• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. septembra 2017 
@merry_v ja som mala den mrchy 37,1 a nechapem to...zajtra uz zas zacnem merat,ale asi IUI nebude,lebo ma boli nepriechodna strana
31. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka prosim ta co znamena hgc 1?
31. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mrzí ma ako to všetko dopadlo :frowning2: ....toto asi niky nepochopím :pensive: ale čítam ,že sa nevzdávaš :confused: tak posielam veľa energie do boja!!! :wink: ....dokážeš(me) to :sunglasses:
31. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 ahoj už je dobre :wink: no musím íst dalej a bojovat my to dokážeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 iné ani nezostáva :slight_smile: som rada,že ti je už dobre aj ked viem,že sú chvíľky kedy si bezradná ja som to zažila iba raz :confounded: :rolling_eyes:
31. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som mala tie chvílky často ale čo už musíme íst dalej :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny ked som volala za krv tak mi tolko povedali,že Je to menej ako 1 a ze tehotenstvo. To nestačí.
Inak co Je na tom pravda,že ked mám jednu stranu nepriechodnu tak mi som ju pri ovulke nemala citit.a nemala by ma bolieť.
31. mar 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj moja ani ty nemožeš spať? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahoj nie a ty ?
:slight_smile:
1. apr 2012 o 00:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 popisali ste toho strasne vela aspon mam co citat. :slight_smile: Boli sme na oslavach a moj mm chrape :angry: tak som isla prec bo ja tak nezaspim.A ako sa mi mas uz ti je lepsie ? :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ahoj moja je mi to velmi luto ale som rada ze ides bojovat dalej.Drzim ti prsteky :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa presne aj moj :grinning: :grinning: tak som išla sem radšej,nechce sa mi spať.moja je mi už lepšie a včerajšia noc otras :frowning2: dnes som radšej šla do helíku ale všetko je ok tak som kludnejšia a vajka nám krásne rastú takže vpondelok povedia kedy bude vklad ale tieto dva dni su vraj najhoršie tak dufam,že nám niečo ostane :confused: a ty sa máš ako?
1. apr 2012 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa žiadna lútost asi to tak malo byt ale radšej teraz než potom keby som mala pred pôrodom ved vieš že ja sa nevzdávam a ideme dalej :slight_smile: písala som doc.Tomášovi tak som zvedavá čo mi odpíše :wink: :wink:
1. apr 2012 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Juuuj tak si mala hroznu noc ale aspon si bola v Heliku a povedali ti ze je vsetko v poriadku a to je najdolezitejsie :slight_smile: Urcite budu vsetky 7 vajicok ved ich mas krasne a uz sa aj tesia na teba.Zachvilku sa dozvieme ten velky den tesim sa a budem ti drzat prsteky a jasne ze aj mysliet budem na teba.Mam sa dobre trosku unavena ale zato mala sa nam nejak rozkopala o takom case :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 to vazne chces ist k nemu keby ti odpisal ? :slight_smile: A co nespinkas nemozes ?
1. apr 2012 o 00:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa takže nedá maminke spať ale to znamená že ked sa narodí bude spávať dobre :dizzy_face: hovorí sa že potom je všetko naopak :dizzy_face: dáva najavo maminke že snou trpí ked tatík chrápe :grinning:
1. apr 2012 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jej aj ty si hore? :grinning:
1. apr 2012 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa nie nechcem íst k nemu ja mu vždy píšem ked potrebujem poradit aj teraz ked pôjdem na ivf tak mám na neho pár otázok vždy mi dobre poradil :slight_smile: :slight_smile: nejak sa mi spat nechce :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 aj ja som hore ako sme sa tu stretli nočný vtáci :grinning: :grinning:
1. apr 2012 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 neda ved ked aj ona je hore preco by nemohla byt aj mamina aspon nebude sama:grinning: :grinning:
tak to som zvedava ci to tak bude. :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak to teda :grinning: a mm si tu chrapká :grinning: mne sa vobec nedá a to som minulu noc spala asi tak 2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som poobede trochu pospala :wink:
1. apr 2012 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to je super ze ti aspon takto moze poradit.Malo takych lekarov je
1. apr 2012 o 00:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa moja a ked bude hore tak budete spolu koníkovať :grinning:
1. apr 2012 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to je málo on je jedným z tých super vždy mi napíše že je rád že som na neho nezabudla škoda že ho odvolali pri nom by som bola istejšia :wink: :wink:
1. apr 2012 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj ja som spala poobede a muž je pei pc v obyvke a ja v spálni :grinning: :grinning:
1. apr 2012 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 a vies kde teraz pracuje ?
1. apr 2012 o 00:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2012 o 00:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 máte to dobre podelené :dizzy_face: kedy by si chcela ísť na IVF?
1. apr 2012 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa v anglicku už asi dva mesiace a je tam spokojný písal že práca podobná ako v centre kolegov má super sú mladý kolektív tak sa bez problémov zaradil medzi nich :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2012 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok