IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
17. máj 2012

ahojte kocky dakujem vsetkykm za blahozelanie.sme sa v nedelu...malinka zataial v pohode len nemam na nic cas,,tak ospravedlnujem ze som sa sem este nedostala...dnes mi pride mamina zo slovenska tak mozno sa mi podari vam napisat viacej a posielame vsetkym bostek od valentinky 🙂

tinasc
17. máj 2012

@fomarik hlavne, že všetko dobre dopadlo 🙂 veľmi sa s ňou teším, pozdravu ju do nás 🙂

tinasc
17. máj 2012

@cmelica ahoj moja, takže na endokrinológii všetko ok, výsledky v norme, vôbec nevadilo, že som bola najedená a beriem Euthyrox 88, teraz začali vyrábať aj nové dávkovanie tak mi ho aj predpísala aby som si nemusela poliť tabletky 🙂

cmelica
17. máj 2012

@tinasc ahooj!! no super!! ja idem o 14.15 na kontrolu..som zvedava na tie moje vysledky..
ja uzivam elthyroxin..

apolenka6
17. máj 2012

@adikasala Ahoooj 😵 😵 😵 tak už ste domka kočky naše 😅 jasné musíte si spraviť domáci režim 😉 tak budeš mať mamičku domka to je paráda pomôže ti a ty si aj oddychneš 🙂 budem sa tešiť ked napíšeš a na malej fotku 😵

tinasc
17. máj 2012

@cmelica tak držím palce, určite budú ok, užívaš L thyroxin, ten som tiež brala, ale potom mi dala Euthyrox, čo je vlastne to isté 🙂

cmelica
17. máj 2012

@adikasala ahoooj mamina 🙂 🙂 pozdravujeme vas a Valentinke veliky cmuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 tesime sa na fotecku 😵

cmelica
17. máj 2012

@tinasc no to dufam,ze nebude treba zvysovat davky 🙂

cmelica
17. máj 2012

@tinasc moja a ty si preco nedas tt aby sme ich pekne videli...v ktorom si teraz???

tinasc
17. máj 2012

@cmelica no mne to nezvyšovala, ale napísala tú 88, lebo priemerne cez deň vezmem tých 85... inak som brala 75 a dva krát v týždni som brala jeden a pol tabletky 😉
no to mám vo fotoblogu, nechcem aby bol verejný 🙂 možno neskôr, ale až dám preč fotky 🙂

katy33
17. máj 2012

@icer Moja, folikulometria je to, čo ti robil dr. v Martine, meranie vajička, či dozrieva, ja som na to chodila cca od 10.dna cyklu , a ked bolo vajko okolo 20mm,tak ako si mala ty, dostala som injekciu pregnyl, ta zaručuje, aby folikul praskol a vtedy sme mali mat pohl.styk...ved ty si mala krasne vajičko...ja som brala tabletky clostilbegyt na podporu rastu vajičok, no potom sa mi už netvorili, až po niekolkych meesiacoch nezdaru, nas moja dr. odporučila do MT..no a ten ster - rano sme mali pohl.styk a cca do 4 - 6hodin sme sa dostavili k dr.vzal s kanylou vzorku a o par minut sme mali vysledok...Moja, čitam,že si mala stale duphaston a od kolkeho dna si ho uživala-užívaš? Lebo sama píšeš, že ked ti dr.meral vajko, bolo to 19DC a duph.sa berie cca od 16DC, ak by si ho brala i ty tak, mohlo to znamenat, že ti brzdil ovulacia, pretože tym,že si ho nasadila 16DC a vajko ti praskalo cca 19-20DC, tak nebola ovulka 😕 Ale tvoja dr.ti mala už davno robit vyšetrenia a nebyt v tomto taka pasívna 🙄 😠

katy33
17. máj 2012

@apolenka6 Jeeej, Magdi, skus sa popytat tych znamych, ja by som rada chodila s bambulkou na to plavanie, možno by jej to pomohlo konečne na to bruško, vieš viac pohybu, i ked ona ho ma dost si myslim 🙂 - ja vôbec nema šajn, či tu vôbec niečo take je 😕 No, mojenko, s tou hematologiou jasne,žeby to mohlo mat niečo spoločne, väčšinou to robia ženam, ak viacx prišli o babätko, môžeš mat zlu zražanlivost, al.niečo podobne a tym padom, by sa embrijko nemohlo udržat, myslim, že aj tu jedna babulka brala na to injekcie, hned ako zostala tehotna, neviem, či sa nimi neriedi krvička, aby nevznikla krvna zrazeninka, kt. by mohla urobit galibu v placente,tak nejako, aspon myslim 😕 zlatko a ty si bola u homeopata? aj ti niečo naordinoval, ste vraveli, čo je za problem?

buba13
17. máj 2012

@tinka9075 krizim prsty a verim tiez 🙂 myslim na teba.

apolenka6
17. máj 2012

@adikasala Ahoooj 😵 😵 😵 tak už ste domka kočky naše 😅 jasné musíte si spraviť domáci režim 😉 tak budeš mať mamičku domka to je paráda pomôže ti a ty si aj oddychneš 🙂 budem sa tešiť ked napíšeš a na malej fotku 😵

katy33
17. máj 2012

@adikasala Zlatko moje, tak už ste domka, som velmi rada, nevieme sa dočkat fotočky malinkej princezničky 🙂 😉 Je fajn,že pride maminka na vypomoc, aj ku nam tak prišlamamina a poviem ti,bola to pomoc velka,aj teraz ešte chodievava raz do mesiaca na par dni a ja mam čas aspon rychlo popratat, dobehnut zameškane, poriadne navarit, lebo pri malinkej nejake velke upratovanie a vyvaranie nehrozi, ale to mi vôbec nevadi a mm pribera i tak 😕 😅 Mojenko, teraz to bude asi troška naročnejšie, no ked si najdete s Valentinkou svoj režim, tak to bude už potom uplne o niečom inom,aj konikovat sa bude dat, nam sa to podarilo až teraz,ked ma Vivka už takmer polroka 😀 😝 ...najradšej je,ked sa môže mojkat a hrat s maminou a ja to milujem 🙂 S mm planujeme buduce leto,ak to bude možne vylet do IT,tak potom by sme mžno prišli pozriet Valentinku i maminku a tatina 🙂 Posielame Valentinke vela pusiniek-od Vikinky uslintane pusky 😀 😲 😲

apolenka6
17. máj 2012

@katy33 Katka ale ja nemám kontakty ani na jednu známu ,jednu som poznala čo som v obchode robila a ked prišla ako zákaznička 😕 síce jednu mám na FB napíšem jej ak mi odpíše ,dám ti vedieť 🙂 ...
To som nevedela ,že aj krv vplýva na tehu 😖 no snád na nič vážne neprídu,lebo si injekcie pichať 😕 bojim,bojim
Idem tej Eve napísať na FB a ked mi odpíše napíšem ti možno aj smskou ,ale dnes si to neprečítam určite ,lebo idem za chvíľu do robotky ....

katy33
17. máj 2012

@mirka2010 Miruška, tak postieločka vyzera byt zatial fajn, dokonca sa daju odspodu upevnit take nahradky a služi ako koliska, čo som vôbec nevedela, malinka v nej rano vydržala,kym som si stihla upiect keksiky z ovs.vločiek 😀 - už mam velky deficit sladkeho, nerada sladke kupujem,som radšej,ak je niečo napečene a doteraz toho času priliš nebolo...postielka ma aj kolieska, tak s nou putujeme kade-tade a malinka, ked ma vidi, tak je spokojna 😝 😲 Dnes je zasa škaredo, fuka hnusny vetrisko, ešte horši,ako včera 😠 ...takto sa nikdy nenauči na prechadzky, ved keby bola vo vaničke, tak sa na prechadzku da ist, no ako ju tam vložim, už je ohen na streche a športovy je na taky vetrisko až priliš otvoreny a to nebudem riskovat ☹ Malinka od soboty zasa nekakala a už čakame, či sa jej to dnes podari, ona chudatko zle tlači, netlači do bruška, už dva dni tlači ako o život, fuči drobček a nič 😖 ale ona to dokáže 🙂 My asi ani nezačneme prikrmy s mrkvičkou lebo ta v uvarenom stave zapeka, ale asi brokoličkou, zemiačikom, al.jablčkom, tej mrkvy sa naozaj bojim,ked mame taketo problemiky 😕 😢

katy33
17. máj 2012

@apolenka6 Jeeej, dakujem , mojenko 🙂 Ozaj Peto bol u zubara a už nechodi k staremu, ale k jeho dcere...lebo tam chodil rok, že ho boli zub a on mu vždy povedal, že je mrtvy, že ho boliet nemože a pred mesiacom mu cely odpadol a zostali len korene, tak mu to teraz on adava do poriadku...ja sa zasa čudujem, že už som bola na tolkych preventivkach a ani raz mi nedaval dole zubny kamen 😕 , čo mi predtym môj dr. v TT robil vždy...on len nakukne, že vporiadku, dovidenia a o tych žuvačkach v puse nehovorim, však ty dobre vieš 🙄

apolenka6
17. máj 2012

@katy33 Už som napísal a teraz čakať kedy príde na FB tiež ma malé dievčatko teraz bude mať rok 🙂
No všimla som si ,že 3x v týždni robí aj jeho dcéra pomaly po materskej ,ale ja patrím asi k nemu a ona má asi svojich pacientov pochybujem ,že by sa k nej dalo prestúpiť 🙄 no korunka "žuvačka " je vonku som zvedavá čo mi bude robiť dalej ,mám pocit,že dasno aj tak stále pulzuje ako keby som tam mala zápal ešte ☹ a korunka tam už nie je ,no do 1. 6 sa to snád vstrebe a zahojí 😕 ..
inak mne kamen na preventívke dáva dole ale ,len v predu 😨 mne sa zdá,že ten náš zubár už na to kašle a zberá sa pomaly na dôchodok ,inak on bol vždy najlepší zubár 😕

icer
17. máj 2012

@katy33 no ano, beriem ho od 15 dna cyklu, vždy 10 dní, jednu ráno jednu veče, to bolo vtedy streda 19 den cyklu, v pondelok 17 den cyklu mi moja obvodná namerala vtedy dáko 18 mm vajíčko, doktor aj povedal, že máme na to vletieť, hned jak domov prídem, aj sme... a vidíš, nič...
a s tým sterom, to som sa chcela spýtať, že či ti pri tom náhodou nespomenul, či sa ten ster robí v plodných dnoch? lebo ja som potom domov prišla, robila som si ovulačný test, a nič, nemala som ovulku... preto... aj som jej vravela, že práve mám taký sa mi zdalo hustejší hlien, a ona to nevadí... tak ked nevadí, tak nevadí....
a nevieš, či sa s tým hlienom dá niečo robiť? či sa to dá dáko potlačiť, alebo upraviť? si fakt milá, že mi odpovedáš, lebo ja už fakt mám s toho v hlave bordel

mirka2010
17. máj 2012

@dasaa ahoj zlaticko, mame sa fajn....vonka je tak skaredo, ze nemozeme ist uz treti den von...tak nam to chyba...uz aj mne, aj malemu...skoda, ze taketo dni skarene nastali...uz sme boli tak rozbehnuti, chodili sme kade-tade...a hned den lepsie presiel...a vy ako s malickou????

mirka2010
17. máj 2012

@katy33 Kati a napis mi este presne raz ako sa vola ta ohradka 🙂 a je aj taka stabilna, ze ked sa ti bude mala staviat, ze sa bude mat ako??? uz ju musim aj ja objednat...nech si maly zvyka, lebo potom moze byt uz neskoro...kamaratke maly tam vobec nechcel byt, ale davala ho tam az od 6 mesiaca...inak to pocasie je priserne, ani my dnes nejdeme zase von, to uz treti den...som z toho hotova...maly krasne spinka na prechadzke a samozrejme to ze sme vonka je super...a moc fuka vietor, to sa vzdy bojim ked malemu fuka do kocika...niekedy sa tam tak nevie nadychnut...to mi za to nestoji...dufam, ze sa malickej podari dnes kakuskat...mooooc jej to prajeme...ach babika malicka...ked jej to nejde...to musi byt priserne...inak Kati, som citala ze aj brokolica velmi zapeka...tak neviem, skus sa este aj ohladom nej poinformovat...lebo aby aj ta jej neurobila problemy....Kati a malicka sa ti pretaca? nas stale je v tomto nejaky lenivsi...prevrati sa na prebalovacom pulte...na bok sa krasne ide....a goooooooooooooooooooool 🙂 pozerate hokej????

mirka2010
17. máj 2012

supeeeeer, vyhrali smeeeeee, taka som rada 🙂 s Maroskom sme sledovali cely zapas 🙂🙂🙂

mirka2010
17. máj 2012

@apolenka6 samozrejme...mojinka, hlavne aby sa to uz podarilo....🙂 my ta budeme moooooc podporovat...🙂

tinasc
17. máj 2012

@mirka2010 aj ja som to pozerala, som rozrušená, snáď to drobčekovi v brušku nevadí 🙂 😉 ale som veľmi rada 🙂 je to veľký úspech...

mirka2010
17. máj 2012

@tinasc no mi hovor...ja som tu tak vykrikla gooooool, ze som sa bala aby sa Marosko nezlakol...ale nastastie je to fanda ako sa patri...a drzal spolu s maminkou palce...veeeeelmi sa tesime...a malicky drobcek to urcite prezival s maminkou a urciteeeee mu je supeeeer v brusku ked je mamicka vesela 🙂🙂🙂

tinasc
17. máj 2012

@mirka2010 no jasné, je to eufória takéto výkony... no tak Maroško je fanda, tak to je super, bude s vami aspoň pozerať 🙂

mirka2010
17. máj 2012

@adikasala ahojky, tak sa uz nevieme dockat, ked nam malicku ukazes a uvidime ju na fotocke....aj my jej posielame boztek...a samozrejme ze chapeme ze nemas teraz cas tu s nami kecat...ale aj na to pride 🙂 moj Marosko to mamicke niekedy dovoli 🙂 a ja mu za to veeeelmi dakujem....hlavne nam napis aka malicka je??? ako to vsetko prezivas??? kojis???

mirka2010
17. máj 2012

@tinasc to ano...maly je uplne perfektny...kukaaaaal s maminkou, sledoval to tak, ako keby tomu rozumel 😀 a mozno aj ano 🙂 a ako sa ma fazulka v brusinku...v ktorom tt presne si???

tinasc
17. máj 2012

@mirka2010 ano ja si pamätám našu malú ako bábätko ako vypliešťala oči na telku, tatino pozerával hokej, tak vtedy bola ticho, sa moja mama smiala, že aký malý hokejový fanúšik 🙂
no som v 17tt... juj sa teším... mám to vo fotoblogu, ale len pre priateľov... tak ak by si mala chuť pozrieť, tak daj vedieť, neviem, či ťa mám medzi priateľmi 🙂

mirka2010
17. máj 2012

@tinasc my sme uz daaaavno priatelky, len ked to nemas tu napisane, vies ze v ktorom tt si, tak nechodim tak casto pozerat fotoblogy 🙂 tak to je uzasne ze uz 17 tt, tak to uz aj brusinko vykuka??? a co to bude??? uz mas nejaku indiciu??? my sme od 14 tt vedeli ze tam je asi pindurik a potom v 18 tt nam to aj potvrdili, bolo to viac ako jasne 🙂🙂🙂 a citis sa dobre??? inak, nas maly neskutocne rad cumi na telku...az sa bojim, aby ked bude starsi, aby si to nevyzadoval...lebo teraz mam pocit, ze je to pre neho ako hracka....velkeeeee, vydava to zvuk, vela farieb, tak ho to puta...ale ked bude vacsi...tak bude telka len na pridel 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre