• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@adikasala ahojky... malinka sa este nepyta von, este do konca tyzdna musi vydrzat... predoperacne uz mam hotove, keby je treba cisarsky.... uvidime. Ty uz tiez s tou robotou opatrne, aby si fakt nemusela lahnut do postele do porodu. Pekny dnik ti zelam, papaaa
20. mar 2012 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ketere dakujem velmi pekne za drzanie palcov.... nech uz to mam za sebou a malinka je uz s nami, lebo velmi sa na nu tesime. Vam posielam pusku... papa a ja sa ti potom ozvem
20. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@walta ahojky tak sme doma z poradne zatial je vsetko v poriadku vratka su zatvorene :slight_smile: :slight_smile: tak v pohode mozem fungovat samozrejme s rezervou,,,,o mesiac dalsia kontrola + krvne testy a stery na strepkokoka a o tyzden este sono...vies mam vybavovacky este okolo bytu kupujem zavesy lustre :wink: a posledne veci pre bambulku tak preto som pisala ze mam este roboty,do prace uz nechodim len tak sem tam k mm do obchodu aby mi cas presiel..
20. mar 2012 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adikasala tak je dobre, ze este u teba nic nehrozi... ved este mas cas, to by bolo este aj tak skoro. Mne tiez robili krvne testy a aj toho streptokoka, chvalabohu mam vsetko ok a negativne. Ja sa tiez uz len tak smotim po dome, aby sa nepovedalo, aj tak uz nic nevladzem robit. Len vydrzat do porodu, zvladnut ho a bude dobre. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
20. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta no viem este je skoro ale poznam kocky co v 34 tyzdni boli otvorene a museli lezat posledne tyzdne :slight_smile: tak preto,,zatial mozem len povedat moje tehulko prebieha v poriadku bez komplikacii,az na ten zaciatok ateraz ta infekcia,inak sa da vsetko v pohode..
20. mar 2012 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky ten link hore sa mi nepodarilo stiahnut ten spravny tak tam neuvidite ten prebalovaci pultik,zial je to v taliancine...ale su tam dobre veci.. :slight_smile:
20. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala taaaaak to sa tesim, jasna vec, uz to dobojujes do radostneho konca... drzime si palce navzajom :wink:
20. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica Praha bola prekrasna, slnecna...nachodili sme sa riadne, klinika je v krasnej historickej budove a personal bol mily, lekar nas spovedal o106, nechali sme tam sice 7000 Kč, ale stale je to menej (280 €), ako nejake IVF naslepo bez kompletnych vysledkov :wink: takže čakame mesiac na vysledky
20. mar 2012 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
hlavne aby bolo vsetko v poriadku ...a ostatne je mimo :slight_smile: potom sa uz len pustit do IVF a ist za stastickom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drziiim moooc palce :slight_smile:
20. mar 2012 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ketere ďakujem Ti, zajtra začínam 9 tt... teda podľa poslednej ms :slight_smile:
20. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@tinasc jooj, tak nech je všetko v poriadku :grinning: veľmi vám to prajem :wink:
20. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa ahojcek :slight_smile: lepsie mi je. zajtra do poradne a uvidime ci malinke uvidime, ked lekara naplasime :slight_smile: vela sa tu toho popise a vobec nestiham citat. ako sa mavas ty? vsetko ok. uz je krajsie pocasie, tak sa mi chce aj sem tam vybehnut z prace von a obist budovu dookola :grinning:
20. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc ahoooj, super, ze si uz tak daleko. potichucku sa tesim a drzim palce, nech ste zdravi :slight_smile:
20. mar 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tak babulky zajtra mi držte palce idem na kontrolu do helíku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@majca55 jasnačka a čo ti tam budu sledovat? kolko mas folikov?
20. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ketere gratulujem moc k bambulke :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katy33 dakujem moja pichám riadne zajtra mám kontrolu ako reagujem tak som zvedavá zajtra idem posledný krát do práce a potom relax doma :dizzy_face: bambulka krásne rastie? :dizzy_face:
20. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kostickabonnie ano moja a ako reagujem či mi znížia dávku alebo nie :dizzy_face: držím palce nech máš čoskoro výsledky a ideš dalej :dizzy_face:
20. mar 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 ďakujem a obdivujem ťa, ako to zvladaš, pichanie, lieky, nech je všetko v poriadku :wink: mne by nevadilo, ak by zistili nejaku poruchu imunity, na to by snad stacili lieky na jej oslabenie a nemusela by som ist na ivf, necitim sa byt pripravena na ivf
20. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kostickabonnie vieščo celkom dobre pichanie malina len to pitie tolko tekutín a stále WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale čo už som za polovicou tak to vydržím lebo chcem :dizzy_face:
20. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sijust No,mojenko,len ty okna nechaj pekne tak, sadni na ritulku a oddychuj, ked bude drobčiatko na svete,ešte sa narobiš :slight_smile: a bude ti jedno ,ake su okna :grinning: Pekne urob fotočky a šup sem s nimi,nech sa krasne pokochame :slight_smile: Nebojkaj,kilečka pôjdu dolu same, ja som pribrala počas tehu 14kg,v nemocnici som bola 4 dni a ked som odchadzala , som mala už 11 kg dole,no a teraz mam ešte menej kg,ako pred tehotenstvom,ale je to preto,že malinku dojčim a mame malinko spanku...časom sa to upravi a snad sa mi aj vaha vrati, mam teraz 53kg, a pri mojich 175cm je to bieda..mamina mi hovori, že som ako vytrasena cigareta :grinning: a vraj z čoho kojim, ja ani prska nemam a mliečka je habakuk, aj dr. detska nas stale chvali, že maloktore babatinko tak krasne prospieva z materskeho mliečka, ved ma Vikinka ličiska ako škrečok z Jaslovskych Bohunic :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@apolenka6 Ach ty si, mojenko , furt u zubara :rolling_eyes: Ty, ja som ani nevedela, že tam naša dr.už nieje :confused: ..ja idem teraz ku nej až v septembri na preventivku ...a čo teraz s kartou? Kde je u Sileša, to budem musiet ist ku nemu pre nu???? Nove sono, tak to je super.Ja zostanem u nej určite...ved mi tolko pomohla a mam ju rada..a hlavne Renatka-sestrička je anjel na zemi :slight_smile: Mojenko, neviem, či vieš, ale už nam pupik zarastol :slight_smile: mme ho krasny-dievčenskyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc Mojenko, aj ja by som ho radšej ešte brala...to vieš, my si tu vieme lieky aj same naordinovat, aj ja som taka :confused: :slight_smile: Jasne, že to teraz vyjde, nemam pochyb a dva drobci zaraz, to bude :grinning: ...mojenko, len sa pekne kuriruj, aby si bola fit a davj na seba velkyyyyy pozor...bude to dobre, ja to viem....
Mojenko, ved vy mate prekrasnu slečnu a dalšie bambuliatko na ceste, ja s tešim na vaše gotočky :astonished: :astonished: :astonished:
21. mar 2012 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 Mojenko, tak ako dopadla ontrola, možno si už pisala, prepač , ešte som nečitala, dostanem sa čitat asi až poobede, drobec sa budi :slight_smile: Držkam palčekyyyyy...a konečne relaxikuj :astonished: :astonished: :astonished:
21. mar 2012 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba13 ďakujem :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy33 ďakujem moja, no veď to, aby sme si tu samé ordinovali, dokedy máme lieky brať :grinning: aaale zase včera som skúsila, že idem tam k doktorovi, že skúsim sa tam objednať, tak bola tam iná doktorka, tak mi aj utroš napísala, ale málo, tiež povedala, že je to skoro vysadzovať :slight_smile: že aspoň do 10tt... bábo je tam len jedno :slight_smile: ale tešíme sa na drobčeka už sa teším ako si ho budeme užívať spolu s rodinkou :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
21. mar 2012 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dievčatá vysku sliznice mám 10mm.
21. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@kuspitka vyzerat to nadejne....ja som mala 11mm v 4+5tt,drzim palceky,kedy budes vediet vysledky?
21. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok