• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. marca 2017 
@majca55 dakujem dúfam že to bude čím skôr to čakanie je dlhé :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 dakujem moja jasne dam vedieť a vy sa držkajte a hladkam Maroškovi bolačku :dizzy_face:
29. máj 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 však uvidíš ak sa Ti zdá, že mu nie je fajn tak radšej to treba odložiť :slight_smile: my sa máme fajne zatiaľ maličký sa prevaľuje a sto šesť :wink: vo štvrtok ho uvidíme tak sa už na neho tešíme :grinning:
29. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ze aky super kocik :slight_smile: aj ja som chcela tmavsi ale vela kamosiek ma odhovaralo. a asi aj lacnejsi som hladala a aj odlahceny. hlavne, ze si ty spokojna a niekedy prvy dojem je naozaj navdzy :grinning: aj ja som tak pre maleho kupovala pred dvoma tyzdnami do postielky perinu, navliecky, hniezdo, prebalovaciu podlozku, plachyty, uteraky, madrac do postielky a co ja viem co uz. nechala som tam 200€ :unamused: v dnesnej dobe mat dieta je luxus, ale hlavne nech sa male citi ako v bavlke. sice nie rozmaznane ale co najlepsie :wink: dnes sme vyplnili zmluvu na odber pupocnikovej krvy a zaslali. dlho sme nad tym uvazovali. vy to budete davat?
29. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojcek Dasi :slight_smile: prepac, ze tak neskoro pisem, ale mala som toho vela v praci. dnes je uz taky relativny klud, tak pokukujem kto co ma nove. sice budem asi dlho citat. nie som vobec v obraze :frowning2: ako tak uz mame veci pokupene. len plieny jednorazove, na ritku krem, mydlo, vlhcene obrusky musime kupit... takze uz asi aj vsetko kupene :wink: v polke juna nam pridu urobit skrinu na mieru. vymalovane uz mame, kocik objednany minuly tyzden v pondelok, teda asi v pondelok. mne tie dni sa nejako prekryvaju...
ako sa citis? vsetko ok? uz si aj na materskej :wink: paradicka
29. máj 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dakujeme zlaticko, uz sme naspat...maly nastastie vela neplackal...takze moja laska statocne sa drzal...teraz ma obkladiky na bolackach...bubacik nas milovany a uvidime ako to bude znasat...budeme cakat ako dopadnes ty :slight_smile:
29. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 no dr povedala, ze jedine keby mal maly vysoku teplotu tak sa neockuje...takze uz ma pichnute v nozickach...obkladiky...a hrajka sa zatial...uvidime, ako mu bude laske nasej...tak malickeho Jarinka pozdravujeme a ked budes mat fotocku, tak pridaj vo stvrtok, dobre??? veeeeelmi rada by som ho videla :slight_smile:
29. máj 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 držím palce pri očkovaní, určite to Maroško zvládne a rýchlo mu to prejde... do roka je tých očkovaní dosť potom budete mať dlhšie pokoj :slight_smile: ale už si to presne nepamätám...
29. máj 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem dam vedieť ajja mu fukam na dialku bolačku :dizzy_face:
29. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujeme, si zlata :slight_smile: Marosko si isiel pospinkat, tak uvidime ako dlho vydrzka spinuskat laska moja, aby ho to nebolkalo...lebo zatial ho to asi nebolka, ale to pride neskor...do roka su 3 ockovania...takze este jedno a potom uz bude lepsie, tuk, tuk, tuk...a ty sa ako mas,??? co nove?
29. máj 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dakujemeeeeee.....spinuska teraz pokladik...tak uvidime ako to pojde...ale pofukam mu, urcite to pomoze :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
29. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 mám sa dobre, ďakujem za opýtanie :slight_smile: tak nech si pospinká drobček, bude mu lepšie :slight_smile:
29. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jee tak uz mate ockovanie uspesne za sebou? tiez fukam booo takto Maroskovi na dialku :slight_smile:
29. máj 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ahooj!!!nie nebudeme mat ten tmavy kocik ,ale ten sedy...na ten ciernu neboli dobre recenzie :unamused: :unamused:
tak vy uz mate tiez vsetko nakupene???ci este nejake malickosti? a ako sa citis?? aj pojdes skor na tu matersku??? Hladkame drobca :slight_smile:
29. máj 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mojinka dakujemeeee...malicky sa akurat zobudil, zatial sme bez teplotky, uvidime ako bude v noci...ach, moja laska...statocny je pokladik moj...a vy sa ako mate s nasim malickym kamosom...bude to teda Branko na 100% ? mooooc ho hladkame na dialku....:slight_smile:
29. máj 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica preco neboli dobre recenzie na tu ciernu? co mamickam vadilo? ako tak vsetko nakupene. uz len take drobnosti ku kupaniu :slight_smile: citim sa dobre. musim si zaklopat. niekedy by som zaspala kdekolvek a inokedy vydrzim aj do pol noci. ako sa citis ty? vas maly si uz musi pokopkavat riadne :wink: no uvidme ako sa budem citit o mesiac ci ja uz nezostanem doma :grinning:
aj my hladkame vasho krpceka :wink:
29. máj 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 Marosko je veru statocny :slight_smile: ved je to nejaky chlapisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj moc plackal?? my v pohodicke... ano bude to Branko na 100%,teda ak sa dr nepomylila :grinning:
29. máj 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 spodok vanicky je kozenka,takze je moznost roztrhnutia a treba sa o nu starat,zle naklikavanie sportovej casti ktora je velka a ked v nej lezi babatko tak sa aj preklopi...
na ten druhy mam zatial len dobre recenzie od mamiciek co ho uz maju doma a pouzivaju :slight_smile:
ja som na tom ako ty..niekedy prespim aj cely den a niekedy ani zaspat nemozem... malicky si veru pokopkava,ale niekedy skoro vobec,a z toho som potom nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... zial... prisla som o obe prdule... preto som tu od minulej nedele nebola, lebo som lezala v nemocnici...
29. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no ja som to myslela tak, ze ci to meno Branko bude na 100%, ci ho tak uz mozem stale volat? Veru Marosko je statocny...ale bolka ho to, lebo placka sem-tam, takze uz mu to asi zacina...no a ako maly, kopka? ako brusko, uz urcite vytrca...nejaku fotocku by sme chceli vidiet :slight_smile:
29. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe ahoj, moja, tak to mi je neskutocne luto...a v ktorom tt si bola??? ach, je mi naozaj moc, moc, moc smutno, ze si si tym musela prejst....:frowning2:
29. máj 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi to moooooc luto moja!!!!! tolko nespravodlivosti!!!!!!!!!!!!!
posialam velke objatie!
29. máj 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 :slight_smile: bude to Branusko,tak smelo ho mozte tak volat :slight_smile:
hej vytrca,ale len ked lezim :grinning: takze foto bude asi az nejako v 9 mesiaci... kopka si kopka,ale sem tam su dni ked ani nie a to mam strach co sa deje :fearful:
Marosko je statocny,ze to takto pekne zvlada,aj ked pomrnka...posielame mu bostek :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 podla PM 6ttplus 3
@cmelica
dakujem. ideme dalej...
29. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak ho kraaaasne pohladkaj pokladika maleho...Marosko sedi maminke na kolienkach, tak uz je dobre.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe obdivujem ta, naozaj!!! a neskutocne moc ti prajem aby to uz vyslo!!!
29. máj 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 tak posledne dni som revala jak tur v nemocnici este dnes pred cistenim a ked som dosla tak s manzelom sme si poplakali.. ale tak ide sa dalej, ja teraz sa nemozem na to sustredit
29. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe Prajem vela siiiil!!!!!
29. máj 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe no viem si predstavit ze ste to museli priserne prezivat...ale to aka si ty silna osobnost...ze ides dalej a dalej...a nevzdavate sa, to budem na tebe vzdy obdivovat!!!! zasluzite si naozaj, uz aby babatko prislo k vam a uzivali ste si ho najviac ako sa len bude dat...a verim, ze kazda co sme tu ti to z celeho srdca praje...a kto praje tak silno ako my, tak sa vam to urcite aj splni....!!!!!
29. máj 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jasneeeeeeeeeeeeeeeee :D urcite sa nam to najblizsie podari... malym aj ked smutnym krokom vpred je aj fakt, ze som vobec otehotnela....
29. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok