IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
16. mar 2012

@majca55 vies co ten pocit ze som sa naozaj dockala mojej bambulky je naozaj neopysatelny,uz len tolko malo a konecne budeme vydiet a drzat v naruci nasu valentinku 🙂

majca55
16. mar 2012

@adikasala a to bude prekrásne moja 😵 inak sa máš dobre?

adikasala
16. mar 2012

@majca55 da sa..nestazujem sa.. som viac unavena menej vladzem uz tolko neprejdem pesi ako predtym.ale vsetko v norme ved brusko uz riadne nabera...a zacina ma tlacit pod prsiami.sa mi malinka hemzi s nozickami.... 😀 😀

majca55
16. mar 2012

@adikasala kolko si pribrala?neotváraš sa?

adikasala
16. mar 2012

@majca55 zatial mam 8 kg navyse,vyzera vsetko ok....v utorok mam poradnu a o tyzden sono tak sa uvidi ako sme na tom,,,mam ale pocit ze si pekne pockam na termin 5.maja

majca55
16. mar 2012

@adikasala bambulka chce byť májovka 😵 😵 moja to máš super zhodíš to hned v porodnici 😀

adikasala
16. mar 2012

@majca55 no ved to ze ja som taka utla ze som nic nikde nepribrala, iba do hrudnika a brusko mi trci... 😀 no urcite sa z porodnici vratim ako pred tehu....ja som nikdy s vahou nemala problem vzdy 50 kilova 🙂 no pacilo by sami keby si malinka vybrala majovy termin..ved uvidime 🙂 .

adikasala
16. mar 2012

@majca55 idem ja do hajannnnn som mrtva....ahojky... 🙂 🙂 🙂

majca55
16. mar 2012

@adikasala dobru nocku babenky vám prajem 😵 😵

walta
17. mar 2012

@tinka9075 ahoooj, nooooo, vyzera to na tehu priznaky... drziiiiiim palce, silnooooo 🙂 🙂 🙂

adikasala
17. mar 2012

@walta ahojky ako? ako sa nam citi nasa nastavajuca mamina??'uz som myslela na teba ze ci uz nahodou nemas babiku v naruci 🙂 ja sa gulam dnesna noc strasna vobec som sa nevysapala vsetko ma boli cele telo.ani otocit v posteli,no hroza 🙂

walta
17. mar 2012

@adikasala ahoj moja.... uuuuf, citim sa vselijako, len nie dobre. V noci uz nic nespim, to len tak, kazdu pol hodku som hore, ci uz idem na WC alebo ma tie klby bolia, jednoducho si neviem najst polohu, to ma ubija najviac, len stonam a odfukujem. Mam uz toho vazne dost, aj brucho mi podrastlo, jak sa patri, a verim, ze buduci tyzden sa uz malá narodi. Velmi ju uz tuzim vidiet a drzat v naruci. 🙂 🙂 🙂

adikasala
17. mar 2012

@walta no podobne 🙂 🙂 ale nejako to uz dobojujeme.... 🙂 🙂 🙂

walta
17. mar 2012

@adikasala ano, dobojujeme, ved nie sme ziadne padavky, no nie? 😉 😉 😉 pekny dnik

tinasc
17. mar 2012

ahojte kočky, včera som nemala času sem napísať, takže info z kontroly, zatiaľ vyzerá všetko v poriadku, aj som sa doktora pýtala, či nemá pochybnosti ako minulý rok, vraj je to v poriadku, všetko je ako má byť, zodpovedáme približne tomu 8 tt... stále však ešte mám obavy, síce kašeľ nie je už taký besný, ale aj tak ešte kašlem... vraj by bolo lepšie, ak by som nekašlala, ale vraj mali by sme to už ustáť 🙂 fotku som dala do albumu, ale je prístupný len pre priateľov, takže ak by ste sa niektoré tam nedostali tak si vás rada pridám ako priateľky 🙂

alibabaa
17. mar 2012

@tinasc no chvalabohu. som na teba myslela vcera ... taak ti drzim palceky 😉

tinasc
17. mar 2012

@alibabaa ďakujeeem 🙂 len prosím žiadne gratulácie na facebooku 😉 😀 keby náhodou 🙂 🙂 🙂

alibabaa
17. mar 2012

@tinasc ved nepisem .. zlatko 😀 😀 iba tututututututututu sme tu doma.. toto je moj FB najvacsiiiiii

tinasc
17. mar 2012

@alibabaa supeeeer, 🙂

tinka9075
17. mar 2012

@tinasc júj to som rada že je všetko v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
17. mar 2012

@walta dakujem velmi 😉 😉

tinka9075
17. mar 2012

@mirka2010 dakujem verím že bude všetko v poriadku ked bude fotka určite ju sem dám 🙂 🙂

majca55
17. mar 2012

@tinasc som rada,že je všetko v poriadku 😲 😲 ešte ten kašel nech ti už zmizne moja 😕

adikasala
17. mar 2012

@tinasc ahojky moja no tesim sa ze je vsetko ok.....a bublinka je na mieste ako ma byt...drzte sa!! 🙂

buba13
18. mar 2012

@dasaa ta si krasne plava ;) ja som vcera citila kopance, take jemne ked som si polozila ruku. na brusko 🙂 nooo mne nerobia sono kazdu poradnu :( ale tak co ho mam dokopat k tomu? 😀 12.4. ideme na morfo, tak nam ten supis dalsi lekar na sone urobi komplet prehliadku. vy krasne rastiete ;)

walta
18. mar 2012

@tinasc ahojky... super, super.... drzim silno palce, neboj sa, vsetko je a bude v naj poriadku. Myslim na teba moja

buba13
18. mar 2012

@tinka9075 tesim sa s tebou. Hlavne nech to davenie prejde a uz len tie prijemne veci budeme zazivat 😉

tinasc
18. mar 2012

kočky,všetkým vám ďakujem 🙂 ozaj kočky, ktoré ste brali utrogestan, kedy vám kázali ho vysadiť? lebo mne už nakázali vysadiť a do konca bud. týždňa mám skončiť, vychádza mi to tak do soboty, zdá sa mi to nejako skoro...

walta
18. mar 2012

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Dievcence moje, tato noc bola strasna, dokopy som spala mozno 2 hodiny, brucho ma dost bolelo, ako keby ma prist mrcha, polohu som si nevedela najst na lezanie.... som zufala, lebo uz viem, ze aj ta nasledujuca noc bude taka... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

walta
18. mar 2012

@tinasc ja som utrogestan vysadila az po ukonceni 12.tt, tak mi kazal moj lekar v centre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre