• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

26. júla 2017 
@tinka9075 dakujeme veeeelmi pekne :slight_smile: hlavne ten nas pokladik aky je zlaty...na spapanie...:slight_smile: ako sa mas???
28. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 je zlatunký a aký je už velký :slight_smile: mám sa dobre o chvílu idem do práce a zajtra do centra tak napíšem ako som pochodila :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ano, ano...my vieme, ze zajtra ides do centra...my budeme na teba mooooc mysliet....:slight_smile: budeme cakat co nam napises :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ty si daj na seba pozor... nemala by si to s tou prácou toľko preháňať :wink: drž sa a šetri sa :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 fííha tak to je riadna kočka, pozdravuj Silvinku a veľká gratulácia :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa držím palce na krvičku :slight_smile:
28. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ďakujeme za info :grinning:
@sijust gratulujeme, to je riadne veľká kočka :wink: prajeme veľa krásnych chvíľ prežitých spolu celej rodinke, veľa zdravíčka, šťastíčka a nech rastiete do krásy :dizzy_face:
28. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust silvika gratulujeme zceleho srdca..vaznu babu si to nosila pod srdcom ze ty sa nezdas....4 kila,,,dobre hlavne vela zdravicka a skore zotavenie...a cakame na foto a info ako ti to prislo...ahojky posielame pusinky od valentinky kamoske stellinke...
28. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa mojenko drzkam palce nazajtra
28. jún 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust Velika GRATULKA k Stellinke!!!! vela zdravicka a aby vam len radost robila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: CMUK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mirka2010 Miruska dakujeme za spravicku a pozdravuj ich od nas :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile: :slight_smile: a veeela zdraviicka prajem celej rodinke :slight_smile:
@mirka2010 dakujemeeee :slight_smile:
28. jún 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky tak tu je nasa laska :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@sijust Aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem Vam vela zdravicka :slight_smile:
28. jún 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Jeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Branko je krasny, to musi byt uzasny pocit :dizzy_face: Ako rychlo ti pribudaju tt :slight_smile:
28. jún 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa Aj ja ti drzim na zajtra palceky, cakame dobre spravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 Dakujem :slight_smile: veru je to uzastny pocit :dizzy_face: a ty moja ako???
28. jún 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeeeeeeeeej aky zlatucky je :slight_smile:
28. jún 2012 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujeme moja!! a ty ako u dr??? vsetko v poriadku??
28. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoooj u mna je vsetko v poriadku aspon tak hovoril dr.Dal mi dalsiu kontrolu v pondelok tak som zvedava ci sa nie co nezmeni za ten cas.Len mi predpisal Magne B6 aj ked neviem preco mi ich dal.Bo tam co pisu nic mi s toho nie je :confounded:. Ale ty sa pochval ako bolo u lekara malicky je na fotke strasne zlatucky :dizzy_face:
28. jún 2012 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jeeeej mate novu fotecku krasnucky ste :slight_smile: .Mirka dakujeme za spravicku velmi si nas s tym potesila
ze nasa @sijust ma uz Stellinku pri sebe :slight_smile:.gratulujeme jej z celeho srdca nech su zdravucke a nech radost rozdravaju :slight_smile:
28. jún 2012 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa vraj ked sa uziva mgne B6 tak sa aj pomalsie otvaraju kocky... tak asi preto,aby si si to uzila do toho 40tt :slight_smile: teraz uz budes chodit kazdy tt ,ze??? u nas vsetko v poriadku :slight_smile: malicky je zlatucky a isli sme odtial riadne pysny :grinning: :grinning: vazi okolo 900g a tt nam sedia podla velkosti :slight_smile:
28. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 Dakujeme za krásnu informáciu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravuj ju od nás !!!! a tešíme sa jupíííííí
28. jún 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust srdiečko no tak už sa nemusíš moriť ,malá je už na svete!!!!!! :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľkáááááááááá gratuláááááácia!!!!!!! malá má takú "plnokrvnú" váhu :grinning: :wink: mala si čo nosiť..a teraz Vám prajem celej rodinke veľa šťastia ,nech Vám malá robí ohromnú radosť v živote a nech je zdravučkáááá!!!!aj maminke skoré zotavenie....
čakáme na info ako to prebehlo ....
28. jún 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to som nevedela dakujem moja za informaciu.Ved pockaj ja mu dam mojmu porodnikovy :angry:.Uz chodim kazdy tyzden len som bola vcera a hned ma dal na dalsi pondelok asi koli tomu ze ma sluzbu.Tak to je super ze tt vam sedia a ma aj krasnu vahu.A citis sa v pohode ? :slight_smile:
28. jún 2012 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica krásne fotky malého,máte byť na čo pyšní :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa vraj je to tak,to mi jedna kocka povedala... a citis sa ako??? nohy este puchnu moc???
hej ja v poriadku ,az sa to bojim povedat,bo vzdy sa nieco stalo...ale uzivame si to s mm riadne teraz :slight_smile: pohyby,prevalovanie bruska a teraz to sono ,nadhera :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty si sa uz vybuvala??? ci si ani nespala poobede??
28. jún 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica musela som odísť od PC, nie ešte som sa nevybuvala ,ale za to pôjdem skôr spať :confused: ked som prišla z práce som musela ešte letieť k mojej dr gyn. ,mám už MS a potrebujem na IVF HP 2 al. 3 DC si dať zobrať krv ,len v práci už mám na tento mesiac péčko vybraté ,tak idem na krv zajtra až po 14hod. po práci , a dr. mi dala žiadanku aby mi krv zobrali v jednom laboratórium u nás :confused:lebo ona robí len do 13 hod., a potom som varila ešte mm prišiel dnes domov a som si aj upratala ešte taká som bola rozbehnutá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a teraz si dám sprchu a šup spať ...
28. jún 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc
@dasaa
@alibabaa
@ursula5
@apolenka6
@adikasala kocky, no tak je to krasna babika ta nasa Stellinka....:slight_smile: musi byt na spapkanie taky pokladik malicky...ak by sa mi este silvinka ozvala hned vam dam vediet, dobre? urcite vie, ze na nu vsetky tu myslime, my ked sme boli v porodnici, tiez som to citila :grinning: ake ste tu vsetky nase veeeeeelke kamosky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@apolenka6 este,ze mas taku moznost ist priamo do labaku :slight_smile: si toho veru postihala az az :slight_smile: len si odpocin ,az mas zajtra super den a uz potom len vikendovat niekde pri vode,alebo pivecku :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok