IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
23. apr 2012

@adikasala ty si krasna gulicka.... 😵 a vybavicka je sladka,krasna....mas dobru svokricku 🙂

sijust
23. apr 2012

@dasaa Dakujeme za pozdravy,hladkame brusinko na dialku,opatrujte sa...davajte na seba pozor,aby ste boli zdravucke...nechajte sa rozmaznavat 🙂

majca55
23. apr 2012

@adikasala prekrasne moja mne sa take tiež pačia 😵

dasaa
23. apr 2012

@sijust dakujeme a brusinko uz pohladkane 🙂

dasaa
23. apr 2012

@adikasala jeeej aka krasna vybavicka.Valentinka bude paradnica 🙂 🙂

majca55
23. apr 2012

@ursula5 dakujem si zlata 😵

majca55
23. apr 2012

@sijust tak to som aj ja zvedava hned mi potom napiš 😵

adikasala
23. apr 2012

@majca55
@dasaa
@sijust dakujeme kocky no vytesujeme sa velmi 🙂 strasne sa mi to vsetko paci take cukrikove ruzovucke moja valentinka je uz rozmaznavana este v brusku,svokra sa uz nevie dockat 🙂

tinasc
23. apr 2012

@adikasala samozrejme, že sme nedali novinu do rozhlasu, zatiaľ nevie nikto nič 😉 ešte je čas... čertica no poslúcha ako poslúcha stále rovnako, ale snažím sa nevšímať si to toľko a nehnevať sa 🙂 a poklad v brušku, no uvidíme o dva týždne 🙂 no veru krásna výbavička, už sa teším, ako budem ja vyťahovať tú svoju 🙂

tinasc
23. apr 2012

@majca55 no ja sa mám dobre, sem tam ma bolí v podbrušku aj pichá 🙂 ale nevšímam si to, však rastieme 🙂

apolenka6
23. apr 2012

@adikasala krásna výbava pre malú 😵 😵 Valentínka bude ako v bavlnke a bruško krásne akurát na " prasknutie " 😀 no už o chvíľu nebude 😝

ursula5
23. apr 2012

@sijust ja už som dala fotečku mám ju v albume tak nakukni, som aj ja už guľka až sa mi to nezdá, že som len v 25tt to si neviem ani predstaviť v auguste, uff to budem ako balón 😀 😀 😀
ja na záchod nechodím každý deň 😒 dnes som nafučaná ako balón, aj mne trošku opúchajú už nohy, musím už prestať robiť povečeroch ešte 2 dni a už začínam odpočívať, lebo t námahu začínam už cítiť 🙂

ursula5
23. apr 2012

@sijust tak tu ma máš 😀

majca55
23. apr 2012

@ursula5 tak aj ty sa pekne gulatiš 😲

sijust
24. apr 2012

@ursula5 krasne brusinko 🙂

adikasala
24. apr 2012

@ursula5 krasne sa gulatite.... 🙂

ursula5
24. apr 2012

@sijust
@adikasala no baby som zvedavá ako budem vyzerať keď budem vo Vašich týždňoch 😀

adikasala
25. apr 2012

@ursula5 podobne ako ja modelka tehulka...ja iba brusko mam pribrala som 12-13 kilov 🙂

sijust
25. apr 2012

@adikasala to je nespravodlive 😠 mna caka este aspon 6tt ak nie 8...a uz teraz mam hore 12kilov...som ako slon...ale vies co je hlavne,ze to nase male je zdrave,dnes sme boli na kontrole...to bol ten najkrajsi darcek 🙂 mame 1645g...ideme presne podla tyzdnov,hlavickou je dolu,chrbatikom sa opiera o pravu stranu...plodova voda v norme,chcela som vediet,ci je to naozaj Stelli,ale mala nozicky pevne zovrete...dr.povedala,ze jedine co moze povedat,ze to nie je chlapec,lebo nic netrci 😀 ale taka bola zlata,ked ju zbadala,tak spontanne z nej vypadlo,ty si ale krasne babatko... 🙂

majca55
25. apr 2012

@adikasala ty modelka naša to maš super a ako sa citiš moja? 🙂 budem čakať na štefetku od teba 😵

majca55
25. apr 2012

@sijust moja zhadzovať budeš potom 😝 super som rada,že ste v poriadku 😵 ešte keby ta tie klby netrapili 😕

sijust
25. apr 2012

@majca55 nech mam aj sto kil....mas pravdu,budem potom zhadzovat 😝 ...dnes som dostala najkrajsi narodeninovy darcek v podobe uzasnej spravy,ze je nasa Stelli v poriadku... 🙂 a tie moje klby...no co s nimi?!nech si bolia...snad to nejako zvladnem,hlavne ze je mala ok 🙂

adikasala
25. apr 2012

@sijust mojenko som rada ze stellinka je v poriadku avahu mate krasnu,,rastie ako zvody ,neboj tie tyzdene ubehnu a o chvilku budes maminou..... 🙂

majca55
25. apr 2012

@sijust tak všetko naj naj prajem a nech ste obe v poriadku a veľa šťastička 😵 😵

sijust
26. apr 2012

@adikasala dufam,ze bude vsetko ok...uz zacina byt taka zivsia,asi malo priestoru 🙂 ale vam sa to zlatko krati,velmi na vas myslim...Valentinka sa narodi do krasneho vonaveho mesiaca... 🙂 pohladkaj ju za nas 😲

sijust
26. apr 2012

@majca55 Dakujem zlatko 🙂

adikasala
26. apr 2012

@sijust moja ty nemozes spavat?
no ono teraz budes malu citit este viacej lebo uz je velka a silna takze kazdy jej pohyb co len malinky uz citit uzi si to!!!hlavne ked je dole hlavickou j acitim ako si natahuje rucicky a nozky,je to krasne aj ked mi z brucha vytlaca rytku 🙂 vcera mi nebolo dobre vecer som mala bolesti bruska az take strasne ze uz som si myslela ze to bude.som sa pozorovla a o 1 v noci som chodila po byte nakoniec z toho bola iba velka na wc 😝 bola som zablokovana,potom ma to krasne preslo,tak zatial sme este 2v1 ale uz to bude coskoro lebo toto su uz priznaly predporodne,dufam do 1 maja vydrzime 😀

majca55
27. apr 2012

Babulky všetky ako sa mate?je to tu nejake tiché 😝 ja idem v pondelok na sono a pohovor 😵 čo mate nove?

tinasc
27. apr 2012

@majca55 ahoj, veru nejako to ustalo 🙂 my sa máme stále rovnako 🙂 tak nech je v pondelok všetko tak ako má byť 🙂 držím palce...

majca55
27. apr 2012

@tinasc díky 😵 už som si myslela,že to tu zamrzlo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre