IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
29. máj 2012

@majca55 dakujem dúfam že to bude čím skôr to čakanie je dlhé 😀 😀

majca55
29. máj 2012

@mirka2010 dakujem moja jasne dam vedieť a vy sa držkajte a hladkam Maroškovi bolačku 😵

ursula5
29. máj 2012

@mirka2010 však uvidíš ak sa Ti zdá, že mu nie je fajn tak radšej to treba odložiť 🙂 my sa máme fajne zatiaľ maličký sa prevaľuje a sto šesť 😉 vo štvrtok ho uvidíme tak sa už na neho tešíme 😀

buba13
29. máj 2012

@cmelica ze aky super kocik 🙂 aj ja som chcela tmavsi ale vela kamosiek ma odhovaralo. a asi aj lacnejsi som hladala a aj odlahceny. hlavne, ze si ty spokojna a niekedy prvy dojem je naozaj navdzy 😀 aj ja som tak pre maleho kupovala pred dvoma tyzdnami do postielky perinu, navliecky, hniezdo, prebalovaciu podlozku, plachyty, uteraky, madrac do postielky a co ja viem co uz. nechala som tam 200€ 😒 v dnesnej dobe mat dieta je luxus, ale hlavne nech sa male citi ako v bavlke. sice nie rozmaznane ale co najlepsie 😉 dnes sme vyplnili zmluvu na odber pupocnikovej krvy a zaslali. dlho sme nad tym uvazovali. vy to budete davat?

buba13
29. máj 2012

@dasaa ahojcek Dasi 🙂 prepac, ze tak neskoro pisem, ale mala som toho vela v praci. dnes je uz taky relativny klud, tak pokukujem kto co ma nove. sice budem asi dlho citat. nie som vobec v obraze ☹ ako tak uz mame veci pokupene. len plieny jednorazove, na ritku krem, mydlo, vlhcene obrusky musime kupit... takze uz asi aj vsetko kupene 😉 v polke juna nam pridu urobit skrinu na mieru. vymalovane uz mame, kocik objednany minuly tyzden v pondelok, teda asi v pondelok. mne tie dni sa nejako prekryvaju...
ako sa citis? vsetko ok? uz si aj na materskej 😉 paradicka

mirka2010
29. máj 2012

@majca55 dakujeme zlaticko, uz sme naspat...maly nastastie vela neplackal...takze moja laska statocne sa drzal...teraz ma obkladiky na bolackach...bubacik nas milovany a uvidime ako to bude znasat...budeme cakat ako dopadnes ty 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@ursula5 no dr povedala, ze jedine keby mal maly vysoku teplotu tak sa neockuje...takze uz ma pichnute v nozickach...obkladiky...a hrajka sa zatial...uvidime, ako mu bude laske nasej...tak malickeho Jarinka pozdravujeme a ked budes mat fotocku, tak pridaj vo stvrtok, dobre??? veeeeelmi rada by som ho videla 🙂

tinasc
29. máj 2012

@mirka2010 držím palce pri očkovaní, určite to Maroško zvládne a rýchlo mu to prejde... do roka je tých očkovaní dosť potom budete mať dlhšie pokoj 🙂 ale už si to presne nepamätám...

majca55
29. máj 2012

@mirka2010 dakujem dam vedieť ajja mu fukam na dialku bolačku 😵

mirka2010
29. máj 2012

@tinasc dakujeme, si zlata 🙂 Marosko si isiel pospinkat, tak uvidime ako dlho vydrzka spinuskat laska moja, aby ho to nebolkalo...lebo zatial ho to asi nebolka, ale to pride neskor...do roka su 3 ockovania...takze este jedno a potom uz bude lepsie, tuk, tuk, tuk...a ty sa ako mas,??? co nove?

mirka2010
29. máj 2012

@majca55 dakujemeeeeee.....spinuska teraz pokladik...tak uvidime ako to pojde...ale pofukam mu, urcite to pomoze 🙂🙂🙂

tinasc
29. máj 2012

@mirka2010 mám sa dobre, ďakujem za opýtanie 🙂 tak nech si pospinká drobček, bude mu lepšie 🙂

cmelica
29. máj 2012

@mirka2010 jee tak uz mate ockovanie uspesne za sebou? tiez fukam booo takto Maroskovi na dialku 🙂

cmelica
29. máj 2012

@buba13 ahooj!!!nie nebudeme mat ten tmavy kocik ,ale ten sedy...na ten ciernu neboli dobre recenzie 😒 😒
tak vy uz mate tiez vsetko nakupene???ci este nejake malickosti? a ako sa citis?? aj pojdes skor na tu matersku??? Hladkame drobca 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@cmelica mojinka dakujemeeee...malicky sa akurat zobudil, zatial sme bez teplotky, uvidime ako bude v noci...ach, moja laska...statocny je pokladik moj...a vy sa ako mate s nasim malickym kamosom...bude to teda Branko na 100% ? mooooc ho hladkame na dialku....🙂

buba13
29. máj 2012

@cmelica preco neboli dobre recenzie na tu ciernu? co mamickam vadilo? ako tak vsetko nakupene. uz len take drobnosti ku kupaniu 🙂 citim sa dobre. musim si zaklopat. niekedy by som zaspala kdekolvek a inokedy vydrzim aj do pol noci. ako sa citis ty? vas maly si uz musi pokopkavat riadne 😉 no uvidme ako sa budem citit o mesiac ci ja uz nezostanem doma 😀
aj my hladkame vasho krpceka 😉

cmelica
29. máj 2012

@mirka2010 Marosko je veru statocny 🙂 ved je to nejaky chlapisko 😵 😵 😵 aj moc plackal?? my v pohodicke... ano bude to Branko na 100%,teda ak sa dr nepomylila 😀

cmelica
29. máj 2012

@buba13 spodok vanicky je kozenka,takze je moznost roztrhnutia a treba sa o nu starat,zle naklikavanie sportovej casti ktora je velka a ked v nej lezi babatko tak sa aj preklopi...
na ten druhy mam zatial len dobre recenzie od mamiciek co ho uz maju doma a pouzivaju 🙂
ja som na tom ako ty..niekedy prespim aj cely den a niekedy ani zaspat nemozem... malicky si veru pokopkava,ale niekedy skoro vobec,a z toho som potom nervozna 😝 😝

icipxe
29. máj 2012

ahojte... zial... prisla som o obe prdule... preto som tu od minulej nedele nebola, lebo som lezala v nemocnici...

mirka2010
29. máj 2012

@cmelica no ja som to myslela tak, ze ci to meno Branko bude na 100%, ci ho tak uz mozem stale volat? Veru Marosko je statocny...ale bolka ho to, lebo placka sem-tam, takze uz mu to asi zacina...no a ako maly, kopka? ako brusko, uz urcite vytrca...nejaku fotocku by sme chceli vidiet 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@icipxe ahoj, moja, tak to mi je neskutocne luto...a v ktorom tt si bola??? ach, je mi naozaj moc, moc, moc smutno, ze si si tym musela prejst....☹

cmelica
29. máj 2012

@icipxe 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to moooooc luto moja!!!!! tolko nespravodlivosti!!!!!!!!!!!!!
posialam velke objatie!

cmelica
29. máj 2012

@mirka2010 🙂 bude to Branusko,tak smelo ho mozte tak volat 🙂
hej vytrca,ale len ked lezim 😀 takze foto bude asi az nejako v 9 mesiaci... kopka si kopka,ale sem tam su dni ked ani nie a to mam strach co sa deje 😨
Marosko je statocny,ze to takto pekne zvlada,aj ked pomrnka...posielame mu bostek 🤐 🤐

icipxe
29. máj 2012

@mirka2010 podla PM 6ttplus 3
@cmelica
dakujem. ideme dalej...

mirka2010
29. máj 2012

@cmelica tak ho kraaaasne pohladkaj pokladika maleho...Marosko sedi maminke na kolienkach, tak uz je dobre.... 🙂 🙂 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@icipxe obdivujem ta, naozaj!!! a neskutocne moc ti prajem aby to uz vyslo!!!

icipxe
29. máj 2012

@mirka2010 tak posledne dni som revala jak tur v nemocnici este dnes pred cistenim a ked som dosla tak s manzelom sme si poplakali.. ale tak ide sa dalej, ja teraz sa nemozem na to sustredit

cmelica
29. máj 2012

@icipxe Prajem vela siiiil!!!!!

mirka2010
29. máj 2012

@icipxe no viem si predstavit ze ste to museli priserne prezivat...ale to aka si ty silna osobnost...ze ides dalej a dalej...a nevzdavate sa, to budem na tebe vzdy obdivovat!!!! zasluzite si naozaj, uz aby babatko prislo k vam a uzivali ste si ho najviac ako sa len bude dat...a verim, ze kazda co sme tu ti to z celeho srdca praje...a kto praje tak silno ako my, tak sa vam to urcite aj splni....!!!!!

icipxe
29. máj 2012

@mirka2010 jasneeeeeeeeeeeeeeeee :D urcite sa nam to najblizsie podari... malym aj ked smutnym krokom vpred je aj fakt, ze som vobec otehotnela....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre