IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
10. máj 2012

Ahojte dievcata,vsetky,ktore ste poznali nasu zuzanku7834,tak vas pozdravuje,ma sa dobre,ale este je kinderko 😀 no kazdu chvilu to moze prist,pretoze aj ona je uz v 40tt...prajem vam krasny den...uzite si slniecko,opatrujte sa 🙂

petuska123
10. máj 2012

@sijust a co caka??

mirka2010
10. máj 2012

@cmelica ahojky zlaticko...naozaj sa mate na co tesit...je to nadherne travit s babom cas a davat mu tolko lasky kolko vo vas je 🙂 ten nas maly nam dava tolko lasky a tolko nadhernych zazitkov, to sa neda ani len opisat...🙂 kazdy den nas prekvapi niecim novym a je to uzasne ho sledovat v jeho rozvoji 🙂 a ako sa citis??? uz dufam nespinis !!!

sijust
10. máj 2012

@petuska123 chlapceka-pravdepodobne to bude Andrejko 🙂

cmelica
10. máj 2012

@sijust ahoooj!!!moja a ty sa ako mas???uz presli vsetky tazkosti co si mala???a co malicka???kopka si pekne??mojka ved ty to mas uz za par a budes mat bambulku v naruci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
10. máj 2012

@mirka2010 ahoojte!!! no veru ta laska co vam dava Marosko je urcite to najkrajsie co vas v zivote mohlo stretnut 🙂 🙂 🙂 mame sa dobre 🙂 sa mi zda ,ze uz aj nieco malicke sa vo mne hybe,ale este to nieje take intenzivne,aby som to dokazala popisat 🙂 dnes som bola na krv tak som hore uz od 5tej 🙂 a vy co mate dnes na plane???posielame bocku Maroskovi 🙂 🙂

cmelica
10. máj 2012

@tinasc ahooj!!!juuj tak sa tesim s vami ,ze je vsetko v poriadku a drobcatko si pekne spokojne plava 🙂 🙂 🙂 aj mas fotecku???bozinku,ze 16tt 😵 😵 naozaj to leti ako voda,na sebe si to tak neuvedomujem 😵 😵 drzkajte sa a hladkame vas 🙂

lohrien
10. máj 2012

ahojte dievcata, tak ja som bola vcera prvykrat na IUI. Myslite ze to vyjde? Mala som ovulaciu prvykrat v zivote s jednym vajickom 🙂 Drzim Vam vsetkym palceky 🙂

mirka2010
10. máj 2012

@cmelica tak uz citis malicke v brusinku??? jeeeeeej, to su take krasne chvile...len si to uzivaj ako sa len da...to su tak nadherne okamihy, na ktore budes cely zivot spominat 🙂 my mame dnes velku navstevu, pridu moje kolegyne z prace pozriet Maroska, tak riadim, chystam...na chvilu som si sem prisla oddychnut a letiiiim 🙂 ale velmi sa na ne tesim...pokecame, bude fajn...aj vam krasny boztek a malickemu posielame nadherne pohladenie po brusku...a uz narastlo???

cmelica
10. máj 2012

@mirka2010 no myslim ,ze je to drobcek..je to zatial len tak sem tam,ale dufam ze creva su to neni 🙂 u tak vam dnes bude veselo 😀 ja budem mat navstevu z prace v sobotu a tiez sa uz tesiiim,ako sa zabavime 🙂 🙂
hej brusko trosku narastlo ,ale asi skor do bokov ako do predu...uvidime co bude tak za mesiac 🙂 🙂 dakujeme a pozdravujeme vas 🙂

cmelica
10. máj 2012

@lohrien ahooj!!!Drzime palce,aby to vyslo 🙂 🙂 🙂 tfuj ffuj tfuj

mirka2010
10. máj 2012

@cmelica moje prve pohyby boli tiez ako keby mi skvrkalo v brusku, ale tak vyssie ako su creva...a to uz bol nas Marosko....bozinku, ked si na to spomeniem...to bolo tak nadherne...vcera som sa rozpravala s jednou mamickou, ktora ma polrocne babo a povedala, ze surodenca by sice chcela, ale tehotna by uz nechcela byt...a to jej pritom vobec nic nebolo, mala bezproblemove tehotenstvo...a ja jej na to...ze ja by som bola tehotna aj stale, tak to bolo nadherne...🙂

cmelica
10. máj 2012

@mirka2010 ja som to citila tak kolo pupka,tak snad to tie creva neboli...bo mm stale tomu neveri a hovori,ze su to creva 😀 😀 😀 😀 no to teda ,sa jej cudujem,ze nechce byt tehu,ved to je to najkrajsie co moze byt 🙂 🙂 teda pokial niesu problemy ... aj budete pracovat coskoro na druhom ci???

tinasc
10. máj 2012

@sijust tak ju od nás pozdravuj a nech k nám občas aj zavíta 🙂

tinasc
10. máj 2012

@cmelica no letí, však ty už si v 20tt, veru neuveriteľné 🙂

ursula5
10. máj 2012

@sijust tak pozdravuj zuzanku7834, že držíme pršteky 😉

ketere
10. máj 2012

@tinasc super, super, super 🙂)))) veľmi sa teším, že je všetko v poriadku🙂

tinasc
10. máj 2012

@ketere aj ja sa teším, dúfam, že všetko bude aj naďalej v poriadku 🙂

macko1121
10. máj 2012

@alibabaa mozem sa ta este spytat😀😀dr.my uz predpisal lieky.,len musim pockan na MS.predpisal mi od 5-9dc mam brat clostilbergyt 2- krat denne a 9-11 den na kontrolu,len som sa zabudla spytat dr.ze co tie dva dni?xom stoho velmi zmetena=(:'(:'(

macko1121
10. máj 2012

@lohrien mozem sa opytat ako si brala tie lieky?ja mam brat 5-9dc costilbergyt a 9-11dc na kontrolu.len ma zaujma co tie 2 dni medzi tym 9-11dnom?nemam brat Nic?dakujem,a ak sa .ozem spytat kam chodis do centra.ja do GF.

macko1121
10. máj 2012

@lohrien a inak gratulujem prvej ovulke😀😀😀

ursula5
10. máj 2012

@macko1121 lieky berieš stále a na kontrolu ideš buď 9 alebo 10 alebo 11 deň cyklu podľa toho ako sa objednáš, to keď budeš vedieť kedy Ti začal menzes tak hneď volaj a objednaj sa 🙂

apolenka6
10. máj 2012

Dievčatá čakám a čakám a stále naša adikasala nepíše 🙄 ....som nedočkavá ,ja že už budem mať smsku ked pôjdem z práce a stále nič 😝 ..no nič idem ja variť,lebo príde mm domov nech má navarené ,ide sa na plnenú papriku 😉 (variť)

macko1121
10. máj 2012

@ursula5 to som si myslela aj ja ale ked on my do papierov napisal ze len do 9-teho dc ,ale nepovedal my ze ak to padne na vykend tak mam pokracovat dalsim balenim.och boze:'(:'(:'(,teraz mam tolko otazok a ked som tam tak nic:'(:'(:'(a dakujem

alibabaa
10. máj 2012

@macko1121 u nas v GF sa neobjednava. postup je nasledovny: 5-9den papaj clostik ten 9 den spapas poslednu vecer, viac tam ani v tej krabicke tusim nie je.. a 10 dc ist na tu kontrolu.ak ti 10 dc vychadza na sobotu, tak chod v piatok. ak v nedelu, tak chod v pondelok. lebo cez vikend ti krv nezoberu. ak ti to oni nakazu, tak chod. inak je to nadstandart ...
rano ked prides na recepcii povies ze ides na krv a sono pred iui. povie ti kam mas ist. najskor sa nechas pichnut, potom ti skontroluju ovulaciu a o 14:00 v ten isty den si volas co mas robit dalej. nic stresujuce. len treba pocuvat co ti povedia 😉

macko1121
10. máj 2012

@alibabaa velmi pekne ty dakujem:😀😀len som sa pomylila,na kontrolu az 11-12 den,takze tie ostatne dni mam byt bez liekov asi kôli ten krvy ze?🙂🙂😀a dakujem

macko1121
10. máj 2012

@lohrien prepac pomylila som sa v otazke,je to 5-9 dc a kontrola 11-12 dc,a to mam byt bez liekov?🙂🙂dakujem

tinasc
10. máj 2012

@macko1121 clostil budeš brať len ten 5-9 deň, pravdepodobne máš jednu ráno, jednu večer... a potom už nič, lebo ti clostil ani neostane a ten 11 alebo 12 deň ideš na kontrolu, krv a sono a podľa výsledkov ti povedia kedy bude iui 😉 neviem kam chodíš ale u nás sa muselo len v pracovné dni, t.j. keď ti to vychádza na víkend, vždy je lepšie ísť skôr 😉 držím palce... 🙂

macko1121
10. máj 2012

@tinasc dakujem velmi pekne vsetkym🙂🙂🙂ste velmi zlatunke🙂🙂😀

apolenka6
10. máj 2012

@macko1121 no ja som brala clostil od 5 DC po 9DC -berieš to 5 dní podla predpisu ja som mala 3x1 ,ale to záleží ako reaguješ a potom už nič neberieš ,len 5 dní ! 😉 a sono 11až 12 DC ,potom určia kedy bude IUI 🙂 clostil sa neberie stále až do sona 😕 veľa šťastia !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre