IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
21. jún 2012

@tinka9075 jeeeeeej to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.Tesim sa s vami. 😵 😵 😵

mirka2010
21. jún 2012

@sijust mojinka zlata, ach...ty to tiez nemas vobec lahke..cakat takto na Stellinku...vidis, niekto ani nevie a ide rodit...a niektore zase cakaju, cakaju aj priznaky su...a nic 🙂 ale urcite to super zvladnete...ja tomu verim...a to vies, ze my na teba neustale myslime...hlavne nech uz je Stellinka vonku, nech sa mozete z nej tesit ako sa len da 🙂

tinka9075
21. jún 2012

@dasaa dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem len zajtra volám do Brna a musím to zrušit lebo by to bolo vela v stredu Brno a vo štvrtok Blava 🙂 🙂

apolenka6
21. jún 2012

@tinka9075 jéé paráda ako rýchlo ,ja idem zajtra podať žiadosť,ešte uvidím ako mi to v CAR odošlú aj od toho záleží ...

tinka9075
21. jún 2012

@apolenka6 ja som bola tiež prekvapená konečne som sa po 2dnoch dovolala do poistovne a o 15minút mi volali z centra že je žiadost schválená 🙂 🙂 ale doki mi povedal že presne do mesiaca vám budeme volat a mal pravdu 🙂 🙂

apolenka6
21. jún 2012

@mirka2010 tak Maroško bude mať veľký deň -krst,neboj vyzdravie ešte a bude mu lepšie 🙂

apolenka6
21. jún 2012

@ursula5 Určite sa doma tešia,ved také malé vecičky musia každého rozcítiť ,dojať 😵 😵 ja mám ešte guláš,čo je ET a Ket ,ale už rozumiem,zajtra ideme do Helíka tak nám všetko vysvetlia 🙂 podávame žiadosť na IVF ved vieš a potom budem čakať ..a rada by som išla na PN a stihnem možno ešte využiť DNPO -som si ho predlžila 😎

apolenka6
21. jún 2012

@tinka9075 budem si aj ja musieť zistiť tel. číslo do mojej zdr. poisťovne 🙂

tinka9075
21. jún 2012

@apolenka6 len si zisti a potom sa informuj 🙂 🙂

apolenka6
21. jún 2012

@sijust no drahá ty už to máš celkom nahnuté na pôrod 😀 😀 a mm je už doma?? čakáme na správu...
ja všetko čítam ako opisuješ tvoje pocity ,neviem si to predstaviť ešte ,ale verím,že aj ja to zažijem 😨 😵

apolenka6
21. jún 2012

@tinka9075 len všetky máte všeobecnú poisťovňu ...budem pátrať ak to bude dlho trvať,ešte nás čaká dovolenka v auguste a potom po dovolenke by som už chcela mať všetko na kope a začať ,to hádam do vtedy bude žiadosť schválená 😕 ak nie budem obvolávať 😝 😠

tinka9075
21. jún 2012

@apolenka6 neboj to určite bude schválená 🙂 ja som zvedavá čo mi povie doki na konzultácii a potom len počkat na mrchu a idem na peenku využit ešte dobrovolné 😉 😉

apolenka6
21. jún 2012

@cmelica aj moja švagriná ako otehotnela schudla!!! do 5mesiaca nebolo na nej nič vidieť si ludia mysleli,že má diétu 😀 😀 😀 až potom jej bruško začalo "pučať " a pred pôrodom mala malé bruško ,inak pred otehotnením bola ,taká plnšia 😕 a jej to aj zostalo po pôrode prútik ,kojila aj to jej udržalo postavu a ty si asi jej prípad,bud rada 😉

apolenka6
21. jún 2012

@tinka9075 aj ja ho chcem ešte využiť -dobrovolné ,potom napíš čo ti povedia .....idem ja ešte mm pripraviť špenát ,zemiaky má spravené a vajíčka volské oká - ešte a opiecť párky to on má rad ,príde z týždňovky každú chvíľu a už PC nepustí 😀 máme,len jeden tak sa sem už asi nedostanem ...idem ja nech to má teplé ...
ozaj v meste je jarmok 😉

tinka9075
21. jún 2012

@apolenka6 neboj využijeme ho obe a budeme tehulky 🙂 to som nevedela že v meste je jarmok ale v tomto teple by sa mi nechcelo ani íst 😀 😀

chilinkaxxx
21. jún 2012

Ahojte tak aj ja idem na 1IUI.. Terz cakam na menzes, vedeli by ste mi prosim v skratke vysvetlit aky je postup a ako dlho trva kym sa dostanem na vlozenie? Dufam, ze sa nam vsetkym podari. ;)

tinasc
21. jún 2012

@mirka2010 teraz tie teplá, to je hnusné, môže to byť, že bol troška spotený, potom ho ofúklo a soplík je na svete, tieto teplá sú akurát tak na angíny a sople, ja som mávala angínu vždy v lete...

tinasc
21. jún 2012

@tinka9075 super 🙂

ursula5
22. jún 2012

@apolenka6 držím moc palce,aby Vám to rýchlo schválili my sme čakali zhruba 2 mesiace podávali sme ju min. rok 24.5. 😀 a teraz už budem za chvíľku rodiť 😅 no sranda je to 😀
V Heliose Ti všetko vysvetlia, kým sa nám to všetko rozbehlo tak so stimulkou som začínala v auguste 😉
Drž sa.

buba13
22. jún 2012

@tinka9075 tesim sa, ze ziadost je schvalena 🙂 drzim moc palce v Brne i v BA

buba13
22. jún 2012

@dasaa dobre ranko 🙂 to je super, ze to takto vychadza. ja som na moje narodeniny posledny krat v praci 🙂 dalsia kontrola uspesna u vas. tak je to len a len dobre. dobre robis ze nevychadzas za toho tepla von. dnes je uz lepsie vonku, ale to vstavanie do prace bolo otras. tesim sa na zajtrajsie vylihovanie aj do 10 v posteli. mne to tiez moc vadi, ale dobre, ze existuju 😀 tak tu bolest este nepoznam, ale boli to urcite co pocuvam a citam. do kelu 😒 ale tak kazda to zvladla. hladkam Simonku 😉

cmelica
22. jún 2012

@tinasc ahoj !! tak je to aj u nas s tym kopkanim...veselo sa prevaluje a akonahle da ruku mm tak prestane...az je taky rad ked ho kopne 🙂 🙂 ale to mu dohovara,ze ved on je tata 😀 niekedy sa viem sulat co mu vsetko mm rozprava 🙂 je to super,ze??

cmelica
22. jún 2012

@sijust juuj mojka verim ti,ze je to uz velika zataz a v tychto horucavach obvzlast...ale Stellinka si vyberie iste krasny datum narodenia 🙂 🙂 🙂 dakujeme ,snad sa bude Brankovi dobre vozit v nom 😵 aj my hladkame bambulku 🙂 🙂

cmelica
22. jún 2012

@tinka9075 jeeeeeeee to je super,ze uz mas aj ziadost schvalenu!!!jeje to bude vajok urcite dobrych a velaaaaaa 🙂 🙂 daj vediet ake ti dali lieky 🙂

cmelica
22. jún 2012

@apolenka6 juu no bodaj by som bola aj ja ten pripad 🙂 🙂 ani by som sa nenahnevala,keby mi zacne konecne dobre spalovat po porode a nie sa trapit nejakymy dietamy 😝 😝

cmelica
22. jún 2012

@dasaa jeee moja tak myslis,ze Simonka pojde skor na sved ako je na plane??? bozinku ved to uz je za chvilku a budes ju mat v naruci 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. jún 2012

@buba13 ahooj!! tak ty uz sa veru poriadne chystas na tu matersku,ze vylihovat a nic nerobit 🙂 ale len si to treba uzit bo potom budeme v jednom kole 🙂 ja sice vylihujem uz teraz a neviem co od radosti,ale ked musis nic si nenavyberam 😵 😵 😵 a drobcek ako ??? poslucha 😀 😀 hladkame ho 🙂

mirka2010
22. jún 2012

@dasaa ahojky, no Marosinko ma sopliky a kasle, pokladik nas milovany...este k tomu som chora aj ja...tieto tepla nas viac dostali ako mrazy v zime...a vy sa ako drzkate so Simonuskou?

mirka2010
22. jún 2012

@tinka9075 dakujeme veeeeeelmi pekne...dufame aj my, ze mu to prejde...tuk, tuk, tuk..je to strasne sa na neho pozerat aky je zahlieneny a neda sa mu dychat....a ty sa ako mas?

mirka2010
22. jún 2012

@apolenka6 ano, veru, ide to byt velky den...cela rodina pride...aj Maroskova prababicka z Ciech, ktora tu nebola uz 3 roky...bude u nas spat, aj svokra, takze plny dom...este dobre ze som zajednala restauraciu a nemusim varit...lebo to si uz vobec neviem predstavit...a ty sa ako mas???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre