IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
5. apr 2012

@tinasc mojenko tesim sas tebou ze je babetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 zasluzis si to konecne krasne tehotenstvo bez komplikacii!!!vidim ze mas stresy s malou, snaz sa ignorovat,aspon toto obdobie kasli na to daj ju pod dozor manzelovi nech ju da do poriadku, 😀 a oddychuj!!!

mirka2010
5. apr 2012

@majca55 tak super, mam radost, ze ti kasel ustupuje...len nech uplne zmizne!!!!! 🙂 a fazulka sa ma ako??? hladkas brusinko??? my ho hladkame na dialku...a odkazujeme fazulke, ze nech sa krasne 16-teho ukaze na krvicke 🙂

tinasc
5. apr 2012

@adikasala moja manžela vidím až večer aj to na niekoľko minút, lebo z roboty už uteká niečo robiť, už som mu povedala, že ak sa nezastaví, tak to asi zle dopadne 🙂 tak sľúbil, že sa cez tieto sviatky bude venovať len nám 🙂

majca55
5. apr 2012

@buba13 tak super že ideš domov,moja uroinfekt som mala minulý rok veľa pi aby si sa ho čo najskor zbavila a možeš si urobiť kamilky alebo repíkový kúpel od spodu.tak pekne sa vyspi a hladkám brušenko 😵 držkaj sa

majca55
5. apr 2012

@tinasc krásna fotečka som rada,že máte všetko v poriadku hladkáme 😲 😲 a na malú teda musíš niečo vymyslieť hold naše deti 😝

majca55
5. apr 2012

@mirka2010 Miruška moja kašel super ustupuje a fazulka nevieme čo ale poslucha a dufam,že to tak toho 16.3.bude 😵 posielame cmuk Maroškovi a nech ťa pekne vyšibe na veľkú noc 😀

tinasc
5. apr 2012

@majca55 uf, uf, no veru zapotím sa... ale nejako to prejde 🙂

tinasc
5. apr 2012

ja som práve navarila zeleninovú polievku a palacinky, juj tak som sa nažr... 😀 napchala... dúfam, že drobcovi chutilo 🙂

mirka2010
5. apr 2012

@majca55 jasne, ze fazulka poslucha 🙂 my tomu verime 🙂🙂🙂 a hladkame na dialku...a ja verim, ze Marosinko ma krasne vysibe...uz sa tesim, tesim 🙂

cmelica
5. apr 2012

ahojte kocky!!!tak vsetko je v poriadku a drobec sa hybal o sto tristo 🙂 🙂 bolo problem mu odmerat nosovu kosticku,bo bol stale dole hlavou...no uzastne ako si tie drobcatka robia co chcu...ani kaslanie nepomahalo aby sa otocil...podarilo sa to az po pol hodine 🙂 🙂 mame 83,55mm a termin nam posunili podla merania na 2.10 emoticon
a utros dnes vysadzam a beriem duphaston 3x1 :p

renka5
5. apr 2012

@cmelica ahoj to je super ze ste dobre dopadli 😵 😵 a už vies co cakate??

cmelica
5. apr 2012

@renka5 ahoj!este veru nie 😕 drobec sa vrtil a bol stale na brusku 🙂 a ty co nove??

renka5
5. apr 2012

@cmelica nechce sa vam ukazat 😀 ja už od pondelka si zacinam pichat decapeptyl 😵 kusok sa bojim ☹

majca55
5. apr 2012

@renka5 moja ako sa máš?dlho si tu nebola 😝

cmelica
5. apr 2012

@renka5 juu tak ty uz ides pichat???no super drziiim moooc palce 🙂 🙂 🙂 neboj nic to nieje..ked to zvladol moj mm 😀 a aky mas protokol??

renka5
5. apr 2012

@majca55 ahoj moja 😵 ujde to už sa citis lepsie???

majca55
5. apr 2012

@renka5 konečne ano solmucol zabral 😵 teraz už premýšlam nad krvou 16.3.ozaj a kedy ideš na sono do MT?

renka5
5. apr 2012

@cmelica teraz papam proveru a od pondelka si picham decapeptyl a potom si budem este pichat gonal 😝 😝 aj mne to bude asi pichat priatel ale ak rano pracuje vsatava o 5h tak budeme pichat asi o 5h rano aspon budem este pritom buvat 😀 😀

cmelica
5. apr 2012

@renka5 tak to mas dlhy,ze? no to mas dobre vymyslene zo spanku pichat 🙂 🙂 🙂 tak od pondelka zacni trenovat pit vodu 🙂

renka5
5. apr 2012

@majca55 ked pride mrcha idem do cenra a ked som to tak ratala okolo 16.3 mi to vychadza 😀 tak sa mozno stretneme tam 😵

renka5
5. apr 2012

@cmelica mas pravdu budem ju musiet vsade nosit 😝 😝 už teraz pomali trenujem ale nejde mi to 😀 moja ale to leti len teraz si isla IVF a už aku velku mas už fazulku v brušku 😵 😵 😵 😵 😲 😲 😲 😲

cmelica
5. apr 2012

@renka5 aj tebe to tak rychlo zbehne neboj 🙂 zachvilku nam tu budes pridavat pekne fotecky 🙂 🙂 🙂 no len tie nervycky co zazivame su hrozne 😝 😝
a uzste rozmyslali kolko budete vkladat???

dasaa
5. apr 2012

Ahojte babenky ako sa mi mate ? 🙂 🙂 🙂

renka5
5. apr 2012

@cmelica veru mas pravdu 😖 asi dve a ty si si dala kolko vložit?? 😵 😵

majca55
5. apr 2012

@renka5 jej to fakt 😵 vau tak si napíšeme čo si obliekame aby sme sa spoznali 😀 no ja budem mať vtedy iné nervičky 😝

majca55
5. apr 2012

@dasaa jej ahoj moja dobre a ty?aké máte počasie?u nás aprilové jak vyšité 😝

renka5
5. apr 2012

@majca55 moja budem ti drzat palceky a mysliet na teba aby to dobre dopadlo 😵 😵 veru ak mi tak pride mrcha tak pojdeme rovnako ale neviem ako zareagujem na tie inekcie ci sa mi neposunie 😝 😝

cmelica
5. apr 2012

@dasaa ahoj moja!!!uplne uzastne 🙂 🙂 kamen nam padol zo srdca,ze je vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 a ty ako??co porabas??

cmelica
5. apr 2012

@renka5 my sme vkladali jedno a mame 2 nanucikov 🙂 🙂

renka5
5. apr 2012

@cmelica moja ty cakas dvojičky?? 😵 tak si asi dam len jedno vložit 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre