• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@walta jaké ste krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neviem sa vynadívať, už sa teším na ten náš pokladík :wink: veľa zdravíčka prajem
31. máj 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 dakujeme krasne.... neboj, o chvilku sa budes aj ty tesit :slight_smile:
31. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zlatik,tak do troch kil este moze,ale viac ani nemusi :sweat_smile: nech je taka akurat :slight_smile: zlatko a ty sa ako citis?sa pytam ako sprosta,ja viem :frowning2: dufam,ze uz je lepsie a ze to nevzdavas...
31. máj 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta Babulky,vy ste take kraaaasne :slight_smile: Charlottka spinuska ako anjelik,je na spapkanie...uz aj ja chcem ritusku nasu malinku drzat... :sweat_smile:
31. máj 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa moja,skus šalviu na to hrdielko...alebo si natri na noc krk octanovou mastou a obviaz si to,stahuje to zapal...velmi ucinne!ja s hrdlom bojujem cely zivot-mam chronicku anginu... :unamused: dobry je strepfen a tiez biooparox
31. máj 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie uz som hajala
31. máj 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust je podarena, velmi.... uz sa so mnou rozprava, vtedy je bombova, ake vselijake zvuky vydava... o par tyzdnov budes aj ty stastna mamina... je to krasne nieco... uz sa tesim aj na vase fotocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe ja som minulý rok išla do centra na kontrolu po kyrete a potom keď som mala správu z histológie a prepúšťaciu správu som odniesla a potom sme sa dohodli... neviem aký máš ty postup...
31. máj 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc neviem ani ja... a hlavne nemam este prepustaciu :D
31. máj 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta juuuj krásna bambulka, nech sa vám len darí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@icipxe aha, nedali ti pri odchode z nemocnice?
31. máj 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nie necakala som :D
31. máj 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@icipxe jasné... rozumiem...
31. máj 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj moja,,a dakujeme krasne..pekny dnik zelame :wink:
31. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 aha a od kedy palti zakon ?preco nedala ?napisem do IP
31. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust nie moja nevzdavam idem ešte do jedneho boja tak uvidím budem informovať :dizzy_face: moja ty sa šetri až ťa moc klby nebolia už to maš za par držkajte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta moja krasna mamička aj dcerenka pekne fotečky mala je prekrasna držkajte sa :dizzy_face:
31. máj 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta jeeeeeeeeeeeeeej, no ja nemam slov...malicka je taka kraaaaasna a tebe ako to pristane :slight_smile::slight_smile::slight_smile: ste krasne, naozaj!!!! dakajeme za fotocky, tak ste ma potesili, neskutocne moooooc :slight_smile: no skoda, ze nam maleho nezaockovali....ja neviem, zaujimali sme sa o to a vidis...uz je proste neskoro...budeme sa len modlit, aby sa nikdy s TBC nestretol, tuk, tuk, tuk. a ako sa inak mate??? aka je malicka, ako spinka, papka??? napis, velmi ma to zaujima :slight_smile: posielame jej sluducky boztek na nostek :slight_smile:
31. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ahojky, ten zakon je platny nejako len teraz, je to cerstve...ta kamoska sa boji priznakov po ockovani, preto nedala...ale uz bude musiet dat...nie je to sradna...!
31. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 nedala preto lebo ma mm ktory po ockovaniach ohluchol :unamused: cize ostal bnepocujuci a bol uplne zdrave dieta :pensive:
31. máj 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata tak aj my vam posielame nejake nase fotocky :slight_smile: a Marosko vaaaaas moooooc pozdravuje :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
31. máj 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@mirka2010 juj Mirka zase pekne fotečky Maroško je na spapanie :slight_smile: pozdravujem vas :dizzy_face:
31. máj 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujeme :slight_smile::slight_smile::slight_smile: si zlata :slight_smile:
31. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky pokazil sa mi pocitac na chvilu sa odmlicim ale dufam ze len na par dni...vsetky vas pozdravujeme :slight_smile:
31. máj 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mirka2010 krásne fotočky Maroško rastie do krásy posielam cmuk na líčko :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujemeeee :slight_smile: aj Marosko posiela bozturik :slight_smile: veru rastie velmi rychlo, ked sa na neho pozeram, je stale vacsi a vacsi...ale o to je to krajsie, lebo si ma uz vie pomojkat, polaskat...uzivam si to s nim stale viac a viac...a ty sa ako mas???
31. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jeeej ake ste krasnucke babenky :slight_smile:
31. máj 2012 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 krasne fotecky su .Marosko rastie ako z vody tfuj tfuj aky je zlatucky a jasne ze aj mamina. :wink:
31. máj 2012 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 krásne fotočky, ste krásni, Maroško je fakt na spapanie :slight_smile:
31. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa
@tinasc dakujeme, ste zlatucke...je to nas pokladik milovany...taky je zlaty, keby ste ho videli??? akurat si brboce, lebo uz by chcel spinkat...tak ideme my...papa
31. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok