• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. januára 2017 
@dadax84 juj keby to tak bola pravda ale dakujem :dizzy_face:
13. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 dakujem veru len nech rastie :slight_smile: :slight_smile:
13. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no vidíš už som si myslela že z toho nič nebude a pozri keby mi nebývalo zle a minule mi muž povedal že aké mám velké ceci tak k dokimu ani nejdem :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ako sa mas moja rastiete pomaličky? :slight_smile: zvládla som dnes picham gonalu, bála som sa toho pera. tak uvidíme koľko vajíčok nakoniec bude, dúfam že optimálny pocet :slight_smile: jáj moja snažím sa čo najviac piť len mi už nejak nechutí. Po druhej kontrole si
stale picham obe injekcie?
13. mar 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babenky prajem vam pekny slnecny dnicek :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoj moja!!!aj tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa mas???
14. mar 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 a ty moja ako???mas ranku??
14. mar 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoooooj :slight_smile: dobre az na to ze uz 2 vecer som nejak nemohla spat.A ty moja ako sa mi mas a co malicke ?
14. mar 2012 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 ahoooj!!no veru snad rastieme..uz sa neviem dockat poradne :slight_smile: sak si niaka sikulka,nie??vsetko zvladnes,hlavne aby si mala kvelitne vajenka a uz len drobcatko pekne u seba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som pichala diphereline+ menopur az do konca...neviem ako je to s tymy co mas ty...nepovedali ti???
14. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ta co to @buba13 ani sa neozves.Dufam ze sa mate dobre :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj @tinka9075 kedy ides na kontrolu a ako sa citis ? :slight_smile:
14. mar 2012 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ani ja niako dobre nespim...ako nahle sa v noci zobudim,ze mi treba ist na WC ,tak uz sa mi tazko saspava...prevalujem sa aj 3 hodiny...mame sa dobre,a snad aj drobcek nam pekne rastie...22 mam poradnu tak uz sa neviem dockat...to by som mala byt vtedy 12tt+1..tak snad bude vsetko O:K...
a co ides porabat??
14. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 tak super...a kedy by to mohlo byt??? juuuuj, tak moc vam drzime palce...uz sa nevieme dockat fazulky :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica no aspon sme dve zatial co v noci mame problem spat :grinning:.Juuuj ako ti je fajne ze 22 mas kontrolu aspon uz uvidis malicke.No dnes by som chcela pozehit veci a trosku popratat.A na zajtra neviem co budem robit bo mm ma volno az do buduceho tyzdna a mal by ist do prace az v stvrtok.A ty moja co mas dnes na plane ? :slight_smile:
Mm je v praci ?
14. mar 2012 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa mate??Maroskovi uz je lepsie??
14. mar 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete co je so @sijust???dlho tu nebola...

a @tinasc ty sa ako mas???uz mas po kasli??zabrali tie antibiotika??
14. mar 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojky, Marosko mal vcera podstatne lepsi dnik...teraz sa hra s hrazdickou a jeho hrackami..je to chutne sa na neho pozerat, ako ho zaujimaju....vcera sme boli aj na kontrole klbiklov, tak tuk, tuk, tuk, mame to v poriadku...som sa velmi bala...lebo my ho nebalime nasiroko...no, dalo by sa o tom vela rozpravat...a ty sa ako mas??? ako sa ma nasa fazulka????
14. mar 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tiez som nad nimi rozmyslala a ani katy 33 tu dlho nebola
14. mar 2012 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja tiez idem dat prat,navarit nieco,neviem este co sice :sweat_smile: no uz aby sme veru videli drobca,bo tato neistota ma zabija...tak si budete s mm pekne uziavat volna :slight_smile: :slight_smile: aj mate na plane niekam ist??
mm spi po nocnej :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 juuu tesim sa s vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nebalit na siroko vam uz nekazali,ci ako to je teraz??niekto povie,ze balit a niekto zas nie...nasa fazulka,dufam,ze jej nic nechyba...vies ja sa nejako ,ze by som bola tehu necitim a to ma najviac znepokujuje...uz aby sme mali poradnu a snad uz po tom 12tt budeme taky kludnejsi :slight_smile: mm sa uz asi 2 mesiac neholi,ze az ked budeme po 12tt a bude vsetko v poriadku...tak je ako taky Mikulas teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 citala som clanok ze babo v 23tt by malo merat 28 cm.No neviem ci to je pravda bo jak pozeram s mm na seba tak tomu nemozme nejak verit.
14. mar 2012 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tiez uz by som chcela vidiet malicku ved som ju videla v 20tt aj to sa mi pozeralo zle.Uzivat ako uzivat viem ze sa chysta ist na STK a objednala som nas do kadernicky pondelok.A tento tyzden ma svokra menini v sobotu tak pojdeme na navstevu.Moja zatial nic nemame na plane okrem toho.Vsetko sa uvidi ked vstaneme a co nas napadne :slight_smile: Chceli sme ist do Polska tento tyzden ale asi pojdeme ked bude trosku teplejsie :slight_smile: Tak tvoj je po nocnej mala som velmi rada nocne to bolo take super.Len nech spinka.Ja mam dnes buchty na pare a zajtra budem robit cervenu kapustu a masko mnam :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa veru je to dlho nevidiet tie nase pokladiky :slight_smile: :slight_smile: my sme mali buchty vcera a dnes urobim asi zapekanu cestovinu :slight_smile: bo uz neviem co by sme jedli...juuu a ta kapusticka nie je zly napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co do polska ??na postielku idete??
14. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ale kamarat chce ist do polska a nema auto tak by sme isli s nim.Mozno sa popozerame aj na veci ale ja s mm skor by sme kupili veci z obchodu. Predsa mas aj zaruku. Zatial som pocula od susedky ze sa do Polska ani velmi neoplati ist kupovat veci bo tolko stoja ako aj u nas v obchode.
14. mar 2012 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no to som pocula aj ja ...ale asi aj zalezi co ides kupovat :slight_smile: a nad kocarom ste uz rozmyslali??
14. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica boli sme sa pozriet na kociare a jeden sa nam zapacil.Ale neviem ani aka znacka to bola.Mame tu u nas obchod z kocikmy asi takych 10minut cesty tak sme si povedali ze to mozme kupit ako poslednu vec.
14. mar 2012 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to mas pravdu ze zalezi podla toho kde v Polsku ale zase na jednej strane by som daleko ani nechcela ist.Naco pojdem daleko ked si potom spocitam a ma vinde pomali ako u nas.Jedine vtedy sa oplati ked uz by sa kupovalo vsetko pre babo :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa hej kociarov je vela uz si len vybrat ten pravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som pozerala ked som sa nudila tu na nete a aj sa nam pacia niake...sak aj v albume mam :slight_smile: :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozrela som uz pekny je kociar.Ked sme boli v predajni tak predavac nam povedal aby sme pozerali na to ako sa sklada a ze aky tazky je.Ze dost vela ludi kupuje kociky bez rozumu a nie podla toho ze aky je ci je lahky alebo ci sa jednoduch sklada do auta atd
14. mar 2012 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved to...este si ho musime ist pozriet do predajne,ci sa bude dat aj lahko prat,ake je naklikavanie vajcka,alebo vanicky,ci nam nebude moc blednut na slnku a taaaaaaak...je toho vela na co si treba dat pozor,ze??
14. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok