• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

10. decembra 2016 
@walta ahoooj moja!!!ako sa mas???a co malicka??rastie ak z vody,ze??posielam bostek :slight_smile:
6. máj 2012 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica tak áno, ty musíš mať kľud... my sa máme v podstate stále rovnako :slight_smile:
6. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa @sijust @tinasc @cmelica dakujem vam kočeny moje idem na chatku budem tu veľmi malo papa :dizzy_face:
6. máj 2012 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@tinasc moja takže napisane mam jedna expandovana blastocysta a druha hatchujuca blastocysta :dizzy_face: jedna vraj super tak uvidime :dizzy_face:
6. máj 2012 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@majca55 držím velmi palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2012 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem ti :dizzy_face:
6. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tak tretie iui neuspesne.fnuk.fnuk.fnuk.uz nemam silu bojovat dalej:frowning2:
6. máj 2012 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kocky takze sa nam pekne pustila hlienova zatka.mam spinenie krvave take hlienove uz celu noc a cely den,monitrovanie je ok mala sa ma super a som otvorena na 1 prst a krcok je uz kompletne spotrebovany takze podla doktora max.1-2 dni....a mozno uz dnes vecer...drzte palce dam vediet po apolenke :slight_smile:
6. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
ahojte,,
@sherny tak to ma mrzi...
@adikasala budem drzat palce ,aby vsetko dobre dopadlo..
@tinka9075 ako sa mas moja..
6. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 mojenko drzkam palce....a posluchaj abstinenzia pc :slight_smile:
6. máj 2012 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@adikasala pekne sa to rozbieha :slight_smile: ,že deň,alebo 2 :dizzy_face: a možno aj dnes to už bude :confused: neviem si to ni predstaviť ako ti je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musí to byť úžasné,že privedieš na svet nového človiečika ,nevinné stvoreníčko :astonished: ..už budem ,len čakať a dám vedieť tú správičku :sweat_smile:
6. máj 2012 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sherny ja som mala 4 IUI a nič :unamused: neboj nájdeš stále silu nevzdávať sa a veriť i ked je to ťažké :wink:
6. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj @sijust zajtra idem na kontrolu a hned mi urobia aj poradnu.Neviem ci mi bude dr. robit sono sama som zvedava.Ale dufam ze v 30tt uz by aj mal urobit.Mame sa docela dobre nohy mi prestali puchnut ale doktorovi to poviem ze mi puchli aby vedel.Malicka kopka a poriadne niekedy ma tak silno kopne pod rebrami az to zaboli ale je to pekny pocit :slight_smile: Som rada ze sa citis uz dobre len tak dalej.A ty kedy ides do poradne?Zachvilku ides na MD vsak ? :slight_smile: :slight_smile:prajeme pekny dnicek :dizzy_face:
6. máj 2012 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 dakujem za povzbudenie.a ako to riesite dalej?
6. máj 2012 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj @majca55 tak len pekne oddychuj a lezkaj. :slight_smile:
6. máj 2012 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sherny neriešime to dalej ,IVF nechceme ,sme obaja zdraví ...ja teraz skúšam homeopata ,len som začala a všetko potrebuje čas ...a vám sa už kolko nedarí ? nám cez 5 rokov ,už to bude pomaly 6 rokov :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V r. 2008 v zime som vysadila antiku takze od vtedy.my sme tiez zdravy al laprka ukaxala vsetko v pohode.ani my nexceme ivf.beriem clost.xodim na soni na 12 den aj pregnyl aj utrogestan a stale nic.porad co dalej...prosim
6. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V r. 2008 v zime som vysadila antiku takze od vtedy.my sme tiez zdravi aj laparka ukazala vsetko v pohode.ani my nexceme ivf.beriem clost.xodim na sono na 12 den aj pregnyl aj utrogestan a stale nic.porad co dalej...prosim
6. máj 2012 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sherny ja som antiku nebrala ,tiež som bola na laparke a nič sa nenašlo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: meranie BT,clostil som tiež brala a aj pregnyl ...plánovaný pomer atd..aj 4x IUI ..a nič
júúj moja zlatá keby som tak vedela pomôcť tak aj sebe poradím :frowning2: aj tebe ..ani hlavou proti múru mi nepomôže :grinning: :unamused:
a vy IVF neplánujete ?
6. máj 2012 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 manzel je proti.nadava na cely system ako to je strasne drahe a aj tak nemas istotu ze sa to podari ked ani iui sa nepodarilo.aj ja si meriam bt ale uz mam xut sa na vsetko vykaslat a nexat to tak.najhorsie su tie reci okolia strasne ma to vzdy rani..
6. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sherny no zaručené to nemáš ,nám sa síce 2 IUI podarilo ,ale ,len na týždeň :angry: bola som chorá + som mala kašel,neviem čo sa stalo vtedy a dalšie pokusy už nič :frowning2:
nechaj na svoje pocity a vykašli sa na meranie BT a možno motyka vystrelí ,ja by som to chcela všetko hodiť za hlavu a hotovo ved určite poznáš radu "nemysli na to !" mňa išlo poraziť ked mi to niekto povedal :angry: aj ked viem,že je na tom veľký kus pravdy ,len ako to docieliť :confused: ..inak ja to všetko už beriem tak ,ľahšie a nezaťažujem sa až tak ako kedysi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a okolie ma nezaujíma i ked sa nájdu ľudia čo vedia dať "podpásovku " ...a moji známi sa už na to nepýtajú ,ved vedia
6. máj 2012 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala držíme palce :wink:
6. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majca55 jéj tak zas tu máme dlhé 2 týždne čakania :slight_smile: držím moc palce šetri sa :slight_smile:
6. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 to ma velmi mrzi co sa vam stal muselo to byt velmi tazke.obdivujem zeny kt.sa stalo take nieco a bojuju dalej.ja som nic take nezazila a dufam ze ani nezazijem.ja o tom nerada hovorim tak okoloie ani nevie.iba rodina najblizsia.vsetci co poznas uzmaju deti alebo cakaju.pripada mi to strasne nespravodlive ze my stale sme dvaja.fnuk
6. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sherny bolo to pred rokom v januári a na moje narodky :frowning2: ale už je to za mnou a prežila som ,nič iné ti nezostáva ,život ti dá facky v živote,ale musíš ísť dalej.......
tak to poznám ,že okolie sa šťastne rozvetvuje a my nič ,ale na to nič nepoznám ako nám pomôcť...a kolko máš rokov ?
6. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka ahoj mám sa dobre len sem teraz chodím málo mám pokazený pc tak nakúkam len cez mužov :grinning: :grinning: 21 idem do centra tak som zvedavá čo ma čaká :wink: :wink:
6. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 tak super moja.ako ste ďaleko uz.Ja čakám na ziadost a potom IVF
6. máj 2012 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka chceme podpísat žiadost na ivf a potom to čakanie snád to nebude trvat dlho :wink: :wink:
6. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 tak Ja čakám este na výsledok tohoto iui a ak nič tak hor sa do IVF
6. máj 2012 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka možno ti ivf ani nebude treba :wink: :wink:
6. máj 2012 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok