• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. októbra 2017 
@kostickabonnie urcite stihnes este tento termin.Vyskusaj im zavolat este na dalsi tyzden.Drzime prsteky aby si to uz mala schvalene :slight_smile:
15. jún 2012 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujeme a uz simonka je pohladkana :wink:.Mame sa dobre dnes sme boli za porodnikom mojim dohodnut sa co a ako.Tak na CTG-cko sme zase objednany na stvrtok.A vy ako sa mi mate :slight_smile:
15. jún 2012 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojcek, mame sa fajn. len ma akosi unava zmaha. je to asi tou pracou a este aj tym pocasim... ale inak sa nestazujem. maly sa vrti :slight_smile: a ty ako? vsetko ok? Simonka tu bude uz uz :slight_smile:
15. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ja sa mam docela dobre len som viac unavena a nic sa mi nechce.Simonka pekne kopka a prevaluje sa skor snazi sa bo uz vela miesta nema :grinning:.Dnes som bola zase na CTG-cko pri mojmu porodnikovy tak vysledky mam v poriadku.A ty kedy mas poradnu :dizzy_face:
15. jún 2012 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky... tak pol dna som prespala.. nasu vlocku ako to dnes moja maminka nazvala mam v teplucku mojho bruska.. z troch sa nam po rozmrazeni vyvijalo uz iba jedno.. je to silne embryjko a ja verim, ze zostane a bude sa citit ako na rekreacii, z ktorej pojde rovno domov do nasho narucia :slight_smile:

@mariankach @cmelica @dasaa @mirka2010 @adikasala @sijust @majca55 @tinasc @kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 @walta @ursula5
15. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@alibabaa jeeeeeeej super a krasna spravicka.Tak to je dobre ze si si pospinkala ved aj to treba a teraz to budes potrebovat co najviac.Len pekne oddychuj aby drobcek sa mal skvele :slight_smile:Drzime prsteky a verime ze bude krasne 9 mesacne tehulkovanie.Juuuj som velmi stastna a zo srdiecka vam to prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa tak držím silno palce nech sa bojovník silno zahryzne :slight_smile:
15. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa aj ja veľmi ,veľmi ,veľmi držím palce !!!! nech sa drobčiatko dobre drží a zabýva u maminky na 9 mesiacov :slight_smile:
15. jún 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa a nepovedali ti koľkobunkové bolo? a ešte kašleš?
15. jún 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa wooow, moja, tesim sa s tebou... drzim palce, nech je to tak, ako si napisala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem sa opýtať...dnes nám lekárka potvrdila, že môžeme ísť s naším "materiálom" aj na IUI :slight_smile: ale predtým by som mala ísť na laparku a bojím sa toho, takže to chceme risknúť bez nej, čo myslíte? :unamused:
15. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinka môžeš ísť aj bez laparky na iui, ja som bola 4x, ale ak ti to nevyjde, tak si nebudeš istá, či nie je na príčine nepriechodnosť... alebo iný problém...
15. jún 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak nech vaša vločka pekne sa u maminky uhniezdi :dizzy_face:
15. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc neviem, čo mám spraviť...mám tam ísť 17.7....keby laparka ukázala, že je všetko ok, aj tak nepôjdem na IUI viackrát ako 2-3...ak sa nám to nepodarí bez laparky, tak pôjdeme na ivf tak či tak...a tých 200€, čo za to chcú môžem risknúť IUI tak 3x. Ak by potom poisťovňa robila problém pri preplatení ivf, asi by som tú laparku riskla, ale to je ešte ďaleko... :frowning2:
15. jún 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinka ja som bola na IUI 4x a nevyšlo, laparke som sa aj tak nevyhla, pretože je dobré ju absolvovať pred IVF... aby nič nebránilo úspešnému ivf... takže ak by si ju neabsolvovala pred IUI, v prípade neúspechu ti ju určite odporučia pred IVF... ja som mala 4 neúspešné iui, napriek tomu laparka ukázala, že je všetko ok... takže neviem prečo nevyšli...
15. jún 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Mne lekárka povedala, že ak by bol zlý spermiogram, pôjdem rovno na ivf a nemusím mať laparku :confounded: tak už neviem...zavolám v pondelok lekárke a uvidíme :wink:
15. jún 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinka no však ako ti lekárka odporučí :wink: nemusí to byť zase nutnosť...
15. jún 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc uz kaslem menej ale stale ma to nuti kaslat.. drazdi ma to.. ale nastastie to uz nie je ako pred par dnami.. nasadila som lieky proti alergii dvojnasobok :sweat_smile: a oddnes uz iba normalna davka.. a kvapky od homeopata...
blastocystu.. ta sa uhniezduje do 24 hodin?
15. jún 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak super ze idete aj na dovolenku, juuuj, ako by som aj ja isla..ale my si kupime asi bazenik a dame na zahradku a tam sa budeme s Maroskom clapkat :slight_smile: on tak zboznuje vodicku, cela kupelna je ako bazen, ked sa vecer kupkame....a nebojkaj, malicky je urcite v brusinku v poriadku...vsak ty si ho urcite laskas a to je najdolezitejsie...nie, ze ho starsia sestricka troska hneva :wink: :wink: :wink:
15. jún 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak super, drzime teda palce...Brno ma zevraj dobre recenzie, tak to som velmi zvedava ako tam dopadnete...urcite nam das vediet, vsak :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no zlaticko nase, uz sme sa o vas bali, ked si sa tu neobjavila...to aj dlho si bola, tyzden...ach, jaaaaj...ale ako sa mas, ako sa citis??? hlavne ze je Branusko v poriadku, pokladik malicky...a sitie bolelo???
15. jún 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 nie, zlaticko, neozvala...neviem veru, co je s nou!!!!
15. jún 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jasna že dám vediet ako som dopadla :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie ja som zvedavá ako dopadnem a možno že pôjdem na ivf tam :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ved ja som sa tak rozhodla lebo aj tebe splnili sen :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak ti budem držat palce nech je žiadost rýchlo schválená :slight_smile: :slight_smile: no možno pôjdem na ivf do Brna :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa jasne že dám vediet :slight_smile: no už sa ti to blíži a budeš mat Simonku domka :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 musím skúšat všetko a ja sa nezastavím kým nebudem mat to po čom túžim :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 Ahoj Mirka dám vediet určite ale myslím si že v Brne budem spokojná :slight_smile: Maroškovi posielam pusinku na líčko :wink: :wink:
16. jún 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok