• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

30. marca 2017 
@mirus11 v akom si car? budem veriť ze to podarí na prvy krat....potrebovali ste k tomu nejake papiere? teda nejake žiadosti alebo niečo take...sú tam čakania aj na odsúhlasenie?
25. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty no ja som chodila do gyn-fiv a tam sme boli len na konzultacii a potom nam dal papiere na overenie podpisov a uz mi dal len papier,kedy mam na ake vysetrenie dojst.a ked bolo vsetko vybavene,tak som si potom zavolala do gf a oni mi povedali,ze kedy si mam dat pychnut pregnyl a potom kedy mame prist s partnerom na iui. a potom o 14 dni ta objednaju na krv.
25. jan 2011 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala juj, tak to je nepríjemné. Ale ty si už veľká slečna na to, aby si dostala pruh :wink: No pekne sa ti to zamotkalo, mojka. Je mi to ľúto :pensive:
25. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 ahoj mojka. Dávno si sa tu neukázala. Ako sa máš? pociťuješ nejaké príznaky, lebo ja stále nie. Čítam, že už ideš na druhú poradnu, a to ja idem na prvú len 11.2.
25. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ty sa nám tu užukazuješ len sporadicky mojenko. ale určite nás veľa čítaš, však? Ako zvládaš pôst :wink: ?
25. jan 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia vela stastia zajtra!!! :wink:
25. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik čítam vás každučký deň , tak strašne by som sa pridala k vám a písala bud o stimulácii alebo čakaní , ale ja čakám zatial na to kedy si budem môct vôbec zakeksíkovať :grinning: , dnes som bola na kontrole ale este stále nieje výsledok z histológie, tak čakám, dr. mi povedal že mam vela ležať. tak uvidím aké to bude na budúcej kontrole, tam už určite budú aj výsledky.
25. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@kaaaty
@zuzancek22
@yasminne

dakujem vam vsetkym za podporu. zajtra o takomto case uz dufam budem vediet vysledok. bo naposledy som im musela volat ja, kedze uz bolo 15:15 a nikto mi nezavolal.
25. jan 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som bola na teste po 3 IUI, bohužiaľ opäť negatívne :frowning2: no čo už skúsim ešte jedno, potom sa uvidí čo a ako ďalej :wink:
25. jan 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc aaaaa to ma mrziiii. ty aspon nejdes s darcom ako ja a tak mozes chodit na IUI neobmedzene dokedy chces. ja uz som mala toto druhe posledne :(
25. jan 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia a s darcom sa nedá viackrát? no ja sa veľmi obávam ďalšieho neúspechu, lebo doktor sa vyjadril, že ma pošle na laparoskopiu a rada by som sa tomu vyhla :wink:
25. jan 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no, mne v heliku taktne naznacili, ze im minam darcov, uz som to tu pisala. a vraj ked budem chciet este tohto darcu co mam, tak si ho mam rezervovat ci co bo ho posielaju aj do CR....no blafy. takze asi ja nemam pravo chodit do nekonecna. aby som im nepominala darcov.
25. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia veď si za to platíš predsa, že máš darcu nie? čo sa im míňajú darcovia? :slight_smile: by si to mali lepšie zariadiť :wink:
25. jan 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ano, platim 200 EUR za kazde IUI. nuz, ale asi to neni len take lahke ziskat darcu spermii.
25. jan 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia a potom by ste ako postupovali? ale dúfam, že nebudete musieť, držím palce, aby zajtra krv bola pozitívna :slight_smile:
25. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj moja-no bola som dnes a mame 16,9mm a 8tt + 1den.a inak byva mi trosku nevolno,ale to len tak,nevraciam.ja idem teraz na dalsiu kontrolu 9.2.
25. jan 2011 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia budem ti zajtra držať palce! určite nám daj vedieť výsledok, dobre? Budeme tu všetky veľmi netrpezlivo čakať!
25. jan 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 tak to ste už veľkí :sweat_smile: . No, trošku tú nevolnosť cítim aj ja, ale to len minimálne. Mne zle býva iba vtedy, ked sa s drahým ľúbime..neviem prečo :confused: . Takže ťuťu - muťu sme úplne zrušili. bleee
25. jan 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik a tak to hadam caso prejde.ozaj a uz mas aj knizocku?alebo az v 12tt.
25. jan 2011 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 ale kdeže ešte ju nemám :frowning2: a tak veľmi by som ju už chcela. Až v tom 12tt. a ty už máš?
25. jan 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik nie,ani ja nemam.tiez az v 12tt.
25. jan 2011 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 kedy si napíšeš do profilu že čakáš babatenko? Nech tu nie som jediná :wink:
25. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ked mi povie termin,kedy by sa malo narodit.dovtedy este dockame
25. jan 2011 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 aj ja som presne dovtedy čakala, kým mi na 100% nepovedali, kedy mám termín. Ževraj pri IUI sa odpočítava 7 dní od IUI - 3mesiace + 1 rok...a máš termín pôrodu. povedali mi to v centre. Takže naozaj sa to nepočíta od prvého dna poslednej mrchy. lebo pri normálnom otehu pripočítavaš 14 dní aale my odpočítavame 7
25. jan 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a čože tie bekané smutné smajlíky, ved už stimuluješ zlatko, to ťa musí posúvať dopredu, aspon trošičku. Ak ťa iritujú také veci, o ktorých si píšem s miruš, tak prepáč :pensive: :pensive: . Zmeníme tému, dobre? .... tak čo varíte ? Inšpirujte ma.
25. jan 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik nie kludne si píšte,len mi tak prišlo ,že som sa od vás odpojila :frowning2: ja nevarím ked som sama hádam dievčatá poradia :wink: idem preč budem tu o 2hod.
25. jan 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 čoskoro sa k nám pripojíš! ked sa tento sneh spustí, už budeš pripojená :wink:
Tak si idem niečo pohľadať do témy Čo dnes varíte.
25. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky mozem sa vas na nieco opitat..Pripravovala som na na prve iui,vzhladom na clostilbegyt ktory mi zareagoval tak,ze sa mi vytvorilo 5 folikulou o velikosti 10mm mi ho nemozu urobit lebo moze byt viac pocetne tehotenstvo.A ja sa chcem spitat doktor mi povedal ze mame mat teraz chraneny pohlavny styk.Snazime sa o babetko uz 6 rokou..A ja sa pitam ked sa nebudeme chranit aka je sanca ze sa mi oplodnia vsetke vajicka je to jedno..Mozu sa oplodnit vsetky alebo aj kludne jedno niesom si ista a som zmatena.Moj priatel ma zlumorfologiu vela spermikou ale zlu tvar ale az s tym malom sa to da poradite mi??
25. jan 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ahoj a vitaj medzi nami! No, mna osobne velmi prekvapilo to, že vám doky kázal mať chránený sex..prečo? Ved chceš otehotnieť, nie? To, že by sa ti oplodnilo 5 vajíčok je malá pravdepodobnosť. ja by som určite keksíkovala naplno a o sto šesto len taký fukot, kebyže viem, že mám 5 folikulov. I ked 10mm nie je až tak veľa ale oni dozreju...o dva tri dni. A práve preto že má mnažel zlú morfologiu by som sa do toho naplno pustila!! Bojuj!!!! Kolko si užívala clostil a v akých dávkach?
25. jan 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok