veci musim este dokupit ako vlozky plienky a podprdu na kojenie.lebo to cakam az ked sa mi prsia naleju (zatial su v klude)a prebalovaci pultik si musim este vyzdvihnut v obchode som si ho objednala 🙂 vies co som sa chcela spytat videla som ze niektore baby tu spomynaju ze na porodnici nemozes mat nohavicky to si ako mam predstavit drzat vlozku? 😕 😕 ,vies nieco o tom?ked tvoja mamina robi na porodnici....som sice v it a tu bude urcite system iny 😕 😕

cmelica
12. mar 2012

@bobinka77 no to sa ukaze az neskor kolko ich je presne a hlavne pri OPU...ved v jednom foliku mozu byt aj 2 vajka 🙂 veru pi vodu 😵

kuspitka
12. mar 2012

@adikasala tak ja som mala cisárský...

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 jeeej moja to je super velmi sa tesim 🙂

dasaa
12. mar 2012

@cmelica ahoj moja do poradne idem az 29.3 ☹ .Tak to mas pravdu malicka kopka a kopka aspon vieme ze je v poriadku.A ty moja kedy ides na kontrolu?Este pojdes do Heliku? 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa dakujeeem zajtra budem vediet viac aj ked na sone asi nič nebude vidiet podla krvi som v 3-4 týždni tak ešte len začiatok 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@majca55 ahoj uz som tu 🙂 Dnes isiel mm do prace a asi bude robit este zajtra a tak zase volno.Mam sa dobre som sice skoro stale unavena a nic by som nerobila len spala a spala 🙂 A ako moja injekcie do kedy ich budes brat ? 🙂

dasaa
12. mar 2012

@kostickabonnie ahoj moja a kedy sa chystas do Prahy ? 🙂 Dnes aj u nas bolo velmi skarede pocasie neskutocne fukalo brrrr 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa ja idem 23 do poradne 🙂 hej aj do h 🙂 eliku by sme chceli ist,pekne si to tam ukoncit,,ale kedy este nevieme presne 🙂 a citis sa ako??

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 a uz si si pocitala kedy termin by si mala ?

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa ešte nie ja mám trochu strach aby bolo všetko ok 😒

dasaa
12. mar 2012

@cmelica moja prave pozeram ze ty si uz v 11tt 🙂 juj ale rychlo to ide.Citim sa dobre len som nejak stale unavena a spala by som.Krize ma bolia viac a viac.Poslednom case si musim davat pozor co jem bo stale uz mam palenie zahy.A ty moja ako sa mi mas a co malinka.Joooj ako ti je fajne ze ides 23.3 na kontrolu mna doktor uvidi po 1,5 mesiaca

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 moja uz je to u mamicky a aj zostane 🙂 bude vsetko v pohode neboj a nemaj strach 🙂 🙂

majca55
12. mar 2012

@dasaa juj moja ešte dva týždne a podla toho ako budem na ne reagovať 😝 ale pohodička ale ajja som unavená neviem či je to jarná alebo ztých hormonov 😀 😀 ale blížim sa k mojej fazulke tak vydržím všetko 😵 ale ty si už riadne daleko 23 tt 😵

cmelica
12. mar 2012

@dasaa no ani sa mi nezda,ze by to u mna rychlo ubiehalo...spokojnejsi budeme az po velkom sone,az bude vsetko v poriadku 🙂 ja mam kontroly u lekara kazde 2 tyzdne,tak som spokojna,ze som pod kontrolou... a brusko uz ti riadne vykuka,ze???kedy das aktualne foto???

walta
12. mar 2012

@apolenka6 anooo, aj ty si tam dnes bola?????? aj jaaaaa.... tak ale sa nepozname... ja som tam bola okolo 13h, odchadzala som od nej okolo 14:15h... som tam sedela vo vnutri, predo mnou tam bola taka mamicka s este neplnoletou dcerou, zrejme jej prva navsteva u gynekologycky, a este kade-kto... a dr. je moja kamaratka, tak sme aj kecali pocas vysetrenia... buduci pondelok idem zase, aj na predoperacne vysetrenia idem na ARO dole do nemocnice,a k dr. Zemberovi na interne, budem to mat pestreeeee....

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa dakujem už nech sa tam len drží a nepustí 🙂 🙂

majca55
12. mar 2012

@walta tebe plánuju cisársky? 😨

dasaa
12. mar 2012

@majca55 tak to mas pravdu uz si skoro pri fazulke a ja ty drzim prsteky aby to bolo cim skor.Moja mne sa zda ze mi to ide pomaly.Uz by som chcela vidiet aj malu.Co som bola v 20tt tak som poriadne ju ani nevidela.

majca55
12. mar 2012

@dasaa tak to ti verím a potom aj foto chceme vidieť my tuuuuuuuuuu 😵 nemáte tam aj 3D sono v nejako sukromnom centre?

dasaa
12. mar 2012

@cmelica brusko uz mi trosku viac vidno a foto moja neviem kedy budem mat no dufam ze toho 29.3 uz bude robit doktor aby mi mohol urobit fotku.A ked sa mi podari hned na tejto kontrole vybavit aj DVD z 20tt tak budem mat fotku aj 20 tt aj 25tt.Tak ze budu mozno aj 2 fotky 🙂

dasaa
12. mar 2012

@majca55 mame zajtra ide kamoska nas objednat na 3D tak som zvedava ake foto urobi ini lekar.A urcite ak budem mat fotku tak vam ukazem 🙂

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 nepusti sa a nepusti ved pri mamicke je najlepsie 😵

dasaa
12. mar 2012

@cmelica ale tiez som zvedava na tvoju fotecku dufam ze ju budes mat ked pojdes na kontrolu. 🙂

apolenka6
12. mar 2012

@walta áno bola ,ale ja teraz robím ráno do 14 hod. tak som tam bola neskôr až o pol štvrtej ,robí tam až do 17 hod. a to sa mi páči ,že si aj poobede dr. vybavím ked potrebujem,bola som na preventívnu prehliadku ,dnes mala dr. dobrú naladu sama sa ma vypytovala čo plánujem dalej a ja ,že nič 😀 poslala ma na štítnu mám si to dať vyšetriť pre istotu,ale v rodine nemáme tento problém ...a to nové sono čo tam ma dostalo 😵
tab v budúci týždeň máš bavenicu u doktorov 😝 a u žemberu 🙄 dovi ,dopo 😝

cmelica
12. mar 2012

@dasaa no veru sme zvedavi na bambulku ako vyzera 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@cmelica tak to aj mi s mm sme zvedavi 🙂 🙂 🙂
A ako sa citis v pohode ?

cmelica
12. mar 2012

@dasaa moja neviem ci si budem zas pytat fotecku...sak uz je mi to trapne..asi si pockam az na velke sono 🙂 teraz mi daval v stredu fotecku pre mm 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa hej v pohode...dnes mi bolo blbie,ze by som len lehnila a nic mi nechutilo,ale preslo to...a drobec asi santil pri mocaku,bo som chodila doobeda len na WC 🙂 🙂
moja teba boleli stale prsia??myslim tym ,ze kazdy den???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre