• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. januára 2017 
@walta tfuj tfuj aka krasnucka je :slight_smile:
10. apr 2012 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky babenky prajem vam pekny dnicek :slight_smile:
A ako ste sviatkovali dufam ze ste boli vsetky dobre oliate a vysibane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica juj to špinenie, čo to nedá pokoj? ale je všetko v poriadku, takže sa nemáš čoho báť :slight_smile: s tými mierami bábätka, my sme boli väčší aj podľa týždňov dopredu a máme babu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj moja tak ja doma a otrasnú migrenu som mala :frowning2: poobede už lepšie a obliali na doma akurat a nihoko ineho som nepúšťala lebo niektorí ťa poznajú len na veľkú noc inak pohodička boli sviatky boli sme s mm aj v kine na prci prcičky sranda :grinning: a ty si sa ako mala a máš?
10. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ja som skôr vyvoňavkovaná... tu sa veľmi neoblieva, iba šibe a kúpači používajú akže... ale na ulici som videla chlapcov s vodnými pištoľami :grinning: takže podľa toho, ako ktorý :slight_smile:
10. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja nebojkaj už bude len dobre a dročiatko vie.že mu je u teba najnajlepšie a príde na svet v oktobri teším sa :dizzy_face:
10. apr 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa oprava, kúpači používajú parfémy... bože čo som to tam napísala :grinning:
10. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@walta babika.. krasnucka je

@mirka2010 dakujeem, kraaasna fotecka, boztek na licko.. a takeho sibaca by som k nam urcite pustila :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoooj!!!my tiez v pohode sviatky :slight_smile: jediny kto ma oblial bol mm a to ,ze aby sme boli s drobcom zdravi :slight_smile: inac pohodicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty ako???vyoblievane s babikou??
10. apr 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no ja neviem do kedy budem takto :slight_smile: to vazne ste mali babyku vacsiu aj podla tt??to mm potesim ked mu to poviem...bo niektori hovoria ,ze do tvare som opeknela,a kamoska tvrdi,ze ked spinim ze je to nastopro baba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak si vyber :grinning: asi sa dozvieme az v tom 20tt :dizzy_face: :dizzy_face: a ako sa mas???este si chora??
10. apr 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Dakujem moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lubkame to drobciatko nase mooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte @majca55 @tinasc @cmelica my sme tiez prezili v pohode velkonocne sviatky :slight_smile: tiez som bola oliata ale mm sa trosku zlutoval tak ma olial trosku z letnou vodou co sused ma olial zo studenou vodou.Ale dalo sa to vidrzat ved je to len raz do roka.Aspon nasa malinka uz bolia oliata aj ked este v brusku ale mm si namocil ruky do vody a jemne ospliechal aj brusko. :slight_smile: :slight_smile: .Potom sme boli na prechazdke a mm bol oliat aj moju svokru :grinning:.
@majca55 Mam sa dobre mm ma volno tak oddychujeme a nasa malicka tiez sa ma asi dobre.A ty moja uz sa citis dobre ?Pohladkaj za mna brusko :slight_smile:
@cmelica moja ta to co ze este stale spinis ale hlavne je ze je vsetko v poriadku.Malinke sa ma urcite dobre u mamky :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa juuj tak si mala vody az az :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no neviem co stale spinim,ale ked nic nerobim,ani nikam nejdeme tak je to v pohode :slight_smile: mne je sudene byt len doma s nohami hore :slight_smile:
a ty co porabas??
10. apr 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 a ty moja ako sa mas???oddychujes??aj sa chystas ist do prace??
10. apr 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica tak moja len musis lezat a hore nohy mat :slight_smile: A kedy ides na kontrolu?Beries nejake lieky koli tomu spineniu ?Ja si pisem s tebou a mm spi :pensive:.Potom idem k svagrine bo mali ma dnes narodky tak ideme trosku posediet :slight_smile:A ty moja co robis ?
10. apr 2012 o 16:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa 19.4 idem do poradne a mam duphaston :slight_smile: ja som si pospala a teraz som tu :dizzy_face:
moja ty beries ten femibion 400 este stale??
10. apr 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujem konečne už nekašlem :slight_smile: ale bojím sa na pondelok či to neubližilo fazulke :frowning2: akási som taká smutná až :cry: :cry: bruško pohladkané a dohováram stále aby sa tak krásne uhniezdila fazulka :wink: hladkám malú bambulku :dizzy_face:
10. apr 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie Ahoj ako sa mi mas ?Dlho si tu nebola a ako si prezila velkonocne sviatky ? :slight_smile:
10. apr 2012 o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano beriem ho este a vraj ho mozem brat este vtedy ked budem kojit.Viem ze to vela stoji v lekarni ale ja mam za lacnejsie .
10. apr 2012 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa super ked mas za lacnejsie :slight_smile: ja som si kupila maternu s DHA :slight_smile:
10. apr 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja neboj urcite je fazulka v poriadku ved sa na nu vsetky tesime.Och a ty si teraz sama co bez mm ani sa nenazdaz a bude uz doma.Bambulka je uz pohladkana a hned ma aj kopla :slight_smile:
10. apr 2012 o 17:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 Mojka nebud smutna,bo sadnem na bus a pridem ti dat po zadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
MYSLI POZITIVNE MOJA!!!!!!!!
10. apr 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica nepoznam to
10. apr 2012 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica pridam sa aj ja a @majca55 dostane po zadku od nas :grinning: :grinning: :grinning: .Bude dobre len treba mysliet pozitivne
10. apr 2012 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa je to to iste co femibion,len to ma iny nazov a je to lacnejsie :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa uz ste rozmyslali aj nad kocikom????
10. apr 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica @dasaa dakujem vám babulky hned mi je lepšie :dizzy_face:
10. apr 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica juj sadni a príd :grinning: mám aj radlera a vieš akého že nealko to mi kúpil mm :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 sa bojis ,ze dostanes,ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned by som isla :slight_smile: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dnes sme sa boli popozerat na kociky ale vobec sa nevieme rozhodnut ktory by some chceli.Nechcem taky ktory by bol pekny ale neprakticky a tazky.Skor pozeram na vahu kocika aby nebol tazky.Pozerali sme napr:Bexa ale to sme len pozerali na nu.Este sme pozerali na postielky a aj na veci ach jajaj.
@majca55 tak to sme radi moja ze ti je lepsie.Ved si pomahame navzajom
10. apr 2012 o 17:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok