• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. mája 2017 
@tinka9075 jeeeeeej to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.Tesim sa s vami. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2012 o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust mojinka zlata, ach...ty to tiez nemas vobec lahke..cakat takto na Stellinku...vidis, niekto ani nevie a ide rodit...a niektore zase cakaju, cakaju aj priznaky su...a nic :slight_smile: ale urcite to super zvladnete...ja tomu verim...a to vies, ze my na teba neustale myslime...hlavne nech uz je Stellinka vonku, nech sa mozete z nej tesit ako sa len da :slight_smile:
21. jún 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem len zajtra volám do Brna a musím to zrušit lebo by to bolo vela v stredu Brno a vo štvrtok Blava :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jéé paráda ako rýchlo ,ja idem zajtra podať žiadosť,ešte uvidím ako mi to v CAR odošlú aj od toho záleží ...
21. jún 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som bola tiež prekvapená konečne som sa po 2dnoch dovolala do poistovne a o 15minút mi volali z centra že je žiadost schválená :slight_smile: :slight_smile: ale doki mi povedal že presne do mesiaca vám budeme volat a mal pravdu :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 tak Maroško bude mať veľký deň -krst,neboj vyzdravie ešte a bude mu lepšie :slight_smile:
21. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Určite sa doma tešia,ved také malé vecičky musia každého rozcítiť ,dojať :dizzy_face: :dizzy_face: ja mám ešte guláš,čo je ET a Ket ,ale už rozumiem,zajtra ideme do Helíka tak nám všetko vysvetlia :slight_smile: podávame žiadosť na IVF ved vieš a potom budem čakať ..a rada by som išla na PN a stihnem možno ešte využiť DNPO -som si ho predlžila :sunglasses:
21. jún 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 budem si aj ja musieť zistiť tel. číslo do mojej zdr. poisťovne :slight_smile:
21. jún 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 len si zisti a potom sa informuj :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no drahá ty už to máš celkom nahnuté na pôrod :grinning: :grinning: a mm je už doma?? čakáme na správu...
ja všetko čítam ako opisuješ tvoje pocity ,neviem si to predstaviť ešte ,ale verím,že aj ja to zažijem :fearful: :dizzy_face:
21. jún 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 len všetky máte všeobecnú poisťovňu ...budem pátrať ak to bude dlho trvať,ešte nás čaká dovolenka v auguste a potom po dovolenke by som už chcela mať všetko na kope a začať ,to hádam do vtedy bude žiadosť schválená :confused: ak nie budem obvolávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. jún 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neboj to určite bude schválená :slight_smile: ja som zvedavá čo mi povie doki na konzultácii a potom len počkat na mrchu a idem na peenku využit ešte dobrovolné :wink: :wink:
21. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aj moja švagriná ako otehotnela schudla!!! do 5mesiaca nebolo na nej nič vidieť si ludia mysleli,že má diétu :grinning: :grinning: :grinning: až potom jej bruško začalo "pučať " a pred pôrodom mala malé bruško ,inak pred otehotnením bola ,taká plnšia :confused: a jej to aj zostalo po pôrode prútik ,kojila aj to jej udržalo postavu a ty si asi jej prípad,bud rada :wink:
21. jún 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aj ja ho chcem ešte využiť -dobrovolné ,potom napíš čo ti povedia .....idem ja ešte mm pripraviť špenát ,zemiaky má spravené a vajíčka volské oká - ešte a opiecť párky to on má rad ,príde z týždňovky každú chvíľu a už PC nepustí :grinning: máme,len jeden tak sa sem už asi nedostanem ...idem ja nech to má teplé ...
ozaj v meste je jarmok :wink:
21. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 neboj využijeme ho obe a budeme tehulky :slight_smile: to som nevedela že v meste je jarmok ale v tomto teple by sa mi nechcelo ani íst :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak aj ja idem na 1IUI.. Terz cakam na menzes, vedeli by ste mi prosim v skratke vysvetlit aky je postup a ako dlho trva kym sa dostanem na vlozenie? Dufam, ze sa nam vsetkym podari. ;)
21. jún 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 teraz tie teplá, to je hnusné, môže to byť, že bol troška spotený, potom ho ofúklo a soplík je na svete, tieto teplá sú akurát tak na angíny a sople, ja som mávala angínu vždy v lete...
21. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 držím moc palce,aby Vám to rýchlo schválili my sme čakali zhruba 2 mesiace podávali sme ju min. rok 24.5. :grinning: a teraz už budem za chvíľku rodiť :sweat_smile: no sranda je to :grinning:
V Heliose Ti všetko vysvetlia, kým sa nám to všetko rozbehlo tak so stimulkou som začínala v auguste :wink:
Drž sa.
22. jún 2012 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tesim sa, ze ziadost je schvalena :slight_smile: drzim moc palce v Brne i v BA
22. jún 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dobre ranko :slight_smile: to je super, ze to takto vychadza. ja som na moje narodeniny posledny krat v praci :slight_smile: dalsia kontrola uspesna u vas. tak je to len a len dobre. dobre robis ze nevychadzas za toho tepla von. dnes je uz lepsie vonku, ale to vstavanie do prace bolo otras. tesim sa na zajtrajsie vylihovanie aj do 10 v posteli. mne to tiez moc vadi, ale dobre, ze existuju :grinning: tak tu bolest este nepoznam, ale boli to urcite co pocuvam a citam. do kelu :unamused: ale tak kazda to zvladla. hladkam Simonku :wink:
22. jún 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc ahoj !! tak je to aj u nas s tym kopkanim...veselo sa prevaluje a akonahle da ruku mm tak prestane...az je taky rad ked ho kopne :slight_smile: :slight_smile: ale to mu dohovara,ze ved on je tata :grinning: niekedy sa viem sulat co mu vsetko mm rozprava :slight_smile: je to super,ze??
22. jún 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust juuj mojka verim ti,ze je to uz velika zataz a v tychto horucavach obvzlast...ale Stellinka si vyberie iste krasny datum narodenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujeme ,snad sa bude Brankovi dobre vozit v nom :dizzy_face: aj my hladkame bambulku :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jeeeeeeee to je super,ze uz mas aj ziadost schvalenu!!!jeje to bude vajok urcite dobrych a velaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: daj vediet ake ti dali lieky :slight_smile:
22. jún 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 juu no bodaj by som bola aj ja ten pripad :slight_smile: :slight_smile: ani by som sa nenahnevala,keby mi zacne konecne dobre spalovat po porode a nie sa trapit nejakymy dietamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa jeee moja tak myslis,ze Simonka pojde skor na sved ako je na plane??? bozinku ved to uz je za chvilku a budes ju mat v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 ahooj!! tak ty uz sa veru poriadne chystas na tu matersku,ze vylihovat a nic nerobit :slight_smile: ale len si to treba uzit bo potom budeme v jednom kole :slight_smile: ja sice vylihujem uz teraz a neviem co od radosti,ale ked musis nic si nenavyberam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drobcek ako ??? poslucha :grinning: :grinning: hladkame ho :slight_smile:
22. jún 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojky, no Marosinko ma sopliky a kasle, pokladik nas milovany...este k tomu som chora aj ja...tieto tepla nas viac dostali ako mrazy v zime...a vy sa ako drzkate so Simonuskou?
22. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujeme veeeeeelmi pekne...dufame aj my, ze mu to prejde...tuk, tuk, tuk..je to strasne sa na neho pozerat aky je zahlieneny a neda sa mu dychat....a ty sa ako mas?
22. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano, veru, ide to byt velky den...cela rodina pride...aj Maroskova prababicka z Ciech, ktora tu nebola uz 3 roky...bude u nas spat, aj svokra, takze plny dom...este dobre ze som zajednala restauraciu a nemusim varit...lebo to si uz vobec neviem predstavit...a ty sa ako mas???
22. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok