IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
28. apr 2012

@dasaa moja boli sme ZOO v Zline super bolo 😵 😵 už sa neviem dočkať pondelka 😵 čo si robkala?

alibabaa
28. apr 2012

@majca55 je tam krasna ZOO vsak?

apolenka6
29. apr 2012

Ahojte 🙂 my sme včera boli grilovať u brata a prišiel tam aj jeho švagor,im sa nedarilo otehotnoeť tak rok ,tak boli na vyšetreniach ona zdravá a on mal zlý sperm.až 99% zlých sper. a 1 % dobrých tak niečo užíval a potom mali kontrolný odber a si predstavte ,že otehotneli!! 😅 😕 normálne nám to s mm vyrazilo dych ....keby sa aj nám podarilo ked sme zdraví 😨
Inak peknú,teplú nedeľu prajem ! 🙂

majca55
29. apr 2012

@alibabaa je tam krasna 😵 😵 miestami sa chodi medzi zvieratkami 😵

majca55
29. apr 2012

@apolenka6 moja takže tiež super den si mala 😵 nebojkaj podarí sa aj vam veľmi ti to prajem 😵

kuspitka
29. apr 2012

ahojte.chcem sa opytat ak mam ovu test // tak moze to znamenat ,že mi folikuli rastu..

mirka2010
29. apr 2012

@dasaa ahoj zlaticko...si zlata, ze na nas myslis...🙂🙂🙂 mame sa celkom fajn, aj ked po ockovani to bolo tazsie a navyse maleho zacali trapit koliky, ktore sme doteraz nemali...ale tuk, tuk, tuk...ze to nejako zvladneme...a ty ako sa citis...ja neverim vlastnym ociam, ze 30 tt ty si uz??? ako sa ma malicka??? posielame boztek 🙂

mirka2010
29. apr 2012

@adikasala ahojky, veeeeeeeelmi na vas myslime 🙂🙂🙂 dufam, ze nam das vediet...uz sa nevieme dockat 🙂

mirka2010
29. apr 2012

@sijust ahoj zlaticko,tak ty si mala narodeniny??? tak vsetko najlepsie 🙂 a boztek od nas 🙂 Stellinka ti urobila urcite najvacsiu radost, ked si ju videla a hlavne ze je v poriadku babika krasna...ma nadhernu vahu, mozes byt spokojna 🙂 ako sa inak citis??? klbiky a krize stale tak bolia?

adikasala
29. apr 2012

dakujeme kocky za povzbudenie....uz sa len pozorujeme a cakame kedy to uz konecne pride...ved maj je uz pozajtra a malinka uz moze prist,,juj velmi sa tesime... 🙂
@apolenka6 uvidis ze coskoro sa podari aj vam,,,,,verim tomu 🙂 trpezlivost ruze prinasa

majca55
29. apr 2012

@adikasala tešim sa moja držkaj sa 😲 😲

dasaa
29. apr 2012

@tinasc joooj tak ze mas problemy v noci spat ale uz si aj na to prisla co ti pomoze 🙂.Urcite krasne rastie a dava to aj na javo.V ktorom tt uz si ?.Mna posledne 3 dni tak bolia nohy ako keby som chodila v kuse 24 hodin.A co sa tyka spania spim v pohode aj ked sem tam idem na wc.Ale zase uz viem ze neskoro nemozem jest bo potom v noci nedokazem spat aj ked od jedla prejdu aspon 2 hodky.

dasaa
29. apr 2012

@tinka9075 aha hovorila si o tom normalne som zabudla ja hlava derava 😅.To je super moja budem na teba mysliet a aj drzat prsteky 😵 .Daj nam potom vediet ako bolo. 🙂

majca55
29. apr 2012

@dasaa moja aj ty sa už šetri zachvilku maš bambulku v naruči 😲 😲

dasaa
29. apr 2012

@majca55 tak ze zoo to je super ja mam rada zoo.Ale u nas je zoo v Kosiciach a kolko raz sme tam isli tak skoro vsetky zvieratka boli skrite ☹.Vcera som bola doma a varila som bo mm isiel pomahat kamaratovi bo sa stahoval.A vecer mi prisla kamoska z Ciech tak sme si boli trosku sadnut na terasu.Bolo fajne teplucko tak sme aspon pokecali.A dnes zase mm isiel pomahat a ja zase varila.Bolia ma uz 3 den hohy ako keby som chodila v kuse 24 hodin.Moja uz len jedenu noc a sa dozvieme co bude dalej velmi sa tesim co nam povies za krasnu spravicku 🙂

dasaa
29. apr 2012

@majca55 hovor mi nie co vobec si to neuvedomujem ze sa to pomalicky blizi.Vcera som konecne bola v obchode si kupit nejake nohavice tristvrtove a aj saty na leto bo nemala som nic na oblecenie a rifle v takom pocasi sa ani neda nosit.A zase moje veci co mam tak sa uz nedaju nosit. 😀

dasaa
29. apr 2012

@apolenka6 to je super je to povzbudenie velke pre nas. 😵 😵 Vcera bolo krasne aj my sme chceli ist na grilovacku ale u nas sa to vsetko zmenilo.Ved urcite este pojdeme 🙂

majca55
29. apr 2012

@dasaa juj moja dakujem ja sa tiež tešim a som zvedava čo mi povedia 😵 pre malinku už maš všetko nachystane? 😲

dasaa
29. apr 2012

@mirka2010 ahoj moja citam ze vy to vsetko zvladate v pohode to je super 🙂.Ale hlavne je ze ste vsetci zdravucky.A Marosko je silny chlap vsetko vydrzi aj ockovanie 🙂.Mojmu mm som ukazala ale krasne fotky mate s Maroskom povedal ze su fakt super ze malicky je cisty model a ze je zlatucky. No veru od nes som zacala 30tt ani sama tomu neverim ako to bezi.Asi mala sa ma dobre trosku jemnejse kopka to asi koli tomu ze pred 2 dnami mi davala fajne najavo ze ju mame take silne pecky davala az som par krat zakricala a moj mm hned pribehol ze co sa stalo 😀.Tak som mu povedala ze Simonka nam dava silno najavo ze je tu.No ja sa citim docela dobre len uz 3 den ma bolia nohy ako keby som chodila v kuse 24 hodin.Co sa tyka spania v pohode len som zacala chodit sem tam v noci na wc ale nie je to az take hrozne ako maju ine babenky ze chodia stale ja zatial len 1x.Len dufam ze to nie je problem ze nechodim casto v noci na wc.Kontrolu mam 7.5. tak uvidime co mi povie gynekolog.Pozdravujem Maroska a posielam mu cmuky.Prajem peknu nedelu 🙂 🙂 🙂

dasaa
29. apr 2012

@majca55 nie moja nema nic jedine.Body,perinky,plienky bavlnene,osusky,jednu flasku a este veci na oblecenie mam.Ale este mi bude treba dokupit plienky bavlnene,postielku,kocik a este par veci.

dasaa
29. apr 2012

@majca55 vies nie co nove o cmelice ?

majca55
29. apr 2012

@dasaa ano zajtra bude vedieť či ju pustia ešte špiní tak uvidí 😵 chuda už je tam dlho

dasaa
29. apr 2012

@majca55 len nech su v poriadu to je najdolezitejsie 🙂.

majca55
29. apr 2012

@dasaa presne tak 😵

tinasc
29. apr 2012

@dasaa no pomôže ako pomôže, dnes zase slabšie to spanie, ale uvidím čo a ako, keď sa zle položím, tak ma neskutočne ťahá v podbrušku, sa musím prehadzovať, na chrbte sa mi zle spí, na ľavom boku neviem spať tak iba na pravom a to ma občas trápi 😉 som v 14tt, mne to ubieha pomaly 😀 a včera som išla spať hladná, tak ma to v noci mátalo 😀 a tiež chodím v noci na wc, tak aj to sa musím prebrať a to mi nepridáva 🙂

tinasc
29. apr 2012

@majca55 pozdravuj cmelicu od nás, nech je len všetko v poriadku 🙂

majca55
29. apr 2012

@tinasc odkažem 🙂 drobček je našťastie v poriadku 😲 😲

sijust
29. apr 2012

@dasaa ahojte babulky 🙂 dakujeme za opytanie,mame sa celkom fajn,len tatika mame moc choreho,tak sa o neho so Stelli starame...ona to citi,ze nie je nieco v poriadku,lebo je taka nepokojnejsia...inak je to uzasne babatko,rezim ma presne taky ako ja...ked spim ja,spinka aj ona...ked ju trosku pritlacim,tak jemne zacne nozickou kopkat,aby som sa posunula...je uzasna...dobrucka a pokojna po tatinkovi...lebo ja som cert 😀 boli sme na velkom sone,mala 1645g...predne postavenie-prave,krcek pekne uzavrety,plodova voda v norme...tak som bola vysmiata a spokojna 🙂 zacali nam riadne nohy opuchat,ale dr.tvrdi,ze je to normalne...tak uvidim... vy ako?Simonka rastie do krasy?hladkame ju 🙂

sijust
29. apr 2012

@adikasala bambiny moje,myslim na vas strasne moc a drzim palce...vsetko bude ok,verim tomu...opatrujte sa,pozdravujeme vas so Stellcekom 🙂

sijust
29. apr 2012

@mirka2010 Miruska moja,ano mala som 30...dakujem moc za prianie...mas pravdu,Stellinka je nasa hviezdicka a robi nam obrovsku radost,ona je pre mna ten najkrajsi darcek... 🙂 je strasne dobrucka,az sa mi rozum zastavuje nad tym,aka je uz v brusku...ako na vsetko reaguje a hlavne to,aka je dobrucka...ja som si myslela,ze bude taka ako maminka-ja chvilu neposedim na mieste...ale bude pokojna po tatikovi,aspon dufam,ze jej to ostane aj po narodeni 🙂 nemozem sa jej dockat,len ma trosku trapi,ze nas tatik ide akurat par dni pred terminom na sluzobku do Turecka...on to chce rusit,ale viem,ze tam musi ist,snad sa malinka vypyta na svet este pred alebo az ked sa vrati....a ked nie,tak to budem musiet zvladnut bez neho...s maminkou mojou...aj ked mi je az do placu,ked si predstavim,ze nebude s nami... ☹ snad to bude dobre...uz mi zacali dost puchnut nohy...a tiez mam zapchu-kvoli tomu zelezu,ktore beriem,snazim sa pit vela vody,aj ked mi dr.hovori,ze s mierou musim...16teho maja idem zase do poradne...myslis,ze ma peknu vahu?ja to neviem posudit...povedala dr,ze ideme pekne podla tyzdnov...a ako bol Marosinko ulozeny v brusku?Stellinka ma predne postavenie prave....a vy ako zlaticka moje?co mate nove?posielam vam pusky 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre