IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. jún 2012

@kostickabonnie ahááá?? tak to je to ona nám bude volať? ked to bude schválené 😕 no ak my budeme práve na dovolenke to bude horšie,ale nevadí,ved sa dohodneme...
ja sa budem na to pýtať nech to v Helíku posúria,nie ,že im to tam bude dlho ležať 😖 a ja mám Dôveru som zvedavá ako to bude tam trvať 🙄

ivet55
9. jún 2012

@tinka9075 Ja som podpisovala 30.5. tak uvidíme kedy pošlú... Ja mám dôveru a to som počula už viac krát že s ňou sú problémy, tak dúfam že mi to schvália a nebudú to zbytočne naťahovať. Ja pôjdem asi tiež na PN, robotu mám nekiedy dosť namáhavú tak nech som radšej v klude a v pokoji doma. Ja chodím k Stenovej, velmi ma nechcela ešte dať na IVF ale zas kolko ešte tých IUI absolvovať??? 😀

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 nosnica si dobrá 😀 😀 no ja neviem čo mi dajú 😝
ona veľmi túži po vnúčatku ,nemá žiadne a u nás by to bolo prvé 🙂 nechcem ju zaťažovať a je to naše súkromie o kt. nemusí vedieť 🙂

tinka9075
9. jún 2012

@ivet55 ja som tiež zvedavá kedy to schvália ja mám všeobecnú ja som mala 3iui aj ked posledné bolo úspešné ale potom som potratila tak som si povedala že idem na ivf 🙂 🙂

apolenka6
9. jún 2012

@ivet55 no pekne aj ja mám dôveru !! 😠 snád to nebudú naťahovať ,tiež som mala 4x IUI a mm nemá dobrý spermiogram tak tam nebudú mať čo riešiť no nie? 😝 ale mne to stačí schváliť do augusta

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 mne hned povedal že krátky to mi ešte dával docent v Martinea ked odišiel tak mi odporučil centrum v Blave už som tam chodila ked bude muž musiet íst do roboty pôjdem busom zo stanice je to asi 10minút pešo tak mi to vyhovuje 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@apolenka6 no, ved v Heliku maju taky zvyk, ze cakaju, kym je ziadosti viac a potom poslu....mne tak poslali o 3 tyzdne neskor, ved vies ☹ ked som 30.5. volala do vseobecnej, tak povedali, ze to dostali 23.5. (ja som podpisovala 3.5.) ale uz to videla posudkova lekarka a bolo to schvalene, ale nepodpisane. Povedali, ze do dvoch tyzdnov to poslu do Heliku, tak si to overim koncom buduceho tyzdna, ci poslali a potom budem urgovat Helik, aby sme stihli julovy cyklus. No ja to tak vidim, ze ma este aj @tinka9075 alebo @ivet55 predbehne 😉

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie neboj možno budeme pichat injekcie spolu aj s
@ivet55 aj ked ja sa ich velmi bojím ale premôžem sa a bude 🙂 🙂

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 idem sa osprchovať a venovať sa mm 😀 ved je víkend,treba relaxovať ..pozrieme si niečo spolu v telke ,ved je vonku také počasie stvorené na leňošenie ,pekný večer!

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 jasné len sa pekne venuj 🙂 🙂 my sa venujeme tak jeden druhému že muž je pri nete v obyvke a ja v spálni romantika ako z filmu 😀 😀

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 to som nepochopila, ako je možné, že ty už vieš, aký budeš mať protokol. To zisťujú podľa hormonálneho profilu?

apolenka6
9. jún 2012

@kostickabonnie no paráda ,že to posielajú na raz 😠 pri mojom šťastí to podpíšeme akurát ,ked tesne pred nami odošlú žiadosti 🤐 ale možno ani nie! paráda ešte to budem v poisťovni naháňať ,ale ved si počkám

kostickabonnie
9. jún 2012

@apolenka6 ja som tiež v takýchto veciach štastlivec 😠 neboj, vrátite sa z dovolenky a idete na to 😉

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie ja som dokimu v centre všetko povedala aké som mala výsledky a ja som už mala žiadost schválenú len v Iscare v MT ale ako odišiel docent tak som z centra odišla aj ja 😒 a ked som bola v GH Harbulák kázal sestričke aby volala do poistovne a tam mu povedali aký mám protokol aj čo budem pichat 😉 😉

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 jaaj, takže o tom rozhodnú v poisťovni, či dlhý alebo krátky? Takže keď tam budem najbližšie volať a náhodou tam ešte budú moje papiere (čo dúfam, že už nie) tak by mi to mohli povedať? To znamená, že tvojou žiadosťou sa už tiež zaoberali, keď to vedeli, tak to máš super 🙂 a ako ti to vychádza s cyklom, kedy ti začína ďalší? Krátky tuším začína prvým dňom, že?

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie to rozhodne asi lekár mne to posielali do poistovne z iscare tak v GF to mali lahké len zavolali tetám v poistovni 😀 😀 začat by som mala 1júla ak mi to dovtedy schvália a ked mi mrcha nebude robit problémy 🙂 🙂 ale myslím že v poistovni by ti mohli povedat aký máš protokol isto to tam majú napísané 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 no mne ked to vyjde a bude krátky cyklus, tak 8.7. 🙂

ivet55
9. jún 2012

@tinka9075 Ja sa bojím či mi to vôbec schvália, lebo nemáme žiaden problém a ja som aj mladá, tak ale myslím že 4. IUI je dosť a radšej riešiť IVF skôr ako potom neskoro... to mi je lúto, aj viete prečo sato stalo?

@apolenka6 A kedy si dávala žiadosť, no ja som len tak počula že dôvera robí somariny, ale zas niektoré baby vraveli že im schválila za 3 týždne. asi záleží aj od toho kedy to pošlú s centra.
@kostickabonnie Neboj určite ti to čoskoro príde 😀 a možno budeme naozaj pichať spolu :-P ja so toho síce tiež bojím ale mám susedku dobrú kamarátku ktorá má po 1.IVF dve krásne dievčatká tak tá mi bude radiť 😀 a potom ja vám

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie tak to budeme skoro narovnako aspon sa budeme podporovat a držat si palčiaky 😉 😉

tinka9075
9. jún 2012

@ivet55 neboj schvália 😉 😉 ja som už potratila viackrát ale už vedia kde je príčina 😒 mám niečo s krvou tak si budem celé tehu pichat injekcie ale nevadí pre bábo všetko 🙂 🙂

sijust
9. jún 2012

@apolenka6 keby si vedela ako vam zavidim to more,samozrejme v dobrom a urcite doprajem,len si oddychnite a nacerpajte sily...neboj sa nic,robia z ivfka take halo a nic to nie je,ani nebudes vediet ako a bude to za tebou 😉 hlavne nech sa to podari a vsetko bude dobre 🙂 ja dufam,ze ta nasa hviezdicka pocka na tatika...on je z nej uz teraz uplne hotovy a chcel tu sluzobku normalne zrusit,ze co ak mu to ujde,ale som ho uprosila,ze urcite na neho pocka,ved ona je mudre dievcatko a nezabudnem mu vzdy pripomenut,ze po mne 😀 😀 mam kontakt na Mirušku @mirka2010 ona vam da vediet... 🙂

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075
@kostickabonnie no mm si vybral futbal !!! 😠 že v telke nič nie je také 😖 -ale venoval aj mne trošku pozornosti 😎
tak som tu- romantika
@ivet55 ja ju idem ešte ,len podpísať 22.6 ,ale ideme v auguste ešte na dovolenku tak to tak nesúri a po dovolenke snád to bude schválené a potom sa pôjde na to !

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 no tak to máš takú romantiku skoro ako ja 😀 😀 😀

apolenka6
9. jún 2012

@sijust ja som si to potom prečítala ,že si mirke 2010 dala kontakt ,budeme čakať ked napíše,ale ved malá má ešte týždeň čas 🙂 a malá dá na vaše slová a bude čakať na tatíka ..
no veru už sa neviem dočkať mora,slniečka ,piesku ..ale ved ked malá odrastie trošku môžete aj vy ísť na dovolenku ,už som videla aj bábätká na dovolenkách,len neviem či je to rozumné a čo to obnáša ,starostlivosť atd...
ty si tuším mala krátky protokol ,nerozumiem ako sa to posudzuje a kto o tom rozhodne? to mi budú robiť dáke vyšetrenie ešte?

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 ale ked som chcela zrušiť futbal,tak ma zrušil,že on toleruje moju telenovelu 😖 a tú mám ,len 3x v týždni ,pondelok,utorok a vo štvrtok Sultána

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 no tak to u nás nehrozí muž telku velmi nepozerá a my máme v každej izbe ešte aj v kuchyni tak sa nehádame 🙂 🙂 a minule ked bola u nás mamina tak sa smiala že dvaja ludia v dome a tri televízory 😀 😀 😀

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 no to si pýta 3 osôbku alebo aj 4tú?? 😀 d 😀 dáš si dve vložiť? ja už pomaly uvažujem

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 tak to áno jedna osôbka nám chýba už dlho 🙂 🙂 dám si vložit dve ja som vždy chcela dvojčatá a ked sa nepodarí tak budem štastná aj ked bude jedno 🙂 🙂

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 ja tak isto premýšlam ,že dve -jedným vrzom dve a ked nie tak bude jedno-inak v rodine máme dvojčatá ,mamina má sestry dvojičky a aj moja sesternica má dvojičky 😨 😨

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 my dvojičky nemáme tak u nás v rodine by to bola premiéra 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre