IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
12. mar 2012

@cmelica tak ti pockame na velke sono juuuuj.Pockaj ved velke sono sa robi az 20 tt vsak ?

majca55
12. mar 2012

@dasaa juj tak to budem zvedavá teším sa a inač ti zle nebýva?bruško odfoť aké máš 😀

mirka2010
12. mar 2012

@walta mojinka, len si este uzivaj mlicku v brusku...krasne si ju mojkaj, hladkaj a uzivaj...potom to pride 🙂
🙂🙂

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa neboj nepustím nech len pekne ostane pri maminke mne ked doki povedal tú správu sa mi podlomili kolená som to musela predýchat 🙂 🙂

mirka2010
12. mar 2012

@cmelica ahoj zlaticko...dnes sme mali velmi uplakany dnik...som uz ani nevedela co robit...stale malicky plakal a plakal..neviem, co ho trapilo, chudatko moje milovane...ale inak ok...uz sa ma oteplit, tak uz sa nevieme dockat 🙂 a ty ako??? ako sa ma malicke???? brusinko uz vykuka???? 🙂

dasaa
12. mar 2012

@majca55 nie e mi zle len ta zaha ma stve 😀 😀.Vcera som bola u mamky a povedala mi ze konecne vidno ze som tehu.Trosku viac mi vidno brusko ako v 17 tt.Moja odfotim sa ale mm zobral fotak do prace.Ked donesie fotak hned sa odfotim a dam urcite do konca tyzdna sa odfotim 🙂

walta
12. mar 2012

@adikasala ahoj moja.... no k tym nohavickam- ja si do porodnice beriem jednorazove nohavicky, daju sa kupit v lekarni.... su velmi elasticke a su prisposobive, vobec netlacia... take sa zvyknu pouzivat v TO porodnici, len si ich musis kupit sama... A pokym lezis v postely, nohavicky si nedavas, vlozka ti tam bude drzat v pohode, a pod sebou mas prestretu podlozku pod chorych, co neprepusti tekutinu na plachtu. To sa zvladne do pohody 🙂 🙂 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa myslim to sono ,co sa robi v 13tt...dufam,ze nam ho urobi...co som sa s jednou rozpravala tak roby take sona pocas tehu 3 🙂 tak uvidime 😵

walta
12. mar 2012

@majca55 davam si robit predoperacne, pre pripad, ze cisarsky by bol... uvidime, ako budem rodit

dasaa
12. mar 2012

@cmelica ano moja boleli zo zaciatku kazdy den a potom jeden den nie a druhy den ano .

cmelica
12. mar 2012

@mirka2010 juuj a co trapilo drobatko male???uz je lepsie?? no veru uz ma byt teplucko tak to budu prechadzky,ze???ja zatial v pohode a dufam,ze aj drobec 🙂 🙂 uz nech je ta poradna 😀 😀
brusko ,no trosku je nafuknute,ale na mne o niako extra vidiet este nieje 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 verim ti tiez som tomu nemohla uverit ked mi to oznamili 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa no uz som sa zlakla,bo vcera neboleli a predvcerom len trosku...dnes ich citim prosku viac,ale moooc sa sledujem,ze??? 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@cmelica jaaaj no tak to uz zachvilku bude fotecka.Ja uz si nepametam bo mne roby stale sono

kostickabonnie
12. mar 2012

@dasaa ideme uz cez vikend, este sme s mm neboli spolocne v Prahe. Vysetrenie je v pondelok, skoda, ze som to nenaplanovala lepsie napr. na piatok a potom si uzit vikend, lebo musi abstinovat pred odberom...takze vylet bez radovanok, ale aspon bude krasne pocasie 😉

walta
12. mar 2012

@apolenka6 ked som sedela u sestricky, jedna pacientka jej volala, a sestricka jej povedala, ze okolo pol 4 moze prist, ze tam bude menej ludi- nebola si to ty? 😀 Ludka je super doktorka, aj mne sa dnes pozdavala s tou naladou... no, k dr. zembrovi veru idem, sak nieco tam on napise, to snad zvladne. Mam tam u neho znamu sestricku, dnes som jej volala, ze v pondelok ma zoberie.
A tu stitnu si daj vysetrit, lebo to vie narobit pataliu. Verim, ze to budes mat v poriadku.

dasaa
12. mar 2012

@cmelica tiez som sa sledovala.Neboj niekedy nebudes citit bolest aj 2 dni.Bude to striedavo aspon ja som tak mala a aj doteraz to tak mam.Cely den nic a az vecer ma bolia alebo opacne 😀

walta
12. mar 2012

@mirka2010 ano, ano.. este si ju uzijem v brusku... ked kopne, je to zazitok 😉

mirka2010
12. mar 2012

@cmelica nooooo, uz je lepsie...som rada, ze sa mas dobre...hlavne aby ste boli s malym v poriadku...velmi malicke hladkame a pozdravujeme 🙂

cmelica
12. mar 2012

@dasaa fuu tak som si vydychla 🙂 🙂 noi veru clovek je ako posadnuty...ako nahle trosku zastonem,alebo sa chytim za brusko mm sa hned pyta co mi je,,,ma z toho vacsie nervy ako ja 😝 zlaty je 😉 🙂 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@kostickabonnie len nech mate prijemnu cestu a aj pekne pocasie.Tak si romantiku urobite v pondelok alebo az doma. 😵

cmelica
12. mar 2012

@mirka2010 tak je dobre,ze na vecer sa Maroskovi ulavilo 🙂 🙂 dakujeme a my boskavame a objiiiiiiiiiimame 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa ja som zostala ticho a ked som položila tak som začala plakat v robote vedia o tom len dve kolegyne na ktoré sa môžem spolahnút a ked som volala tak boli pri mne a čakali čo sa bude diat 😉 😉

dasaa
12. mar 2012

@cmelica veru su zlaty ako sa boja o nas. 🙂 Tiez moj na zaciatku bol taky potom prestal a teraz ako zacala mala kopat tak kolko raz pride vecer domov z prace.Prva vec je ze pozdravy a druha ako sa maju moje baby 😀.Pride ku mne zacne sa rozpravat s malou a ked chce ju pocut tak trosku potlapka po brusku a caka kedy mala zacne kopat.Ale nastastie uz mala o takom case je hore ked mm pride domov z prace. 😵 😵

cmelica
12. mar 2012

@dasaa 🙂 🙂 tak ho poctivo caka ako maminka 🙂 no zlata je 😵 😵 uz vie a urcite reaguje nanho o sto sest...ved dievcence su tatinove princeznicky 😀 😀 😀

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 joooj to muselo byt take zlate 🙂 Uz len pekne budes oddychovat,hladkat si brusko,rozpravat sa s fazulkou a uzivat si tehotenstvo 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@dasaa tak to bolo ked videli že plačem mysleli si že niečo zlé ale ked som sa začala cez slzy usmievat tak pochopili že je dobre 🙂 🙂

dasaa
12. mar 2012

@cmelica ved to tatinove princeznicky uz sa tak tesi na malu.Len mu stale hovorim ved pockaj ked bude plakat hned ti ju dam 😀 😀

apolenka6
12. mar 2012

@walta nie ja som nevolala o 4 hod 😕 😀 ale o štvrtej tam bol nával najväčší ,sestrička nechápala ja ked som odchádzala o piatej ešte bolo vonku 5 žien tak išli domov asi o 6hod...sestrička je super u nej doma som si bola raz dať štúriť pregnyl nemusela som ísť na pohotovosť o pol10 večer taká je milá ,nebývam od nej daleko 🙂
tak aj tebe sa zdalo,že má dr. dobrú naladu ?😵 taká by mala byť 😕 lebo niekedy vie byť aj mrzutá,ale to ju málo kedy takú takú zažijem 😝
to je dobré,že máš známosti aspoň nemusíš čakať a tehotné by mali mať prednosť-môj názor

dasaa
12. mar 2012

@tinka9075 tiez som plakala a mm aj slzy vysli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre