• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@1207 a kam chodite do centra??? nam sice nepomohlo IUI,ale IVF no su tu kocky ktore su stastne maminy a cakatelky po IUI aj na 3x...
25. máj 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mi chodime do Martina ku Galovi.a aky je rozdiel medzi iui a ivf?
25. máj 2012 o 19:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1207 IUI je ta inseminacia a IVF uz je uplne umele oplodnenie kde sa odsavaju vajcka a olodnenie prebieha v misticke :slight_smile: nasledne sa vkladaju do maternice embrijka :slight_smile:
si s Galom spokojna???
25. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ano?ale pocula som uz aj zle onom...no uvydime...a za ivf sa kolko plati???iui len 82
25. máj 2012 o 19:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky babenky @tinasc @tinka9075 @mirka2010 @sijust @cmelica ako sa mi mate ? :slight_smile:
25. máj 2012 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoooj!!! v pohodicke :slight_smile: uzivame si ako sa len da kazdy pohyb Branuska :dizzy_face: a ty ako??? moja ved ty zachvilku pojdes rodit :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj moja @majca55 nejak uz tu nechodis.Ako sa mi mas stale na teba myslim :wink:
25. máj 2012 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica to je super pocit ked citis pohyby vsk ved budu cim dalej tym silnejsie :slight_smile: Ja v pohode tiez len pred vcerom vecer a v noci som mala pocit ako keby som mala dostat menzes.A tuto noc som nejak vobec nemohla spat.Ale inak je vsetko ok mala kopka a mam pocit ze mi praskne brucho :grinning:.Jooooj este par tyzdne a bude to :dizzy_face:
25. máj 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj občas si prečitam čo tu pišete mam sa celkom dobre psychicky je to už horšie :frowning2: ale davam sa dokopy a ty moja?už sa ti to bliži :dizzy_face: a to som tam mohla byť už ajja :cry:
25. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja som rada ze sa mas uz celkom dobre a co sa tyka psychicky neboj budes v pohode len to trosku bude trvat.Ale nezabudni ze sme stale stebou a ti drzime prsteky aby si bola cim skor fit.Ja sa mam docela dobre mam pocit ze niekedy mi ide prasknut brucho :confounded: v pondelok idem na poradnu tak som zvedava co mi povie nove dr.Veru este par tyzdne a budeme mat pri sebe Simonku.Moja budes tiez ved sa na to tesime vsetky babenky :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa juuuj tak malinka uz ti dava aj riadne zabrat,ze??? v pondelok mas poradnu???no som zvedava tiez co vam povedia :slight_smile: aj drzis tu dietu??
25. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ale dobre sa máme :slight_smile: len pohyby ešte moc necítim :slight_smile: iba sem tam, ale to príde :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica tak to ano cim viac tt tym viac nevladzem alebo mam uz problem sa ulozit na gaucu.A co sa tyka ked je teplo tak mi puchnu nohy a nevladzem dlho chodit.Niekedy si pripadam ako 70 r babka :grinning:.Ano pondelok mam poradnu a som zvedava co mi povie dr.Nieeeeee nedrzim normalne jem ako vtedy :sweat_smile:.Vraj je to normalne v tehotenstve.A zase ved nic take som ani nejedla aby som mohla mat zviseny cholesterol. :slight_smile:.A ty kedy mas dalsiu poradnu ?
25. máj 2012 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ked si dobre pametam tak ja som citila medzi 18 az 19 tt pohyby.Tak ako pises pridu a cim viac tt pridu tym silnejsie pohyby budu :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak to ano,pokial je to normalne tak lepsie je bez diety :slight_smile: :slight_smile: juj to ti verim,ze ako 70r..to mam uz ja teraz niekedy :grinning: ja idem 5.6 na kontrolu a 19.6 na poradnu :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica co vsetko vydrzime pre nase deturence aby sme mohli ich mat :slight_smile: A ty nemas hned aj poradnu a kontrolu spolu?Ja to tak mam aj poradnu aj kontrolu :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak ,veru vydrzime vsetko :slight_smile: nie nie povedal mi,ze ma musi viac sledovat tak mi dal po 2 tt koontrolu a po mesiaci poradnu :slight_smile: takze budem chodit asi az do konca kazde 2tt :slight_smile: aj ti bude robit sono???
25. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to mas potom super lepsie chodit na kontrolu kazde 2tt.Neviem ci mi bude robit sono minule ked som bola tak mi nerobil :cry:.Ale keby mi robil tak by som popytala fotku keby sa dalo
25. máj 2012 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa veru len pytaj :slight_smile: :slight_smile: ved uz si dlho nevidela bambulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mate vsetko nakupene???
25. máj 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ved to nevidela som ju uz poriadne velmi dlho len ked mi robiil dr,velke sono v 31tt aj to len tak trosku.Skoro vsetko este drogerku mi treba kupit aj jednorazove plienky,vlhcene utierky ,vanicku a este par veci ale to uz len take malickosti :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica a mm mas v praci ?
25. máj 2012 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak to uz nemas toho vela :slight_smile: hej mm je na poobednej...a tvoj tiez je v praci???a ako sa dari???
25. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nie nemam ale aj tak neviem ci mam vsetko kupene a ked nie tak sa dokupi potom :sweat_smile:.Mal mat volno dnes ale svagor potreboval volno tak sa vymenili.Ale zajtra ma mm normalne volno.Dobre sa nam dari aj ked uz vieme ze pondelky a nedele su slabe.Ale zaklad je ze to ide :grinning:
25. máj 2012 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja zachvilku sa vratim idem si urobit cajiiiiiiik :slight_smile:
25. máj 2012 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to je podstatne,ze to ide :slight_smile: :slight_smile: len si urob ja tu budem :dizzy_face:
25. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica uz som tu :grinning:.Chudacik moj psik pogrcal sa mi a hned sa skril pod stol.No nie je betar :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica pozeras farmu?
25. máj 2012 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa juu a coze mu je???? hej frzim na nej :slight_smile: aj ty???
25. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica neviem asi zjedol nie co rychlo.Ked nie co dostane take fajne tak rychlo je ze potom uz len cakame kedy bude grcat.To by nebol nas pazros :grinning:.Ano aj ja ale aj na jojke ide dobry film tak sem tam prepnem :slight_smile:
25. máj 2012 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to ate take babatko,ze??? ja som strasne zvedava co sa udeje v tej farme :grinning:
25. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok