• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@mirka2010 aj mne sa páči vaša fotka ,je krásna a malý ako vždy na spapanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. máj 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v 34 tt som sa otvorila na 1 cm tak som si tam pobudla, ale som doma len tak na pobalenie a nachystanie veci.
13. máj 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahoj držim ti palceky nech ti to dobre dopadne :dizzy_face:
13. máj 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 aháá... :fearful: tak už to nebude dlho trvať a budeš mať drobcov domka :dizzy_face: a už máte všetko pokúpené? a kočík máte aký? ten čo sú dva vedľa seba ,alebo za sebou ,no pri dvojičkách všetko dvojmo kupovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja celkom dobre bolia krize a podbrusko inak nic.ked si teraz manzel ohrial v nutornosti tak mi ostalo zle
13. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a kedy ideš na krv? ak sa nemýlim tak si po IUI :confused: ak som to splietla tak prepáč,ale je tu veľa dievčat :confused: a pozerám aj inú tému tak mám guláš :grinning:
13. máj 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 hej som po IUI dnes 11den.v piatok idem na krv.
bojim sa kus stale testovat...
13. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak držím palce :wink: do piatku ešte daleko ja som po IUI nikdy netestovala som sa tiež bála :confounded:
13. máj 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved uvidim.ak naozaj to je podla grafu tak sa uhniezdilo len pred 3dnami
13. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ešte by som ich tam rada udržala , pokúpene je už všetko, kočík je v predajni.
13. máj 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 no ahooooooj, sa teším, že si sa ozvala, tak dlho si o sebe nedala vedieť :slight_smile: som rada, že ste v poriadku, no neboj sa, malý si vyberie, kedy sa mu chce na svet a keď nie, tak ho ujo doktor presvedčí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak držím palce, nech všetko prebehne v poriadku :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 jej ty si tu dlho nebola držim moc moc palce a nech sa malinkym dari a vydržia ešte chvilku u maminky :astonished: :astonished:
13. máj 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahoooj, no fakt tiež si tu dlho nebola, dúfam, že sa drobci majú dobre a ty si tiež ok, tiež držím moc palce :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 držim ti moc moc palce a dufam,že nam tu ukažeš aj malinkeho :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka ideš testovať či počkaš na krv?
13. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahooj!drzkam palce ,aby vsetko prebehlo hladucko ,a hlavne aby drobcekovia este u maminky vydrzali nejaky ten tyzden :slight_smile: :slight_smile: drzkaj sa!!!!
13. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 neviem ci idem testovat ešte.kuk album
13. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuzanka7834 drzkam palce na hladky priebeh a tesime sa na hotecky :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aaaaaaaaaaaa MAMINKY A CAKATELKY MAMINKY KRASNY SVIATOK VAM PRAJEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: DUFAM,ZE STE SI HO PATRICNE UZILI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzancek22 držím palce Zuzka ,ved to sú vytúžené dieťatka ..ako u každej :slight_smile: tu na MK :wink:
13. máj 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky takze dufam, ze to bude fakt rychle a bezbolestne a hlavne ze zlatusik bude zdravy ako buk :slight_smile: Zatial mame vybrane meno Andrejko.
@katy33 @fomarik @mirka2010 mamulienky vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku :dizzy_face:
@alibabaa @apolenka6 @pici baby tento tyzden by som na Vasom mieste bola v strehu kazdym dnom, lebo posuvam stafetu :wink: Som zvedava, ktora ste prebrala Adikinu :slight_smile:
@zuzancek22 Zuzulienka a preco si bola v nemocke? Inak krasne tahas, ze 37tt s dvojickami, to je super :slight_smile: Aki su chalani velki?
13. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuspitka no možno ťa BT ukáže ..skús sa spýtať na téme o meraní BT :slight_smile:
13. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Dakujem Zuzka ,len nech tú štafetu uchytím ,ale ako pozerám teraz ich bude viacej ty,adikasala,zuzka 22 má dokonca dvojitú :fearful:
ty dáko pôrod vydržíš a veru nech je Andrejko zdravý -krásne meno :wink:
13. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 ahoj Mirka zatial dobre 21 idem do centra podpísat žiadost tak som zvedavá ako sa bude tvárit doktor ked mu poviem že ma za ním posiela doc.Tomáš :slight_smile:
13. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 aha, uz som si precitala :wink: A teraz sa to nemeni? Drzim palce, nech vydrzis cim dlhsie, kazdy den v brusku dobry, ale keby to prislo uz aj dnes, nebolo by priskoro... 37tt je vraj v poho :slight_smile: Kedy nastupujes znovu do nemocky? My mame tiez kocik este na predajni, drzia nam ho tam uz vyse mesiaca, kym sa drobcek nenarodi.
@kuspitka dnes je este velmi skoro na testovanie, drzim palce na piatkovu krvicku :slight_smile:
@tinasc dakujem :slight_smile: Ako sa citis, tehulka? V kolkom tt vlastne si Tini? Ja uz vobec ale vobec nemam prehlad...
@majca55 dakujem krasne :slight_smile: Jasne, ze sem potom hodim fotku, to si nebudem moct nechat pre seba :wink: Majci Vy ste v akom stadiu?
@cmelica dakujem :slight_smile: Mate krasny TP, my sme vtedy mali svadbu :wink: uz vies co cakate?
13. máj 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 srdiecko, uz to inak nebude, iba tak, ze chytis :slight_smile: Tato stafeta ide uz od Lucky, takze ju neslobodno prerusit :wink: Velmi by som si to priala....
13. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 ja som tyžden po KET a 21.5.idem na krv :dizzy_face: tak drž mi palce :dizzy_face:
13. máj 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanka7834 teším sa za správičku, držíme palčeky aj s mojim maličkým v brušku a prajem ľahký priebeh pôrodu :wink:
@zuzancek22 jéééj Maťko a Kubko :slight_smile: držíme palčeky pekne si to dotiahla 37tt ešte chvíľku vydržkajte spolu :wink:
13. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 dakujem Zuzka ! aj dnes ked som bola objať moju mamičku mi povedala,že by bola veľmi rada aby som i ja už bola mamina :cry: ma to dojalo ....
tak to nechcem aby sa tak dobre rozbehnutá štafeta niekde zasekla .... :slight_smile:
13. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Obrovske! Ale ako povedala Magdalenka, teraz je tych stafiet na rozdavanie :wink: Iny vysledok ako vyborny sa necaka :slight_smile:
13. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok