• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinasc mojenko tesim sas tebou ze je babetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zasluzis si to konecne krasne tehotenstvo bez komplikacii!!!vidim ze mas stresy s malou, snaz sa ignorovat,aspon toto obdobie kasli na to daj ju pod dozor manzelovi nech ju da do poriadku, :grinning: a oddychuj!!!
5. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak super, mam radost, ze ti kasel ustupuje...len nech uplne zmizne!!!!! :slight_smile: a fazulka sa ma ako??? hladkas brusinko??? my ho hladkame na dialku...a odkazujeme fazulke, ze nech sa krasne 16-teho ukaze na krvicke :slight_smile:
5. apr 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala moja manžela vidím až večer aj to na niekoľko minút, lebo z roboty už uteká niečo robiť, už som mu povedala, že ak sa nezastaví, tak to asi zle dopadne :slight_smile: tak sľúbil, že sa cez tieto sviatky bude venovať len nám :slight_smile:
5. apr 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba13 tak super že ideš domov,moja uroinfekt som mala minulý rok veľa pi aby si sa ho čo najskor zbavila a možeš si urobiť kamilky alebo repíkový kúpel od spodu.tak pekne sa vyspi a hladkám brušenko :dizzy_face: držkaj sa
5. apr 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc krásna fotečka som rada,že máte všetko v poriadku hladkáme :astonished: :astonished: a na malú teda musíš niečo vymyslieť hold naše deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 Miruška moja kašel super ustupuje a fazulka nevieme čo ale poslucha a dufam,že to tak toho 16.3.bude :dizzy_face: posielame cmuk Maroškovi a nech ťa pekne vyšibe na veľkú noc :grinning:
5. apr 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 uf, uf, no veru zapotím sa... ale nejako to prejde :slight_smile:
5. apr 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som práve navarila zeleninovú polievku a palacinky, juj tak som sa nažr... :grinning: napchala... dúfam, že drobcovi chutilo :slight_smile:
5. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jasne, ze fazulka poslucha :slight_smile: my tomu verime :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a hladkame na dialku...a ja verim, ze Marosinko ma krasne vysibe...uz sa tesim, tesim :slight_smile:
5. apr 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky!!!tak vsetko je v poriadku a drobec sa hybal o sto tristo :slight_smile: :slight_smile: bolo problem mu odmerat nosovu kosticku,bo bol stale dole hlavou...no uzastne ako si tie drobcatka robia co chcu...ani kaslanie nepomahalo aby sa otocil...podarilo sa to az po pol hodine :slight_smile: :slight_smile: mame 83,55mm a termin nam posunili podla merania na 2.10 emoticon
a utros dnes vysadzam a beriem duphaston 3x1 :p
5. apr 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cmelica ahoj to je super ze ste dobre dopadli :dizzy_face: :dizzy_face: a už vies co cakate??
5. apr 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 ahoj!este veru nie :confused: drobec sa vrtil a bol stale na brusku :slight_smile: a ty co nove??
5. apr 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nechce sa vam ukazat :grinning: ja už od pondelka si zacinam pichat decapeptyl :dizzy_face: kusok sa bojim :frowning2:
5. apr 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 moja ako sa máš?dlho si tu nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 juu tak ty uz ides pichat???no super drziiim moooc palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neboj nic to nieje..ked to zvladol moj mm :grinning: a aky mas protokol??
5. apr 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahoj moja :dizzy_face: ujde to už sa citis lepsie???
5. apr 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 konečne ano solmucol zabral :dizzy_face: teraz už premýšlam nad krvou 16.3.ozaj a kedy ideš na sono do MT?
5. apr 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica teraz papam proveru a od pondelka si picham decapeptyl a potom si budem este pichat gonal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mne to bude asi pichat priatel ale ak rano pracuje vsatava o 5h tak budeme pichat asi o 5h rano aspon budem este pritom buvat :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 tak to mas dlhy,ze? no to mas dobre vymyslene zo spanku pichat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak od pondelka zacni trenovat pit vodu :slight_smile:
5. apr 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ked pride mrcha idem do cenra a ked som to tak ratala okolo 16.3 mi to vychadza :grinning: tak sa mozno stretneme tam :dizzy_face:
5. apr 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica mas pravdu budem ju musiet vsade nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už teraz pomali trenujem ale nejde mi to :grinning: moja ale to leti len teraz si isla IVF a už aku velku mas už fazulku v brušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
5. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 aj tebe to tak rychlo zbehne neboj :slight_smile: zachvilku nam tu budes pridavat pekne fotecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no len tie nervycky co zazivame su hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uzste rozmyslali kolko budete vkladat???
5. apr 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky ako sa mi mate ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2012 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica veru mas pravdu :confounded: asi dve a ty si si dala kolko vložit?? :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 jej to fakt :dizzy_face: vau tak si napíšeme čo si obliekame aby sme sa spoznali :grinning: no ja budem mať vtedy iné nervičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jej ahoj moja dobre a ty?aké máte počasie?u nás aprilové jak vyšité :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 moja budem ti drzat palceky a mysliet na teba aby to dobre dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: veru ak mi tak pride mrcha tak pojdeme rovnako ale neviem ako zareagujem na tie inekcie ci sa mi neposunie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj moja!!!uplne uzastne :slight_smile: :slight_smile: kamen nam padol zo srdca,ze je vsetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty ako??co porabas??
5. apr 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka5 my sme vkladali jedno a mame 2 nanucikov :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica moja ty cakas dvojičky?? :dizzy_face: tak si asi dam len jedno vložit :dizzy_face:
5. apr 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok