IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
13. mar 2012

@dadax84 juj keby to tak bola pravda ale dakujem 😵

tinka9075
13. mar 2012

@dadax84 dakujem veru len nech rastie 🙂 🙂

tinka9075
13. mar 2012

@majca55 no vidíš už som si myslela že z toho nič nebude a pozri keby mi nebývalo zle a minule mi muž povedal že aké mám velké ceci tak k dokimu ani nejdem 😀 😀

bobinka77
13. mar 2012

@cmelica ako sa mas moja rastiete pomaličky? 🙂 zvládla som dnes picham gonalu, bála som sa toho pera. tak uvidíme koľko vajíčok nakoniec bude, dúfam že optimálny pocet 🙂 jáj moja snažím sa čo najviac piť len mi už nejak nechutí. Po druhej kontrole si
stale picham obe injekcie?

dasaa
14. mar 2012

Ahojte babenky prajem vam pekny slnecny dnicek 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa ahoj moja!!!aj tebe 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa mas???

cmelica
14. mar 2012

@buba13 a ty moja ako???mas ranku??

dasaa
14. mar 2012

@cmelica ahoooooj 🙂 dobre az na to ze uz 2 vecer som nejak nemohla spat.A ty moja ako sa mi mas a co malicke ?

cmelica
14. mar 2012

@bobinka77 ahoooj!!no veru snad rastieme..uz sa neviem dockat poradne 🙂 sak si niaka sikulka,nie??vsetko zvladnes,hlavne aby si mala kvelitne vajenka a uz len drobcatko pekne u seba 😵 😵 😵
ja som pichala diphereline+ menopur az do konca...neviem ako je to s tymy co mas ty...nepovedali ti???

dasaa
14. mar 2012

Ahoj ta co to @buba13 ani sa neozves.Dufam ze sa mate dobre 🙂

dasaa
14. mar 2012

Ahoj @tinka9075 kedy ides na kontrolu a ako sa citis ? 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa ani ja niako dobre nespim...ako nahle sa v noci zobudim,ze mi treba ist na WC ,tak uz sa mi tazko saspava...prevalujem sa aj 3 hodiny...mame sa dobre,a snad aj drobcek nam pekne rastie...22 mam poradnu tak uz sa neviem dockat...to by som mala byt vtedy 12tt+1..tak snad bude vsetko O:K...
a co ides porabat??

mirka2010
14. mar 2012

@majca55 tak super...a kedy by to mohlo byt??? juuuuj, tak moc vam drzime palce...uz sa nevieme dockat fazulky 🙂

dasaa
14. mar 2012

@cmelica no aspon sme dve zatial co v noci mame problem spat 😀.Juuuj ako ti je fajne ze 22 mas kontrolu aspon uz uvidis malicke.No dnes by som chcela pozehit veci a trosku popratat.A na zajtra neviem co budem robit bo mm ma volno az do buduceho tyzdna a mal by ist do prace az v stvrtok.A ty moja co mas dnes na plane ? 🙂
Mm je v praci ?

cmelica
14. mar 2012

@mirka2010 ahojte 🙂 🙂 🙂 ako sa mate??Maroskovi uz je lepsie??

cmelica
14. mar 2012

kocky neviete co je so @sijust???dlho tu nebola...

a @tinasc ty sa ako mas???uz mas po kasli??zabrali tie antibiotika??

mirka2010
14. mar 2012

@cmelica ahojky, Marosko mal vcera podstatne lepsi dnik...teraz sa hra s hrazdickou a jeho hrackami..je to chutne sa na neho pozerat, ako ho zaujimaju....vcera sme boli aj na kontrole klbiklov, tak tuk, tuk, tuk, mame to v poriadku...som sa velmi bala...lebo my ho nebalime nasiroko...no, dalo by sa o tom vela rozpravat...a ty sa ako mas??? ako sa ma nasa fazulka????

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tiez som nad nimi rozmyslala a ani katy 33 tu dlho nebola

cmelica
14. mar 2012

@dasaa ja tiez idem dat prat,navarit nieco,neviem este co sice 😅 no uz aby sme veru videli drobca,bo tato neistota ma zabija...tak si budete s mm pekne uziavat volna 🙂 🙂 aj mate na plane niekam ist??
mm spi po nocnej 🙂

cmelica
14. mar 2012

@mirka2010 juuu tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂 a nebalit na siroko vam uz nekazali,ci ako to je teraz??niekto povie,ze balit a niekto zas nie...nasa fazulka,dufam,ze jej nic nechyba...vies ja sa nejako ,ze by som bola tehu necitim a to ma najviac znepokujuje...uz aby sme mali poradnu a snad uz po tom 12tt budeme taky kludnejsi 🙂 mm sa uz asi 2 mesiac neholi,ze az ked budeme po 12tt a bude vsetko v poriadku...tak je ako taky Mikulas teraz 😝 😀

dasaa
14. mar 2012

@mirka2010 citala som clanok ze babo v 23tt by malo merat 28 cm.No neviem ci to je pravda bo jak pozeram s mm na seba tak tomu nemozme nejak verit.

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tiez uz by som chcela vidiet malicku ved som ju videla v 20tt aj to sa mi pozeralo zle.Uzivat ako uzivat viem ze sa chysta ist na STK a objednala som nas do kadernicky pondelok.A tento tyzden ma svokra menini v sobotu tak pojdeme na navstevu.Moja zatial nic nemame na plane okrem toho.Vsetko sa uvidi ked vstaneme a co nas napadne 🙂 Chceli sme ist do Polska tento tyzden ale asi pojdeme ked bude trosku teplejsie 🙂 Tak tvoj je po nocnej mala som velmi rada nocne to bolo take super.Len nech spinka.Ja mam dnes buchty na pare a zajtra budem robit cervenu kapustu a masko mnam 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa veru je to dlho nevidiet tie nase pokladiky 🙂 🙂 my sme mali buchty vcera a dnes urobim asi zapekanu cestovinu 🙂 bo uz neviem co by sme jedli...juuu a ta kapusticka nie je zly napad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co do polska ??na postielku idete??

dasaa
14. mar 2012

@cmelica ale kamarat chce ist do polska a nema auto tak by sme isli s nim.Mozno sa popozerame aj na veci ale ja s mm skor by sme kupili veci z obchodu. Predsa mas aj zaruku. Zatial som pocula od susedky ze sa do Polska ani velmi neoplati ist kupovat veci bo tolko stoja ako aj u nas v obchode.

cmelica
14. mar 2012

@dasaa no to som pocula aj ja ...ale asi aj zalezi co ides kupovat 🙂 a nad kocarom ste uz rozmyslali??

dasaa
14. mar 2012

@cmelica boli sme sa pozriet na kociare a jeden sa nam zapacil.Ale neviem ani aka znacka to bola.Mame tu u nas obchod z kocikmy asi takych 10minut cesty tak sme si povedali ze to mozme kupit ako poslednu vec.

dasaa
14. mar 2012

@cmelica tak to mas pravdu ze zalezi podla toho kde v Polsku ale zase na jednej strane by som daleko ani nechcela ist.Naco pojdem daleko ked si potom spocitam a ma vinde pomali ako u nas.Jedine vtedy sa oplati ked uz by sa kupovalo vsetko pre babo 🙂

cmelica
14. mar 2012

@dasaa hej kociarov je vela uz si len vybrat ten pravy 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som pozerala ked som sa nudila tu na nete a aj sa nam pacia niake...sak aj v albume mam 🙂 🙂

dasaa
14. mar 2012

pozrela som uz pekny je kociar.Ked sme boli v predajni tak predavac nam povedal aby sme pozerali na to ako sa sklada a ze aky tazky je.Ze dost vela ludi kupuje kociky bez rozumu a nie podla toho ze aky je ci je lahky alebo ci sa jednoduch sklada do auta atd

cmelica
14. mar 2012

@dasaa ved to...este si ho musime ist pozriet do predajne,ci sa bude dat aj lahko prat,ake je naklikavanie vajcka,alebo vanicky,ci nam nebude moc blednut na slnku a taaaaaaak...je toho vela na co si treba dat pozor,ze??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre