• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. septembra 2017 
@apolenka6 Dobre ranko,ty si zlaticko,ze na nas myslis,ale tej nasej dame sa von nechce :confounded: vsetko ma boli,v noci sa budim na bolest,uz si myslim,ze je to ono a stale nic...zacinam mat nervy,ale hovorim si,ze este ma cas do stredy...tak dufam,ze nebudeme pretahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra mam ist do nemocky na prijem,moja dr.navrhla indukciu porodu,ale tej sa dost bojim...tak uvidime...keby nieco,dam hned vediet :wink:
24. jún 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust moc držím palce, nech všetko prebehne hladko a nech je malinká čoskoro s vami :slight_smile:
24. jún 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásnu nedelu Vám všetkým prajem :slight_smile: :slight_smile: Dnes nad naším domom krúžil bocian tak mi asi dával nejaké znamenie náš dom okukoval asi 10minút :grinning: :grinning: :grinning: a potom som ho poslala ku všetkým snažilkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinka9075 vdaka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja som si vcera kupila bocianikove nohavicky :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alibabaa tak to sa ti musí podarit ale ved ti už si tehulka :slight_smile: :slight_smile: veríííííííííííííííííííííííííííííííííííím:wink: :wink:
24. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust neviem čo je to indukcia pôrodu,ale asi si myslím,že vyvolanie pôrodu?? :fearful: júj zlatko verím ti,že už si celá nesvoja ,ubolená ,ale šťastne u konca !!!! :astonished: Stelku už budeš mať v náručí a ani tak teplo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
neboj sa!!! a vychutnaj si to ked budeš mať malú prvý krát v náručíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa
@tinka9075 ked spomínate toho bociana ,tak ako sme išli v piatok do Martina podpisovať žiadosť na iVF jedn veľký bocian nad nami preletel :grinning: :grinning: :wink:
24. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@apolenka6 ano moja,vyvolanie....bola by som rada,keby to prislo samo...ved uvidime...a ohladne toho bociana...asi pred pol hodkou som zehlila,aby mal Petko pozehlene kosele,ak by som uz isla do nemocky a kuknem len tak do okna a skoro som odpadla,letel bocian,priamo pred oknami,nizko...uplne som ostala stat s otvorenou hubou... :sweat_smile:
24. jún 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinasc dakujem moja,ze na nas myslite :slight_smile:
24. jún 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust asi majú bociany službu :grinning: :grinning: kto vie či to niečo znamená :fearful: :fearful: hm..
tak ty ešte žehlíš a vládzeš :fearful: ale musíš to čakanie dáko zaplniť ,oh no vyvolanie pôrodu je asi strašiak,ale si nevyberieš a nemusí to byť také strašné ako sa obávaš :wink: :wink: sa mi to hovorí,ked nie som v tejto situácií :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa bojím "sprostého" zubu čo ma čaká :grinning:
24. jún 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 určite to je znamenie a bociany si nás pomaličky okukávajú :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ty si si čo vybrala na pichanie injekcie,či pero? to sa nás hned pýtali pri vypisovaní žiadosti ,ja si budem dávať pichať injekcie a možno sa to aj sama naučím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ako sa cítiš? a už je koľko po vklade? :confused:
24. jún 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ako dopadol krst? určite máš ešte dosť práce ,ale počasie ste mali pekné,slnečné a nebolo až tak "teplo" :slight_smile:
24. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc už si poctila rodinu správou :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: a malú....
24. jún 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 boli ste na chatke cez víkend?
24. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahoj moja nie u brata oslavovali sme :dizzy_face: aja som bola pestunka dvom detičkam chlapček 8 mesiacov Šimonko a bratova Vanesska 16 mesiacov bola som uplne spokojna :dizzy_face: a vy ste čo robili? :dizzy_face:
24. jún 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 my sme včera boli u mojich rodičov ,mm a brat montovali a ladili satelit a ja som roboila spoločnosť mamine ocino bol na cyklo-túre :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes som sa chcela ísť kúpať ,ale mm sa nechcelo ,lebo by bol unavený,ked večer šoféruje a možno by mi bolo aj chladno nebolo až tak moc,moc horúco,ozaj nevieš dáku radu aby mi ms prišla skôr?
lebo si mám dať spraviť HP na 3DC a vychádza mi to na piatok ak nie na sobotu ,keby sa to dalo zobrať aj na 2 deň by bolo dobré .. :confused:
24. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mám aj injekcie aj pero :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja skus si zacvicit drepy :slight_smile: mne to mahalo :dizzy_face:
24. jún 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica drepy??? :fearful: :fearful: a príde mi skôr,problém nemám,že bude meškať,ale chcela by som ju potvoru posúriť skôr...
inak žiadosť podpísaná :dizzy_face:
24. jún 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja ,len injekcie som sa mala vybrať bud pero ,alebo injekcie ..a ty máš prečo oboje ?
24. jún 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mne sa potom tak niak rozbehla,ked som ponamahala brucho... super tak za mesiac si ides pre receptik :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neviem to mi vybral ešte docent v Iscare v Martine tam som mala íst na ivf ale už som nestihla ked docent odišiel :slight_smile: :slight_smile: ja som mala tieto injekcie aj v Heliose :slight_smile: :slight_smile: a máš dlhý či krátky protokol :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica som spravila 3 drepy a to bolíííí :grinning: :grinning: Ms má prísť v stredu a ja chcem skôr ale to si nevyberiem ...
no neviem či za mesiac ,záleží kedy mi to schvália , a hned začiatkom augusta budeme 2tt na dovolenke asi mi budú volať ked budeme tam :sweat_smile: to by som bola veľmi rada :slight_smile:
24. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dr mi povedala,že určitedlhý protokol bude,ale to mi potom povedia ked bude shválená,krátky určite nie a ty? a za pero sa platilo 300EUR a za injekcie nič a ked mi ich má kto pichať tak som si vybrala injekcie , aj ušetríme niečo pre mimčo :dizzy_face:
24. jún 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj babule PMS chutíííí mi sladkéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 ja mám krátky tak uvidíme kolko bude vajok v piatok idem na konzultáciu tak dúfam že mi už dajú recepty a potom idem na peenku :slight_smile: :slight_smile: už sa teším v klude doma vegetit :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no to rozcvicis :grinning: :grinning: to by bola super dovolenka keby ti tam zavolaju,ze mozte ist na to :slight_smile:
ja som mala tiez injekcie a dokonca mi ich pichal aj mm,co on veru take veci nemusi :grinning:
@apolenka6 ja som robila drepy vždy a zabralo tak viackrat za den ich rob :dizzy_face: ja som dnes unavena nič sa mi už nechce :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok