IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
8. jún 2012

caute babulky. tak buduci piatok je den "D" 🙂 🙂

tinasc
8. jún 2012

@mirka2010 no ale vieš, už to nie je také ako keď sa čaká prvé dieťatko, to som si vyložila nohy a nikto ma neotravoval, teraz sa treba venovať a znášať tie vrtochy, niekedy ma vie vynervovať... skôr by ma mohla nervovať až po pôrode, potom už bude lepšie, teraz by to chcelo kľud... som si musela dnes dať magnézko, tak nejako ma bolelo bruško...

mirka2010
8. jún 2012

@dasaa dakujem, samozrejme malickeho pozdravim...tu mi sedka na kolienkach a tiez pozdravuje a hlavne malu Simonku 🙂

mirka2010
8. jún 2012

@tinka9075 jeeeej, ale to mas krasny sen....mat babo, babatka je obrovky dar...takze aj dve by bolo nieco uzasne...a naozaj, nikdy nevies, moze sa to stat...hlavne nas informuj, ako vam to vsetko pokracuje a kedy bude prva vcelicka do bruska, ano?

mirka2010
8. jún 2012

@tinasc ach, jaaaj...to mas riadnu fesadnu malu 🙂 ja si stale myslim, ze ked pride do rodiny babatko, tak ten starsi surodenec sa nejako zmeni, ako keby dozrel...vsak uvidite 🙂 hlavne nech maminku nehneva, noazaj potrebujes klud a pokoj...aby aj babatko take bolo 🙂

mirka2010
8. jún 2012

@alibabaa jeeeej, uz buduce piatok??? tak to budeme mooooooc drzkat palce 🙂

dasaa
8. jún 2012

@tinka9075 prajem aby ti cim skor zavolali ze mas schvalenu ziadost uz sa neviem dockat kedy nam oznamis ze uz ti volali 🙂 Waaaw tak to je krasne ked mas ten isti sen.Co vies sny sa plnia mozno budes mat dvojicky juuuj to by bolo super 😵

dasaa
8. jún 2012

@alibabaa drzime prsteky.Dnes len pekne spravy dostavam to je krasny den 🙂 🙂

dasaa
8. jún 2012

@mirka2010 niekedy by nam mohol nie co napisat aj Marosko ked tak pekne sedi na kolienkach.Budeme len radi 😵.Nasa mala ma dnes od poobede nejaky hyperaktivny den 😀

tinka9075
8. jún 2012

@mirka2010 jasné že budem o všetkom informovat aj ked ja sa injekcíj strašne bojím ale pre bábo vydržím všetko 🙂 🙂 no taký sen ja mám a vždy sa posadím v posteli a pozerám kde mám postielky 😀 😀

tinka9075
8. jún 2012

@dasaa už sa to blíži doki povedal že do mesiaca je schválená podpisovala som ju 21.5. muž ten sa z toho sna smeje lebo ja chcem chlapčeka a on dievčatko tak povedal že ked budú dve máme detičky podelené 😀 😀

alibabaa
8. jún 2012

babulky dakujem.. uz nech je piatok

tinasc
8. jún 2012

@mirka2010 tak ja dúfam, ale teraz by mi ten pokoj viac pomohol 🙂 ale zvládneme to 🙂

mirka2010
9. jún 2012

@dasaa niekedy vam Marosko napise...ale ci to rozlustite, tak to neviem 😀 😀 😀 taky je zlaty, su to neskutocne pokroky, co uz vsetko vie...no a malicka mala hyperaktivny dnik??? to maval aj nas maly, aspon si ju mozes paradne uzivat 🙂 a ake mate plany na vikend?

mirka2010
9. jún 2012

@tinka9075 to ti verim, ze sa bojis pichania...ale neboj, budu to len take vcelicky...nebude to bolkat 🙂 tak si to treba hovorit...a presne ako pises, pre babo vsetko...potom aj na vsetky boliestky zabudnes 🙂

mirka2010
9. jún 2012

mx, , m zmzsmyxudy . lllllllly xxxxxxxxxxx xyeyr x cccccccccccccccccc x yyyyyyyyyyyyyyy& tx š& XNDčAMISSSSSJYAéAY&
TAK TO JE PRE VAS KAMOSKY NASE, OD MAROSKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
9. jún 2012

@sijust kde si sa nám stratila? že by už ? 😕 😨

apolenka6
9. jún 2012

@cmelica a ty si tiež kde zatúlaná ,verím,že ste v poriadku 😉

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 dakujem 🙂 no ,ale sa konečne na niečo prišlo aj ked dosť oneskorene 😒 ale sa pohneme konečne 😉

apolenka6
9. jún 2012

@mirka2010 všetko som mu rozumela 😀 pozdravujem vás!!

apolenka6
9. jún 2012

@alibabaa držím palce !! aj mňa to čaká pozri si stranu 1344 tam som to písala 😉

apolenka6
9. jún 2012

Ešte som zabudla 22. júna ideme na prvú konzultáciu a podpíšeme žiadosť na IVF 😝 😵

tinasc
9. jún 2012

@mirka2010 Maroško, ďakujeme 🙂

sijust
9. jún 2012

@apolenka6 zlatko,este nie...este som furt kinder vajco a take riadne 😀 do terminu mam 17dni...uz fucim ako slon,noci su najhorsie,lebo si neviem najst polohu...vsetko ma boli,kazdych 10 minut som na wcku...brusko tvrdne,sem tam dolu pobolieva,ale zatka mi este neodisla...magne uz neberiem...tak uvidime,co sa bude diat...a som rada,ze ste prisli na problem a zacnete ho riesit,urcite do ivf chodte...ja som za nan taka vdacna,tiez sme si na zaciatku mysleli,ze sme skoncili a doteraz nemozem uverit,ze za chvilu bude Stelli s nami...drzim vam palce a urcite sa to podari,verim tomu 🙂

sijust
9. jún 2012

@alibabaa zlatko,moc drzim palce! 🙂

mirka2010
9. jún 2012

@apolenka6 tak to som rada, ze si vsetko rozumela... 😀 😀 😀 s takou radostou vam to pisal, urcite tam je len nieco krasne napisane 🙂 aj my pozdravujeme a posielame boztek

mirka2010
9. jún 2012

@apolenka6 tak paradaaaaa....to budeme urcite na vas mysliet 🙂

mirka2010
9. jún 2012

@sijust zlaticko nase, vydrz...uz len par dni a malicka Stellinka je tu, s vami...vytuzeny vas pokladik 🙂 ja som mala tiez posledne tyzdne velmi zle...aj kvoli polohe v noci, ale hlavne mne byvalo strasne zle na zaludok, nemohla som vobec spavat...ty sa este mozem poriadne napapat??? hladkame malicku a nech poslucha mamicku 🙂🙂🙂

alibabaa
9. jún 2012

@apolenka6 zlaticko, neznamena, ze ked ti na to nic nenapisem, tak ze ta nesledujem.. neboj si pod drobnohladom 😀
velmi vam drzim palceky. a je smutne, ze to nase zdravotnictvo je take pokakane a nic sa nerobi poriadne..
Hor sa do boja. my to nevzdame 😠 😉

apolenka6
9. jún 2012

@sijust 17 dní je krásne číselko ! určite ten koniec je najväčšia záťaž aj očakávanie 🙂 ja som už pozerala na FB či tam nemáš náhodou gratulácie 😀 ozaj si si fotky na FB zmazala?
som zvedavá koľko bude trvať schválenie žiadosti u mňa mám poisťovňu Dôveru 😨ale do septembra hádam bude 😀 😠 ešte nás čaká dovolenka!!!! 😅 😅
ak by to náhodou prišlo tak sa držkaj a vychutnávaj si tu chvíľku ked budeš vidieť prvý krát malú Stelinku 😵 to bude určite najväčší,najkrajší okamih v tvojom živote ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre