IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
25. jún 2012

@natia Branko 🙂 je tak mate chapca a kolko ma rokov??? to len teraz mas take problemy,ci aj predtym si mala???

natia
25. jún 2012

@cmelica 3 a pol, predpokladám, že problémy mám už hodne dávno, malý nie je naše biologické dieťa

walta
25. jún 2012

@ursula5 dakujemeeee 🙂 🙂 🙂

walta
25. jún 2012

@cmelica ahojky... ano, ocka ma krasne...tebe sa to tiez krati- tesis sa? 😉

cmelica
25. jún 2012

@walta no ani si to zatial neuvedomujem...ale jasne tesime sa moooc 🙂 🙂 🙂
len mam stale strach pri kazdej poiradni,aby nas zas neposlal do nemocnice 😝 😝 a vy si to ako uzivate??? musi to byt nadhera drzat ten zazrak v naruci a po dlhych 9. mesiacoch 🙂 🙂 aj papka pekne??

tinka9075
25. jún 2012

@mirka2010 jasne že dám vediet ako som dopadla Marošinkovi posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

dasaa
26. jún 2012

@walta ahoj uz sa tesime na malu.Mam sa docela dobre len mam trosku problemy.Zajtra idem k porodnikovy na kontrolu tak som zvedava co mi povie bo tie moje nohy sa mu vobec nepacia aj tie problemy co mam.Ale inak sa da.Malicka vam rastie ako z vody uz je velka princezna. 🙂

apolenka6
26. jún 2012

@sijust Ahoj 🙂 no tak ty si tu náš unikát ,chodíš si hore, dole 😀 😀 ale som rada,že to chcú nechať na prirodzený pôrod 😅 aj pre teba to bude lepšie a "brána" von sa už otvára 😝 ja tomu dávam max.2 dni ešte 😉

dasaa
26. jún 2012

@buba13 tak ze si poznackovana teraz 😀 😀 😀.Velmi rychlo zbehol vikend.V nedelu sme boli na oslave bo svokor mal meniny. Este dobre ze mm ma volno az do stvrtku aspon cas mi zbehne 😀.juuuj to muselo byt super v takom peknom pocasi sediet na zahrade.My tiez chodime k babke a ano ma zahradu to je taky super pocit sedis si na lavicke aspon ja sedim na hojdalke a hojdam sa hore dole.A k tomu pekne pocasie je 😵 😵

apolenka6
26. jún 2012

Inak včera ste tu toho popísali 😨 🙂

apolenka6
26. jún 2012

@mirka2010 takto ma provokovať !! 😠 😠 že či neprídem na tortu 😝 😝 😝 ,len aby som sa ti cez monitor PC nevyliezla 😅 😅 ,určite bola torta sladká ,dobrá a to mi stačí ešte som zvedavá na fotky 😕 🙂

apolenka6
26. jún 2012

@dasaa dnes je už utorok tak už je to lepšie 😉 to poznám v nedeľu nie a nie zaspať ked idem v pondelok do práce a hlavne na rannú smenu 😝
ved ty to už máš za 19 dníí!!! tak sa nečudujem ,že sa ti zle spáva,nohy puchnú ,len aby si ešte našu @sijust neobehla 😀

mirka2010
26. jún 2012

@walta jeeeeej, aka je malicka nadhernaaaaa....krasne dievcatko.....urcite vam robi velku radost...a co uz dokaze??? je to uzasne ako sa tieto nase dietatka vyvijaju...len nedavno sa narodili a co uz vsetko dokazu, vsak? a ako svokra??? uz chodi na navstevy?

mirka2010
26. jún 2012

@sijust mojinka zlataaaaa....ja viem presne asi co prezivate, my sme si to s malym uzili az, az...len sa tam vlnil, kopkal, ckal, mrvil ruckami, nozkami, hlavickou...a von ani za svet...je to tazke, ja viem...a este ak mas aj bolesti...noooo, Stellinka ked pride na svet, uz si veru a vydychnete s Petko, vsak?

mirka2010
26. jún 2012

@majca55 ahojky zlaticko, Marosinko ma este sopliky, ale zistujem, ze to u babatiek sa asi len tak rychlo nevylieci...takze odsavame, plackame...ale teplotku nema, tuk, tuk, tuk...a to je najdolezitejsie...a ty ako mojinka, kedy ma prist MS, teda kedy by nemala prist??????

mirka2010
26. jún 2012

@apolenka6 mojinka, ale ja by som ti naozaj z nej dala veeeeelmi rada....pridam o chvilku fotku do albumu, tak si ju pozri...🙂

apolenka6
26. jún 2012

@majca55 Máte pekne naplánovanú dovolenku 😉 od pondelku teda nastupuješ do práce ..aj sa tešíš trošku,že už zmeníš vzduch 🙂 a budeš mať voľnosť ,nemusíš sa báť kontroly 🙂

apolenka6
26. jún 2012

@mirka2010 Javiem,že by si nás tu všetky rada ponúkla 🙂 ty si taká dobrá dušička ,a tortička je krásna škoda ,že sa musela krájať,ale na ozdobu by bola na nič 😀

apolenka6
26. jún 2012

@walta malá je krásna 🙂 🙂 🙂

fomarik
26. jún 2012

Dievčatá, ja vobec nestíham sem chodiť 😔 . prosím vás, mohli by ste mi dať avízo, ako je na tom Sijustka? DAkujem vám krásne!!! 😵

fomarik
26. jún 2012

aha...@sijust takže čítam príspevky spätne a Stelinka je ešte v domčúriku, no, dáva si načas koťuška malunkatá 😀 😀 😀 😀

fomarik
26. jún 2012

@mirka2010 aj my sme sa trápili so soplíkmi velmi dlho. Nakoniec som to prestala úplne riešiť, žiadne kvapky, odsavačku som odložila a prešlo jej to samé. Síce po polroku ale prešlo.

Trošku mimo témy: Huráá 😎 , máme druhý negatívny test!!!! Ešte jeden negatívny a sme definitívne zdravučkí!!!! 😀

apolenka6
26. jún 2012

@fomarik ešte je domka ,zajtra ide na konrolu , už je otvorená na 2cm ,ale mala sa stále nepýta 2x ju už vrátili z nemocnice-je ako bumerang 😀 😀 @sijust to,len srandujem ,možno ti ešte napíše 😉 ale každým dňom to už môže byť 😉

apolenka6
26. jún 2012

@fomarik to ma teší,že malá má testík negatívny 😅 😅 paráda aj tretí bude tfuj,tfuj,tfuj 😉

fomarik
26. jún 2012

A takúto lenivu dceru máme 😎 ...ani kupkať sa jej nechcelo v tých horúčavách. A od pondelka hlásia ešte horucejšie ako bolo 38-40C....zdochnem!!!!! 🙄 🙄 🙄

fomarik
26. jún 2012

@apolenka6 ja už som aj na fcb pozerala, že či tam má nejaké gratulácie. TAkže stelinka sa drží ako kliešť, noa le 2 cm je už dosť...každou chvilou sa babulka može vypýtať na svet.
A o Zuzke neviem nič, bo sme nakoniec v tom LC ani neboli ..kvoli hnačkám 😠 😠 ...aby sme malého nedajbože nenakazili náhodou.

mirka2010
26. jún 2012

@fomarik juuuuj, to je veeeeelka slecna 🙂🙂🙂 krasna babika....inak dik za napisanie o tych soplikoch, som vystredovana z jednej kamosky, ta ma tak vystrasila, ze ich ma uz tyzden a ze to nie je normalne, tak idem k dr akurat....ach, jaaaaaj

mirka2010
26. jún 2012

@apolenka6 🙂 🙂 🙂 si zlatucka 🙂

apolenka6
26. jún 2012

@fomarik ozaj to by ste nemohli pre tú hnačku 😝 škoda,ale ked sa ozve daj vedieť 😉
malá je krásna ,ale sa nečudujem,že sa jej v takom teple nič nechce 😀 komu áno..a to má byť až tak moc teplo??? fúúú ešte som to nečítala...aspoň ja budem mať rannú smenu v budúci týždeň 😝 a teraz ked je chladno mám poobednú ...

sijust
26. jún 2012

@fomarik ahoj moja,tak vidis...ja sa tu furt este gulam...som ako slon,do vsetkeho narazam,robim vsetko mozne,prosim ju aj sa jej vyhrazam 😀 ale ani sa nehne...uz sa aj menej hybe,tak som z toho nervozna,este dobre,ze mam stetoskop a kontrolujem kazdu chvilu srdiecko...vcera mi dr.v nemocke povedala,ze som celkom pekne otvorena na to,ze nemam pravidelne kontrakcie,ze sa to moze kazdu chvilu spustit,ale to mi uz dva tyzdne hovoria,som zrela na maslu z toho...hlienova zatka mi odisla pred 10timi dnami...nerada by som isla na vyvolavacku,dufam,ze sa mala predsa len sama vypyta 😔 no co mam s nou robit??uz aj hlavickou pevne nalieha na vchod...ja neviem..a dr.mi hovori,nebojte sa,ved este nikto neostal navzdy tehotny... 😀 ma upokojila teda 😀 ale prietoky aj ctg bolo ok,zajtra idem zase kontrolu,tak uvidime...dam vedit...ale vy aki ste krasni...malinka papulka ake leharo vo vani 😅 je na spapanie,pohladkaj a vycmučkaj ju za mna 🙂 som rada,ze testy su ok,len tak dalej...drzme si palce 😉 bude to dobre,musi!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre