IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
21. mar 2012

@lea1333 🙂 🙂 🙂 dakujem 😵

kostickabonnie
21. mar 2012

@lea1333 no, neviem, či dobrý výber, ale držím palce, nech je úspešný....tam Vám určite povedali, že IUI je viac ako spontánne a IVF je viac ako IUI 🙂

lea1333
21. mar 2012

@kostickabonnie preco ? ? ?ja som tam este nebola.

kostickabonnie
21. mar 2012

@lea1333 divadielko na klientov, osobný prístup pri takom množstve ani nie je možný..nezľakni sa preplnenej čakárne, odberov krvi a spermií ako na páse, nič - len číslo a umelý úsmev. Vidím, že jedno bábätko máte, takže asi nemáte zdravotné problémy, ale ak tam nejaké sú, tak oni ich nemajú čas zisťovať alebo ich začnú zisťovať až po niekoľkých neúspešných pokusoch, aby na vás aspoň "trošku" zarobili....je to hanba...bola som teraz v Prahe na imunologii a nedá sa to porovnať. A do GF ma už nikto nedostane, radšej do Martina, ak bude treba.

kostickabonnie
21. mar 2012

@lea1333 opravujem, je mi ľúto, že bábätko odišlo ☹ ☹

lea1333
21. mar 2012

@kostickabonnie JA som minuly rok potratila dieta nemame!: ☹ no to ,som ,prave ,pocula na ,ISCARE kamoskam ,tam ,pomohli!:

tinka9075
21. mar 2012

@lea1333 ani ja nemám dobré spomienky na GF a ako píše
@kostickabonnie ako na páse tie umelé úsmevy tak z tých mi bolo zle 😒 ja som tam prišla po troch potratoch a vôbec sa nesnažili zistit prečo potrácam len zaplat a daj nám pokoj 😠

lea1333
21. mar 2012

@tinka9075 tak kam mam ist ?

kostickabonnie
21. mar 2012

@lea1333 je mi veľmi ľuto, že ste o babätko prišli, ale aspoň vieš, že nemáte problém ho splodiť....možno táto strata ti práve bráni otehotnieť....a možno práve IUI a viera, že sa to podari, ti to pomôže prekonať 😉 tak vyber správne centrum a začni myslieť pozitívne 😉

tinka9075
21. mar 2012

@lea1333 ja teraz chodím do Iscare ale velmi chvália aj Ferticentrum ja som tam chcela íst na ivf ale už nebude asi treba 🙂

lea1333
21. mar 2012

@kostickabonnie dakujem ,za podporu!:

lea1333
21. mar 2012

@tinka9075 oki kuknem aj to!:tak ,gratulujem

tinka9075
21. mar 2012

@lea1333 kukni ale mne sa najviac pozdáva Ferticentrum je to malé centrum rodinného typu aj kamoška tam chodila a bola spokojná 🙂 dakujem hoci hcg pozitívne ale v piatok budem vediet či stúpa 🙂 🙂

apolenka6
21. mar 2012

@majca55 ooooo 😅 😅 😅 aká krásna úrodička ani sa nenazdáš a budeš mať drobca v brušku 🙂 ja som tušila že krásne "urodíš" vajka 😀

apolenka6
21. mar 2012

@ursula5 tak si krásne užívaš tehotenstvo,som rada ,že si spokojná 🙂 a čo budete mať ešte neviete ?
ved toto jar je o tom ked sa začnú kabáty zhadzovať tak sa ukáže ako sme v zime papali 😀 😕 alebo sa ukážu nové tehuľky 😅

apolenka6
21. mar 2012

@tinasc tak ti to šikovne prišlo 😅 som rada,že som ti mohla pomôcť 🙂

apolenka6
21. mar 2012

@tinka9075 neboj všetko bude dobré a drobčiatko sa ukáže 🙂 😉

ursula5
22. mar 2012

@apolenka6 ešte nevieme čo to bude asi až pondelok ak sa maličké ukáže 🙂

majca55
22. mar 2012

@apolenka6 dakujem moja už nech mám fazulku v brušku na 9 mesiacov 😵 😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 moja som rada ze krasne napredujes ,ochvilku budes mat uz spuntov v brusku ale na 9 mesiacov to mi ver!!! 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala dakujem moja si zlatá 😵 teším sa už na to 😵 a ty sa máš ako?už máš všetko pre bambulku?

adikasala
22. mar 2012

@majca55 neboj hlavne klud a vela pozitivnej nalady 🙂 mi sa mae ok utorok <bola poradna je vsetko ok!!!priberam krasne a tym urcite aj bambulka....pobede mam kurz v nemocnici dsa tesim ze uvidim moje kolegynky tehulky,tak pokecame.....ateraz idem este zo svokrou na nakupy posledne vyzdvihnut prebalovaci pultik a posledne vecicky ako plienky dudliky a take drobnosti co mi este chybaju 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala juj moja teraz jej mám ja inak akože to vinde ani neuvažujem 😵 😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 odposlalo mi iba polku spravy 😠 takze som pisala ze poradna bola ok,,,,krasne priberame tym aj bambulka raste urcite dobre,v pondelok uvidime na sone,dnes mam aj predporodny kurz pobede,tak sa tesim na kolegynky tehulky ze pokecame, ateraz idem zo svokrou na posledne nakupy co mi este chyba dokupit,len take drobnosti dudu, plienky, avyzdvihnut prebalovaci pultik 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala jej tak to su pekné nákupy 😵 teším sa už na fotečky Valentínky 😲 😲 tak prajem pekný dníček idem ja niečo porobiť papa moja 😵 😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 no aja aj sa idem pripravit ved ochvilku tu bude svokra,ma vyzdvihne 🙂 🙂 este ze ju mam...lebo moja rodina je daleko....1000km

cmelica
22. mar 2012

ahojte kocky 🙂 🙂 tak poradna dopadla dobre 🙂 drobcek sa vrtil o sto sest,bolo ho problem aj pomerat..tak oriantacne nam sedi 12tt 😵 5.4 velke sono 😀

@buba13 a ty moja ako vcera poradna????

dasaa
22. mar 2012

@majca55 ahoj ako dopadla kontrola ? 🙂

dasaa
22. mar 2012

@sijust ahoj mame sa docela dobre len som chora ale uz mam lieky tak dufam ze mi to pomoze.Malicka kopka cim dalej tym silnejsdie a neda mi rano dlhsie spat ale mne to nevadi.Hlavne je ze sa ma asi v poriadku.Na kontrolu idem az koncom marca 🙂

dasaa
22. mar 2012

@buba13 ahoj ako bolo na kontrole?ja mam az koncom marca tak este tyzden si pockam.Malicka kopka ja som chora tak uvidime ci mi lieky zaberu do piatka alebo do pondelka.Inak konecne sa oteplilo az clovek ma chut zit. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre