IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
28. jún 2012

@tinka9075 dakujeme veeeelmi pekne 🙂 hlavne ten nas pokladik aky je zlaty...na spapanie...🙂 ako sa mas???

tinka9075
28. jún 2012

@mirka2010 je zlatunký a aký je už velký 🙂 mám sa dobre o chvílu idem do práce a zajtra do centra tak napíšem ako som pochodila 🙂 🙂

mirka2010
28. jún 2012

@tinka9075 ano, ano...my vieme, ze zajtra ides do centra...my budeme na teba mooooc mysliet....🙂 budeme cakat co nam napises 🙂

tinasc
28. jún 2012

@buba13 ty si daj na seba pozor... nemala by si to s tou prácou toľko preháňať 😉 drž sa a šetri sa 🙂

tinasc
28. jún 2012

@mirka2010 fííha tak to je riadna kočka, pozdravuj Silvinku a veľká gratulácia 🙂

tinasc
28. jún 2012

@alibabaa držím palce na krvičku 🙂

ursula5
28. jún 2012

@mirka2010 ďakujeme za info 😀
@sijust gratulujeme, to je riadne veľká kočka 😉 prajeme veľa krásnych chvíľ prežitých spolu celej rodinke, veľa zdravíčka, šťastíčka a nech rastiete do krásy 😵

adikasala
28. jún 2012

@sijust silvika gratulujeme zceleho srdca..vaznu babu si to nosila pod srdcom ze ty sa nezdas....4 kila,,,dobre hlavne vela zdravicka a skore zotavenie...a cakame na foto a info ako ti to prislo...ahojky posielame pusinky od valentinky kamoske stellinke...

adikasala
28. jún 2012

@alibabaa mojenko drzkam palce nazajtra

cmelica
28. jún 2012

@sijust Velika GRATULKA k Stellinke!!!! vela zdravicka a aby vam len radost robila 🙂 🙂 🙂 CMUK 😵 😵 😵 😵

@mirka2010 Miruska dakujeme za spravicku a pozdravuj ich od nas 🙂 🙂

alibabaa
28. jún 2012

@sijust blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 a veeela zdraviicka prajem celej rodinke 🙂
@mirka2010 dakujemeeee 🙂

cmelica
28. jún 2012

Kocky tak tu je nasa laska 🙂 🙂

dadax84
28. jún 2012

@sijust Aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem Vam vela zdravicka 🙂

dadax84
28. jún 2012

@cmelica Jeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 Branko je krasny, to musi byt uzasny pocit 😵 Ako rychlo ti pribudaju tt 🙂

dadax84
28. jún 2012

@alibabaa Aj ja ti drzim na zajtra palceky, cakame dobre spravicky 😵 😵 😵

cmelica
28. jún 2012

@dadax84 Dakujem 🙂 veru je to uzastny pocit 😵 a ty moja ako???

dasaa
28. jún 2012

@cmelica jeeeeeeeeeej aky zlatucky je 🙂

cmelica
28. jún 2012

@dasaa dakujeme moja!! a ty ako u dr??? vsetko v poriadku??

dasaa
28. jún 2012

@cmelica ahoooj u mna je vsetko v poriadku aspon tak hovoril dr.Dal mi dalsiu kontrolu v pondelok tak som zvedava ci sa nie co nezmeni za ten cas.Len mi predpisal Magne B6 aj ked neviem preco mi ich dal.Bo tam co pisu nic mi s toho nie je 😖. Ale ty sa pochval ako bolo u lekara malicky je na fotke strasne zlatucky 😵

dasaa
28. jún 2012

@mirka2010 jeeeej mate novu fotecku krasnucky ste 🙂 .Mirka dakujeme za spravicku velmi si nas s tym potesila
ze nasa @sijust ma uz Stellinku pri sebe 🙂.gratulujeme jej z celeho srdca nech su zdravucke a nech radost rozdravaju 🙂

cmelica
28. jún 2012

@dasaa vraj ked sa uziva mgne B6 tak sa aj pomalsie otvaraju kocky... tak asi preto,aby si si to uzila do toho 40tt 🙂 teraz uz budes chodit kazdy tt ,ze??? u nas vsetko v poriadku 🙂 malicky je zlatucky a isli sme odtial riadne pysny 😀 😀 vazi okolo 900g a tt nam sedia podla velkosti 🙂

apolenka6
28. jún 2012

@mirka2010 Dakujeme za krásnu informáciu 😵 😵 😵 pozdravuj ju od nás !!!! a tešíme sa jupíííííí

apolenka6
28. jún 2012

@sijust srdiečko no tak už sa nemusíš moriť ,malá je už na svete!!!!!! 😕 😕 😵 😵 😵 veľkáááááááááá gratuláááááácia!!!!!!! malá má takú "plnokrvnú" váhu 😀 😉 mala si čo nosiť..a teraz Vám prajem celej rodinke veľa šťastia ,nech Vám malá robí ohromnú radosť v živote a nech je zdravučkáááá!!!!aj maminke skoré zotavenie....
čakáme na info ako to prebehlo ....

dasaa
28. jún 2012

@cmelica tak to som nevedela dakujem moja za informaciu.Ved pockaj ja mu dam mojmu porodnikovy 😠.Uz chodim kazdy tyzden len som bola vcera a hned ma dal na dalsi pondelok asi koli tomu ze ma sluzbu.Tak to je super ze tt vam sedia a ma aj krasnu vahu.A citis sa v pohode ? 🙂

apolenka6
28. jún 2012

@cmelica krásne fotky malého,máte byť na čo pyšní 😵 😵

cmelica
28. jún 2012

@dasaa vraj je to tak,to mi jedna kocka povedala... a citis sa ako??? nohy este puchnu moc???
hej ja v poriadku ,az sa to bojim povedat,bo vzdy sa nieco stalo...ale uzivame si to s mm riadne teraz 🙂 pohyby,prevalovanie bruska a teraz to sono ,nadhera 😀 😀

cmelica
28. jún 2012

@apolenka6 Dakujem 🙂 🙂 🙂 a ty si sa uz vybuvala??? ci si ani nespala poobede??

apolenka6
28. jún 2012

@cmelica musela som odísť od PC, nie ešte som sa nevybuvala ,ale za to pôjdem skôr spať 😕 ked som prišla z práce som musela ešte letieť k mojej dr gyn. ,mám už MS a potrebujem na IVF HP 2 al. 3 DC si dať zobrať krv ,len v práci už mám na tento mesiac péčko vybraté ,tak idem na krv zajtra až po 14hod. po práci , a dr. mi dala žiadanku aby mi krv zobrali v jednom laboratórium u nás 😕lebo ona robí len do 13 hod., a potom som varila ešte mm prišiel dnes domov a som si aj upratala ešte taká som bola rozbehnutá.... 😝 😀 a teraz si dám sprchu a šup spať ...

mirka2010
28. jún 2012

@tinasc
@dasaa
@alibabaa
@ursula5
@apolenka6
@adikasala kocky, no tak je to krasna babika ta nasa Stellinka....🙂 musi byt na spapkanie taky pokladik malicky...ak by sa mi este silvinka ozvala hned vam dam vediet, dobre? urcite vie, ze na nu vsetky tu myslime, my ked sme boli v porodnici, tiez som to citila 😀 ake ste tu vsetky nase veeeeeelke kamosky 🙂 🙂 🙂

cmelica
28. jún 2012

@apolenka6 este,ze mas taku moznost ist priamo do labaku 🙂 si toho veru postihala az az 🙂 len si odpocin ,az mas zajtra super den a uz potom len vikendovat niekde pri vode,alebo pivecku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre